Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

31 minutes ago, Laki John Terry said:

Podseti me.

 

Celu sezonu bio povredjen kod nas, kad se oporavio pobegao u futuru. Ajde da kazemo da je bio mlad i lud, to mu je ogroman minus kod mene. Neka me ubedi da je sada pravi pa cu i ja da potisnem nekako njegovo bezanje.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pero_Cameron said:

Previse Zvezdasi glorifikuju Radonju, (ne shvatite pogresno i ja ga obozavam) kao da je cudotvorac koji bi osvojio EL sa bilo kakvim timom. Pola navijaca bi ga oteralo posle 2,3 vezana poraza.

 

Uvek je tako, nije ti to neko merilo. Nema koji nije bio napsovan posle, recimo dva poraza, a ako je od ta dva poraza jedan od Partizana onda je bilo i spominjanja familije.

Link to comment
Share on other sites

Ja mu onu bežaniju nikada neću oprostiti pa sve i da osvojimo EL sa njim. 
Ni ja, najodvratniji licemer koji nas je prodao za saku dolara, Vujosevica bi lagano pre ovoga birao na klupi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Helmet said:

Ni ja, najodvratniji licemer koji nas je prodao za saku dolara, Vujosevica bi lagano pre ovoga birao na klupi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Pa dobro, Vujosevic je odlican trener.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, K.Dot said:

 

Celu sezonu bio povredjen kod nas, kad se oporavio pobegao u futuru. Ajde da kazemo da je bio mlad i lud, to mu je ogroman minus kod mene. Neka me ubedi da je sada pravi pa cu i ja da potisnem nekako njegovo bezanje.

I ja sam tad bio ljut na njega, ali nekako mi onaj povratak iz limoza ima mnogo vecu tezinu kad je skoro sam posle 0:7 sa grobarima uzeo titulu na cetri dobijene

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Cavani said:

Naravno da Covic nije propustio da nas podseti kako je sujetno govance, ne zato zato sto je Obradovic los trener, naprotiv.

Cela zvezdaska javnost je htela Radonju, zato sto je on deo porodice i najbolje oseca klub, uostalom i on sam je bio voljan da se vrati ali sujeta je cudo. Nisam Covicu zaboravio majmunisanje sa sinkom i navijacima, ali covek ima vise srece nego pameti.

Ovo prosto nije tačno, ma koliko neko hteo da postavi kao činjenicu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Ko je Obradovicev agent? Misko?

Da, kao i Radonji. 

 

Po meni Obradović je bolji trener, a da li je i bolji izbor saznaćemo. 

 

Baš sam pre neki dan gledao njegovu Albu iz 2012, izuzetno uigran i kompaktan tim i sjajan skauting. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad nema kiše, dobar je i grad...

 

Ne treba mnogo objašnjavati, Dejo je bio prva želja bez ikakvih ograda. Zašto nije vraćen, mislim da je svima jasno, slošiće mi se ukoliko krenem da nabrajam razloge.

 

Od svih drugih raspoloživih opcija, Saša Obradović je svakako na drugom mestu po poželjnosti, naročito ukoliko je ugovor višegodišnji.

 

S gorkim ukusom u ustima ipak mu želim dobrodošlicu u klub.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki John Terry said:

Ako i ovaj izjavi da je Filip dobar igrac ima da odumrem, mame mi.

 

Nije problem ako to kurtoazno izjavi, problem je ukoliko se nađe u bilo kakvoj kombinaciji za učešće u timu.

 

Ako bi se to desilo, definitivno dižem ruke od kluba.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cavani said:

Koji deo, da je Radonja hteo da se vrati ili deo za Covica ?

Deo da Čović zbog toga što smo svi hteli Dejana, doveo Obradovića. Kakav god da je Čović, lud nije, i zna šta bi izbrisalo iz memorije navijača prošlu sezonu. Ja znam da je bilo kontakta, ali očigledno nije došlo do dogovora. I glupost je to da su Dejan i Nebojša u lošim odnosima. I to da ga ne želi, jer ne može da mu se meša u tim, Obradović je još gori po tom pitanju. 

 

Sve u svemu, ukoliko se potvrdi da je Saša, želim mu svu sreću!

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, K.Dot said:

 

Celu sezonu bio povredjen kod nas, kad se oporavio pobegao u futuru. Ajde da kazemo da je bio mlad i lud, to mu je ogroman minus kod mene. Neka me ubedi da je sada pravi pa cu i ja da potisnem nekako njegovo bezanje.

 

38 minutes ago, Helmet said:

Ni ja, najodvratniji licemer koji nas je prodao za saku dolara, Vujosevica bi lagano pre ovoga birao na klupi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

 

Vi znate zbog čega je otišao i kako se ponašala tadašnja uprava i slicne detalje??!

 

Da napišemo isto za Topića i Rakočevića??

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...