Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sledi urnebesna priča iz kategorije nije_se_dogodilo, osim što se dogodilo. Drugar navijač KKCZ izašao na pivo sa kolegama sa posla i seo u separe jednog poznatog gradskog paba. Uobičajene teme za razgovor poslednjih meseci: korona, izbori, bojkot, korona. Najednom, sa bočnog stola se čulo: "Siva?!" i tu se drugaru uključi radar i svu pažnju prebaci na susedni razgovor. Ja vam prenosim onako kako je meni prenešeno:

"Budžim za sutra ujutru, ide Siva, Volters, ide Lamar, ide Blažič, ide onaj mali iz Cedevite, Nedović, ide Reath, mali iz Španije, Dimitrijević, ne!? Jel slobodan Avramović? POGLEDAĆU ŠTA VOX PIŠE! (xoxoxoxo) Dalje, ide Mitrović, ide Mišković, Peno, Džekiri, ide onaj Obradovićev crnac. Plej u prvom planu..."

 

Ortak nije prepoznao ko su likovi, ali pretpostavlja da su iz neke redakcije, javio mi jer zna da pratim Vox.

 

Namerno kačim u ovo vreme, jer cenim da je tekst već napisan i pred objavom. Da se ne iznenadite 🙂

 

Edited by Dzistrou
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dzistrou said:

Sledi urnebesna priča iz kategorije nije_se_dogodilo, osim što se dogodilo. Drugar navijač KKCZ izašao na pivo sa kolegama sa posla i seo u separe jednog poznatog gradskog paba. Uobičajene teme za razgovor poslednjih meseci: korona, izbori, bojkot, korona. Najednom, sa bočnog stola se čulo: "Siva?!" i tu se drugaru uključi radar i svu pažnju prebaci na susedni razgovor. Ja vam prenosim onako kako je meni prenešeno:

"Budžim za sutra ujutru, ide Siva, Volters, ide Lamar, ide Blažič, ide onaj mali iz Cedevite, Nedović, ide Reath, mali iz Španije, Dimitrijević, ne!? Jel slobodan Avramović? POGLEDAĆU ŠTA VOX PIŠE! (xoxoxoxo) Dalje, ide Mitrović, ide Mišković, Peno, Džekiri, ide onaj Obradovićev crnac. Plej u prvom planu..."

 

Ortak nije prepoznao ko su likovi, ali pretpostavlja da su iz neke redakcije, javio mi jer zna da pratim Vox.

 

Namerno kačim u ovo vreme, jer cenim da je tekst već napisan i pred objavom. Da se ne iznenadite 🙂

 

 

Gde idu?

9 hours ago, Kankkunen said:

 

Pa, kazu sve ono uobicajeno kad neki uspesan trener napusta klub koji je vodio. 🙂

 

Edited by Slavisa iz Tavankuta
Link to comment
Share on other sites

Moja skromna zelja na poziciji divljaka je Jordan Crawford. Uopste mi nije jasno kako je dosao do Bamberga.

 

A ovaj Popovic neka odigra prvo minut profesionalne kosarke pa cemo da ocenjujemo da li je upgrejdovani Ristic (moj utisak je da nije).

 

Nikad jaca ABA sledece sezone cini mi se.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bosMan_jr said:

Moja skromna zelja na poziciji divljaka je Jordan Crawford. Uopste mi nije jasno kako je dosao do Bamberga.

 

Ja bih najvise voleo da na toj poziciji zadrzimo Pantera (ne Kevinog, nego Kevina).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo da ostane Beron da vidimo kako se kreće bez lopte u sistemu igre gde postoji više od nekoliko uvežbanih akcija u napadu...specijali iz prekida...gde pokretna petica gradi poziciju pod košem tek nakon postavljena dva bloka za spoljnog u demarkiranju. 

Ne verujem da nam sledi sezona u kojoj se Rile i Štimac po vazdan guze pod košem i troše ogromnu snagu da izbore poziciju dok plej mrči lopte i telefonira odbrani da skupe  reket...a onda ako mu i dobači...Štime promaši zicer...pa uhvati skok u napadu...pa opet promaši...pa dobije faul...pa promaši prvo bacanje....

 

....evo nije mi dobro uopšte.

 

  • Like 10
  • Thanks 2
  • Ha-ha 32
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...