Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

34 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Kad sam prvi put procitao ove uslove mislio sam da je neka zajebancija, da neko troluje majke mi mile :classic_biggrin:

 

 

Da je vodio NBA tim 3 sezone  :classic_laugh::classic_laugh:  znaci Struja Lukajic in Roj Vilijams out. Sva sreca Rik Pitino i Leri Bird imaju po tri sezone u NBA pa mogu da se uzmu u obzir, posto nam suzen izbor. 

 

Bači oko na imboks!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem da iko ovde moze da se primi na spominjanja Pozzeca kao moguceg trenera KKCZ.

 

Covek koji je pustio buvu je to svesno uradio jer nije mogao da se odbrani od silinih inbox pitanja ko je novi trener KKCZ. Pustio je na par mesta uz "nemoj nikom reci" i posle je kao i za onog Petersa iz Knicksa postala sprdnja.

 

 

Vrlo dobro se zna ko ce biti novi trener KKCZ.

 

Malo se bavite igracima, napraviti neki realan roster u skladu sa buducim budzetom kluba, bez onih mamojebaca od po 1 milion po sezoni i bice vam lepsi dan i period pred nama.

 

Cekajuci sutrasnji KZS nasih komsija ...................  😀

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

U vreme kad je otisao u Grcku nije postojala ta opcija, vec je morao da se odrekne predhodnog. :default_coffee:


Ako su Peja, Gurović, Jarić i ekipa mogli da vrate svoje srpsko, mogao je i milanče... 😛

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kronostime said:

Da li ga je vratio i ispunio uslove uslove KSS za stranog  trenera?:default_coffee:

 

Ima osvojenu prvu grčku kao asistent, ne znam jel' KSS precizira jel morao kao prvi trener... 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Ne razumem da iko ovde moze da se primi na spominjanja Pozzeca kao moguceg trenera KKCZ.

 

Covek koji je pustio buvu je to svesno uradio jer nije mogao da se odbrani od silinih inbox pitanja ko je novi trener KKCZ. Pustio je na par mesta uz "nemoj nikom reci" i posle je kao i za onog Petersa iz Knicksa postala sprdnja.

 

 

Vrlo dobro se zna ko ce biti novi trener KKCZ.

 

Malo se bavite igracima, napraviti neki realan roster u skladu sa buducim budzetom kluba, bez onih mamojebaca od po 1 milion po sezoni i bice vam lepsi dan i period pred nama.

 

Cekajuci sutrasnji KZS nasih komsija ...................  😀

 

Ako si im rekao 😴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...