Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

12 minutes ago, Laki John Terry said:

Zaista vrlo prosecan tim, svakako ni blizu nekog favorita Evrokupa, cak slabiji nego li nas tim u evrokupu. Respekt za igranje finala, zaista. Vrlo verovatno da je Sasa tada napravio trenersko ime.

 

Ako se ne varam bio je tu i Broekhoff, ali nije igrao tu utakmicu. Uprkos tome može se priznati da tim nije bio ništa specialno, kad se uzme u obzir da je to Kuban. Sezonu prije toga je imao malo jači tim poimenski sa Rochestije, Janningom, Kevin Jones, Ian Vogiukas, Broekhoff, Collins...

Za trenersko ime reko bi da ga je ipak napravio malo pre, jer kao što su mnogi več pisali, igrala je njegova Alba dosta dobro. U nekim periodima je bila je mnogo zeznuto gostovanje za sve u EL. Sječam se i one pobjede protiv San Antonia u predsezoni. Tad su bili baš dobri, onaj tim sa McLeanom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki John Terry said:

 

Sad kad spicimo sezonu sa centarskom linijom Kuzma, Stime, Rile... old school kosarka na posed od 30 sekundi.

 

Mislim da Saša baš i ne ceni mnogo nekretnine. Makar ne ovog tipa. Možda na nekoj otmenijoj lokaciji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Mislim da nema potrebe da se ovde piše o grobarima, jer oni po sopstvenom priznanju ovaj topik i ne otvaraju. A uostalom imaju oni svojih briga, sad će još i o Obradoviću da misle. 

 

Upravo videsmo kako ne otvaraju.

 

Odmah da napomenem, ja njihov topik otvaram, i ne smeta mi sto oni citaju nas.

 

Sala je bila naravno na ovo sto je covek sam platio da dodje u Zvezdu, cisto da ne ispadne da svi ljudi ovog sveta vole i sanjaju Partizan, evo ima neko ko voli Zvezdu.

 

@Laki21 A i ne trebaju mu tri nekretnine. Jedna je dovoljna.

Edited by Laki John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Laki John Terry said:
Quote

Obradović je u prethodne dve nepune sezone vodio Monako i dogovorio se sa crveno-belima o trogodišnjoj saradnji (2+1). Kako se nezvanično može čuti, sam je platio obeštećenje kako bi godinu dana ranije izašao iz ugovora sa kneževskim klubom.

(...)

Quote

Obradović je imao džentlmenski dogovor s “kneževima” da može da promeni sredinu u slučaju NBA ili evroligaške ponude.

 

Kakvo obeštećenje ima da se plaća, ako je imao džentlmenski dogovor???

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

očigledno nikakvo osim za novine da prodaju priču o ljubavi prema ovom ili onom klubu

 

to valjda sad furaju priču jer ima onih zlopamtila što će da pominju kada je preležao povredu od cele sezone u zvezdi pa zapalio za budućnost

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Intervju posle utakmice Alba vs San Antonio, reporter se obraća Gregu Popoviča sa pitanjem:

-Kada ste shvatili da Alba i Saša Obradović idu na pobedu?

Greg odgovara:

-Kako to mislite kad sam shvatio? Znam tipa, on je Srbin! Od samog početka!

 

Suze se ne mogu folirati!

 

-emocije i ljubav prema klubu

-radna etika

-znanje i iskustvo

 

Dobrodošlica za Saleta, i hvala mu što je odabrao da sedne na našu klupu.

Edited by Liska Manjina
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

očigledno nikakvo osim za novine da prodaju priču o ljubavi prema ovom ili onom klubu

 

Quote

Kako se nezvanično može čuti, sam je platio obeštećenje kako bi godinu dana ranije izašao iz ugovora sa kneževskim klubom.

 

Uopste nisu napisali nikakve srceparajuce recenice sa sarmicama Bogdanove keve i slicne stvari, koje obicno citamo kada je KKP u pitanju. Napisali su da je platio da bi izasao iz ugovora. A razlog je sto mu se ukazala bolja prilika u karijeri.

 

I ne znam sto je cudno to da covek plati izlaz iz ugovora. Gomila igraca koji su u NBA su platili izlaz iz svojih ugovora iz evropskih timova. To u slucaju Sase Obradovica sigurno nije neka velika svota i on sigurno nije na gubitku. Mozda izmedju 50 i 100k evra u vrh glave, nagadjam.

 

Nista cudno. Na stranu to sto sam se ja nasalio oko tog patetisanja o ljubavi prema klubu, vest je vrlo profesionalno napisana.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Laki John Terry said:

https://nova.rs/kosarka/zvezda-obradovic-3-godine-platio-obestecenje/

 

Dogovor: Obradović 3 godine u Zvezdi, sam platio obeštećenje

 

Groblje: "A nemojte nam to radit, to mogu, ovoga...samo Srbi"

Koji je smisao ovakvih postova? Mislim okej, ako imaš 15 godina i loži te to prozivanje. 

 

Ja volim kada je ima neka dobra fora da se pecne jedan ili drugi klub, ali ovo je iz edicije čije je tata jači  

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

očigledno nikakvo osim za novine da prodaju priču o ljubavi prema ovom ili onom klubu

 

to valjda sad furaju priču jer ima onih zlopamtila što će da pominju kada je preležao povredu od cele sezone u zvezdi pa zapalio za budućnost

 

Hey, nisam ja zlopamtilo. Rekao sam da ću mu oprostiti. Kad zasluži.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Baron23 said:

 

Poprilično sam siguran da je Apića odveo Vlada Jovanović.

 

On je u Kubanu imao nerealan niz pobeda, mislim da je otkaz pomalo nezasluzen, verujem više iz nesportskih razloga.

 

Sezonu 17/18 je izdominirao u EC, u finalu ga je zaustavio naprosto podivljali Wilbekin. 

 

https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/games/results/showgame?gamecode=184&seasoncode=U2017 

 

Evo pogledajte taj tim, mozda Ragland i najjače ime....

Da, imas pravo, sve sam pomesao.  Vlada Jovanovic ga je uzeo, zato je i zavrsio u Megi 🙂 Secam se da ovi iz Kubana bas gotivili Vladu Jovanovica posto je valjda bio trenirao njihove klince. Kako vreme leti. Kad se pogleda taj tim Obradovica i tim koji su imali sledece dve sezone, jasno da je to bio za klasu losiji tim sa duplo boljim rezultatima bar u Evrokupu.

 

Kazem, otkaz je dobio zato sto su se ovi istripovali da je Jovanovic top trener..bas su se bili nalozili na njega, doduse kratko...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...