Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=10&dd=14&nav_id=1603665

 

Quote

Košarkaški savezi Severne Makedonije (KFSM) i takozvanog Kosova potpisali su Memorandum o razumevanju i saradnji.
Dokument koji podrazumeva akcije za zajednički razvoj sporta, a koji važi najmanje dve godine, je u ime KFSM potpisao bivši košarkaš Crvene zvezde Pero Antić.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2019 at 9:20 PM, Wingwalker said:

 

 negde kod ovog dela mi je izbacila sklopka...ona automatska.

 

napisao si: '' uslov je možda bio da igra Filip. Pristao je......'' 

...i onda si samo dva reda niže, u istom postu, stigao do: ''Veličina trenera se ogleda...'' dok opisuješ istu osobu...?

 

imaš  Edit ispod...spakuj to valjano dok te ne lajkuje mmajstor...

 

edit: ...eh...ništa sad.

 

Ko je rekao da je Tomic veliki trener? Zoc sigurno ne bi pristao na te kombinacije, dok je Radonjic npr.pristajao.

Link to comment
Share on other sites

Samozvana stranica na instagramu kkcz vec anatemise u tri slike Kalinu,Deju i Peru.Ne znam koliko jedan deo drustva,sad vidim da njie tako mali procenat moze biti amnestiran oo realnosti.Generalno je javni linc na sve neistomisljenike.Kalina dao intervju koji niko nije procitao,Dejo otisao na Vokrijev grob,a Pero potpisao sportski sporazum sa drzavom koju njegova zemlja priznaje.Ne znam sta kao narod pretpostvljamo:

-Da sportista nema pravo na misljenje?

-Da bivski rival,a sada funkioner ne sme da ode na grob.

-Da opet sportski funkcioner ne sme da potpisuje sporazume,opet naglasavam vezane za sport.Meni je drug iz detinjstva Albamac,da li mogu da snosim neke konsekvence?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

Meni se on ogadio jos tokom njegove bedne epizode u nasem klubu pretprosle sezone, tako da me nista ne cudi od strane ovog moralnog patuljka...kad se pojavi na nasim utakmicama zeludac mi se okrene😤Belosvetska baraba, folirant i retko los covek

Edited by Gudura
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako može pojašnjenje, šta je loše u sportskoj saradnji bilo koga s bilo kim, država, nedržava, naroda, ljudskih bića...? Koliko sam shvatio, nije Pero Antić potpisao isporuku topova i pušaka Kosovu, nego će se igrati neke košarkaške utakmice i učestvovati na seminarima za trenere.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

 Otac bio kapiten Zvezde, sin sada IGRA protiv crveno-belih: "Nisam verovao"
Naslednik nekadašnjeg lidera crveno-belih biće u sredu rival ekipi Milana Tomića. "Bolje tako nego da smo igrali jedan protiv drugog".
19880921npAvdijaZ.jpgIZVOR: MN PRESS

Gostovanje Crvene zvezde Makabiju u Tel Avivu (četvrtak, 20.05) biće specifična utakmica za Zufera Avdiju (60).

Nekadašnji košarkaš, koji je čak deset godina nosio crveno-beli dres (1979-1989), dočekaće da uživo gleda meč u kojem će na jednoj strani biti njegov nekadašnji klub, a na drugoj ekipa čija je domaća zvezda njegov sin, Deni Avdija

  •  
    0
     



Bivši reprezentativac SFR Jugoslavije (69 nastupa) živi u Izraelu od 1990. godine, stanuje u Hercliji, vodi košarkašku akademiju i direktor je tamošnje sportske hale.

Naravno, uz to prati razvoj svog sina, velikog talenta kome odavno predviđaju ranu selidbu u Ameriku, u NBA ligu.

Minulog leta, Avdija junior predvodio je reprezentaciju Izraela do titule šampiona Evrope u uzrastu do 18 godina, a ova sezona biće prilika da taj talenat pokaže i na evroligaškom nivou. Za sada se još nije "upisao".

"Za prosečno devet minuta, Deni je šutnuo tri lopte, retko je i dolazila do njega. Ali, treći je po broju rampi u Evroligi. Važno je da igra u prvenstvu Izraela i da stiče samopouzdanje", rekao je Avdija za "Sportski žurnal".

Upitan za meč Makabi - Zvezda, on kaže da je pričao sa sinom o tom duelu i da Deni zna protiv koga će igrati.

"Rekao sam mu, mada on to zna. 'Tata ti je bio kapiten Zvezde', nisam verovao da će moj sin zaigrati protiv nje. To je kuriozitet duela Makabija sa Zvezdom. Bolje nego da smo igrali jedan protiv drugog".

Crveno-bele će posetiti u hotelu.

"Otići ću, naravno, mada nema ljudi iz vremena mog igranja u Zvezdi. Osim Nebojše Ilića, sa njim ću se družiti".

Njegov sin, Deni, počeo je svoju drugu sezonu u seniorskom timu.

"Ima ugovor, ali u slučaju ponude iz NBA - može da ode. A naredne godine izaći će na draft, po prognozama biće u prvih pet, u 10 sigurno".

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Makabi je prilično izgledna prilika da pokvarimo niz loših igara na gostovanjima još od davnih vremena Euro cup-a.

Kada bi upravo sada Beron i Đenka isporučili neki svoj prosek sa dvojke, to bi značilo da je Lorenzo operativan i ako Derik agilnijom odbranom zasluži jaču minutažu, uz standardnog Gista i Fajea...to već zvuči kao tvrdo do kraja i egal završnica.

Ako je još i Perper fit nakon te povrede kolena...eto finog četvrtka.

Mislim da će biti velika greška ako Milan i večeras proba sa širokom rotacijom jer nosioci u dobrom danu ovo mogu dobiti,

ali teško mogu vaditi iz minusa...posebno sa Filipovih sada već prosečnih 15 minuta.

 

Hanter i Blek su zajedno dali 11 poena Realu...ali su Brajant i Dibartolomeo dali ukupno 30 i ispratili 22 poena Wilbekina.

Bekovi su zbirno ubacili 64 poena od postignutih 85 na tom gostovanju. 

To što imaju skor 0-2 u EL mislim da kod Makabija ništa ne znači...umeli su oni to i znatno jače.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ganferi,stigao je dan da im ponovo pokazemo ko smo.Pre par godina je Radonja, sa domacim igracima plus Djenka,Nejt i Deon nevidljivi naterao predsednika Makabija da na polovini 4/4 napusti halu.Zasto nam ne bi uspelo veceras.E pa,imamo trenera koji oscilira iako ima mnogo duzu klupu.U celom rosteru imamo jednog pleja koji prvi put igra EL,i jos jednog koji igra samo napad.Gomilu bekova koje ne znamo da koristimo,i igrace koji ne dobijaju sansu.Na centru imamo Gista,kome to nije prirodna pozicija,i kandidata za eventualni nastavak filma Zelena Milja (Ojo).Zufera Avdiju koga sam gledao kako se borio za sveti dres toliko puta izbegavati u sirokom luku,jer pobogu kao se oprati od cuvara svete Srbske vatre kad se vrate iz svete zemlje.I pored svega toga,mislim da mozemo da useremo ove veceras.

P.s.Radonja izbegao optuzbe za antisemitizam,mislim da je bilo u jednom trenutku 22 46 za nas....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...