Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

13 hours ago, L' Imperatore said:

Tito, spremi patke

 

:capone_2:

nazalost drina je opet uzela svoj danak. tito ni ovog puta nije preteko...

 

4 hours ago, Zvezdinho said:

 

Pa Obradovic je mnogo veca legenda CZ nego Radonjic.

jeste ali u buducnosti ili sto neko gore rece u cz beograd. puvanjak 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pavaroti said:

Imate za dva dana KZS pa ce tad biti objavljeno nesto. 

Ako se pozivas na moj twit, valjda vidis da sam se sprdao. Mada poznajuci Covica ne bi me cudilo da tako uradi. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Jbg Debeli, znaš i sam kol'ko košta Kari Pešić... Nemamo mi na čelu kluba funkcionera vladajuće partije i nepresušni izvor finansija 😴

Jbg, Jovana, niste ga ispostovali kad je bio kod vas onomad, a vodio vas je na pravi put.

Al` ispade Magistar veci Pirocanac od Karija.:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran koliko bi potencijalni dolazak Dejana Radonjica bio uspesan u nekom kracem/srednjem roku.

 

Radonjic nije mag taktike i vodjenja utakmice, stavise to mu je verovatno najslabiji deo repertoara.

Njegov kvalitet je sistem za koji je potrebno vremena, vise od jedne sezone, tacnije - vise od jedne selekcije tima i verujem da je to razlog zasto nije uspeo u Evropi i zasto je vrlo moguce da  nece biti previse uspesan evropski trener.

Ne moze se reci da je fleksibilan strucnjak koji ima veliku knjigu kretnji i igara, ali itekako zna kakve igrace hoce, na kojim pozicijama i kako ce to da iskoristi.

 

Mislim da smo mi kao klub relativno blizu ivice totalnog raskantavanja ako Partizan sledece godine nastavi kako je krenuo i ako to konkretizuje na kraju sezone, a tu i vidim problem Dejana Radonjica u ekipi.

Covic meri patku verovatno i sa samim sobom u ogledalu i ljudima je generalno muka zbog funkcionalne privatizacije kluba, a s obzirom da ce love sada biti manje i da je on poznat kao osoba izrazenih lihvarskih osobina, verujem i da ce ekipe, kvalitetno gledano, biti siromasnije. Iz mog okruzenja mogu da kazem da je ova godina bila kriminalno slabo interesantna, ne znam da li sam ja ili ljudi oko mene 10 puta pogledali celu utakmicu. Da ne pricam o daljem bolu u preponama za pojedine rezultate.

 

Ne znam, rezultati kazu da gresim, ali ja bih vise voleo da na klupi vidim Sasu Obradovica nego Dejana Radonjica, iako od potonjeg vise godina nisam video simpaticniju osobu na poziciji trenera u Srpskom sportu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Gilmour said:

Mislim da smo mi kao klub relativno blizu ivice totalnog raskantavanja ako Partizan sledece godine nastavi kako je krenuo i ako to konkretizuje na kraju sezone, a tu i vidim problem Dejana Radonjica u ekipi.

 

Opušteno, biće drugi talas korone ako zatreba.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Gilmour said:

Radonjic nije mag taktike i vodjenja utakmice, stavise to mu je verovatno najslabiji deo repertoara.

Njegov kvalitet je sistem za koji je potrebno vremena, vise od jedne sezone, tacnije - vise od jedne selekcije tima i verujem da je to razlog zasto nije uspeo u Evropi i zasto je vrlo moguce da  nece biti previse uspesan evropski trener.

Ne moze se reci da je fleksibilan strucnjak koji ima veliku knjigu kretnji i igara, ali itekako zna kakve igrace hoce, na kojim pozicijama i kako ce to da iskoristi.

 

Auh bre Voterse - cuj mene Gilmore - Rodzere...  pa ti to kao da jednom kad postanes trener nema nikakve trenerske evolucije...

 

Pesic je trener koliko, preko 35 godina sigurno, pa ne mozes reci da je Pesic iz 80ih isti nivo kao onaj krajem 90ih i pocetkom 2000ih 🙂 Obradovic preko 30godina trenerske karijere, da ne pominjem Dudu. Dakle ima Radonja vremena da jos sto sta nauci i bude uspesan u Evropi. Nije jos ni na pola svoga puta cini mi se (15-16 godina je napucao u odelu).

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

Auh bre Voterse - cuj mene Gilmore - Rodzere...  pa ti to kao da jednom kad postanes trener nema nikakve trenerske evolucije...

 

Pesic je trener koliko, preko 35 godina sigurno, pa ne mozes reci da je Pesic iz 80ih isti nivo kao onaj krajem 90ih i pocetkom 2000ih [emoji846] Obradovic preko 30godina trenerske karijere, da ne pominjem Dudu. Dakle ima Radonja vremena da jos sto sta nauci i bude uspesan u Evropi. Nije jos ni na pola svoga puta cini mi se (15-16 godina je napucao u odelu).

 

 

 

 

Naravno, sve stoji sto si rekao i ne iskljucujem to kao opciju.

 

Meni je ipak nerealno ubacivati Karija i Zeljka u tu diskusiju, iz prostog razloga. Svako od njih je kao jako mlad trener napravio veliki uspeh na evropskom nivou. Kari sa Bosnom, a Zeljko sa Partizanom (izmedju ostalih).

 

Radonjic nije trener od juce, dugo je prisutan na nasim prostorima, ali mu je sistem igre uvek nekako isti. Ne vidim neku preteranu promenu. Nije da ga svrstavam na nivo Jasmina Repese ili slicno, ali nisam ne znam koliko oduševljen taktickim umecem.

 

Opet, ovo su sve neki licni stavovi i drage volje cu priznati da pojma nisam imao sta govorim ako dodje do toga.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Normalno je da bi svak bio zadovaljan da dodje jedan od njih jer nismo niti mozememo dovesti nekog boljeg a sad od njih stvarati neke carobnjake je totalno bezveze,prije potpisa da kazu sta je cilj prvenstveno u Euroligi a ako nije jasna zelja i namjera top osam bez bilo kakvog okolisanja onda vratiti tatinog sina i ostaviti  starca jer kakva je poenta igranja Eurolige ako nemas najvise ambicije,publika se zasitila desetog mjesta i to niko nece ni gledati kao sto i nije zadnjih par sezona.

 

Kad bi mogli napraviti tim slican proslogodisnjem sa jednim od njih mislim da bi to bilo sasvim dovoljno za top 8 ali to je vise nego nerealno jer mi igraca kao sto je Lorenco necemo naci dugo vremena,plus moras naci centra kojih i onako skoro da nema na trzistu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...