Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

16 minutes ago, Kankkunen said:

Možda se čeka da Nemci završe ligu zbog isplate Radonjićevog ugovora...nema razloga da se oteže,

ako postoji obostrana želja, sve se završi za 10-ak minuta.

 

Pa ni to nije razlog za otezanje, potpises ugovor koji vazi od prvog jula i kraj.

 

@NMX Opasan tandem su bili!!! 

Edited by Laki John Terry
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

Zamišljam Počeka kad ga narajca puna hala. To bi bio šou program :roflmao:

Ne bih ni da zamisljam, mada provejava misao da sva ova prica i insajd infoi mogu da odvedu na sasvim suprotnu stranu od gospodin Deja i Saleta Obradovica... a to ne bi bila novost kada je dr preCednik u pitanju, naprotiv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Laki21 said:

Zamišljam Počeka kad ga narajca puna hala. To bi bio šou program :roflmao:

Svaka utakmica - novo odelo ... :classic_laugh:

edit:

Al dobar je trener, cenim da bi i ove godine igrali finale (Sassari)

Pierre igra opasno kod njega.

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Laki John Terry said:

Mislim da ide kao i kada su igraci u pitanju. Secas se da su Miller i Cirbes potpisali za Makabi i pre kraja sezone. Uglavnom se to ne radi, ali ne iz moralnih razloga vec zato sto slobodan igrac ima vise opcija, pa niko nece prerano da se obaveze.

 

Ukoliko i pre kraja sezone dobije sumu o kojoj je razmišljao ne vidim razlog da ne potpiše. 

Kad se završi sezona ima više opcija, a isto tako ima i slobodnih igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozzecco nema osvojen trofej u karijeri, znači ne ispunjava kriterijume da bude trener srpskih klubova. Kačio sam nedavno koje uslove mora da ispuni stranac:

 

Quote

 

- Da je u poslednjih 5 godina osvojio prvenstvo Španije, Italije, Grčke, Francuske, Turske, Nemačke, ili VTB 

 

- Da ima osvojenu Evroligu, Evrokup, ili FIBA Ligu Šampiona

 

- Da je bio prvi trener NBA ekipe tri sezone

 

- Da ima osvojen NCAA

 

- Da je kao selektor reprezentacije osvojio medalju na prethodna tri SP, EP, ili OI, ili da ima zlato sa nekog od tih takmičenja bez vremenskog ograničenja

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Pozzecco nema osvojen trofej u karijeri, znači ne ispunjava kriterijume da bude trener srpskih klubova. Kačio sam nedavno koje uslove mora da ispuni stranac:

 

 

 

To su valjda pravila samo za KSS i kup. A u ostalom, završio bi se i pasoš brzo 😄 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kankkunen said:

Ma jok, ne može da dobije licencu KSS, a to važi za sva takmičenja ...

 

al pazi koji je to umišljen stav i pristup. naši učili svojevremeno od amera i rusa npr, onda naši otišli pa pokazali nešto italijanima, špancima i grcima

- hoću da kažem, treba biti otvoren za uticaje i srećan da imaš priliku da naučiš nešto, pa makar to bio trener bez tako raskošnog CVja

 

hipotetički, brad stevens ne bi mogao pre 2018e da postane trener domaćeg kluba

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Kankkunen said:

Ma jok, ne može da dobije licencu KSS, a to važi za sva takmičenja ...

 

Lica koja nemaju državljanstvo Republike Srbije, mogu steći licencu UKTS, isključivo za obavljanje poslova trenera seniorskog tima u takmičenjima koje organizacije Košarkaški savez Srbije, uz materijalni dokaz da ispunjavaju jedan od dole navedenih uslova:

 

Inače, 8000e košta izdavanje licenci za strane trenere

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Guru said:

Pozzecco nema osvojen trofej u karijeri, znači ne ispunjava kriterijume da bude trener srpskih klubova. Kačio sam nedavno koje uslove mora da ispuni stranac:

 

 

 

 

haha prvi put vidim ovo, sjajno

jos neki PHD in physics 😄

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

al pazi koji je to umišljen stav i pristup. naši učili svojevremeno od amera i rusa npr, onda naši otišli pa pokazali nešto italijanima, špancima i grcima

- hoću da kažem, treba biti otvoren za uticaje i srećan da imaš priliku da naučiš nešto, pa makar to bio trener bez tako raskošnog CVja

 

hipotetički, brad stevens ne bi mogao pre 2018e da postane trener domaćeg kluba

sviranje kurcu da prostite

 

i Spanci imaju neko slicno pravilo gde trener (ne znam da li samo strani) ne moze da vodi ekipu ukoliko nema bar dve godine iskustva i zato Barsa nije mogla da postavi Sarasa za prvog trenera tamo neke 2016. ili 2017. Oni se posle usrecili sa Sitom Alonsom i Bartzokasom dok je Saras izrastao u jednog od najboljih trenera Evrope.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

al pazi koji je to umišljen stav i pristup. naši učili svojevremeno od amera i rusa npr, onda naši otišli pa pokazali nešto italijanima, špancima i grcima

- hoću da kažem, treba biti otvoren za uticaje i srećan da imaš priliku da naučiš nešto, pa makar to bio trener bez tako raskošnog CVja

 

hipotetički, brad stevens ne bi mogao pre 2018e da postane trener domaćeg kluba

Ma suludo skroz, a s´druge strane, dobiješ državljansto dok trepneš... :classic_smile:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Guru said:

Pozzecco nema osvojen trofej u karijeri, znači ne ispunjava kriterijume da bude trener srpskih klubova. Kačio sam nedavno koje uslove mora da ispuni stranac:

 

Kad sam prvi put procitao ove uslove mislio sam da je neka zajebancija, da neko troluje majke mi mile :classic_biggrin:

 

 

Da je vodio NBA tim 3 sezone  :classic_laugh::classic_laugh:  znaci Struja Lukajic in Roj Vilijams out. Sva sreca Rik Pitino i Leri Bird imaju po tri sezone u NBA pa mogu da se uzmu u obzir, posto nam suzen izbor. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

a čekaj, jel radonja ima srbsko državljanstvo ili je bio tri godine nba trener?

 

Pije kafu na Vračaru a to ti je za rendom crnogorca kao da ima državljanstvo tako da mu ne treba ovaj NBA uslov. 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...