Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Svaka cast Stratosu na onoj prvoj sezoni. Odigrao je maestralno, pruzio neke nezaboravne individualne partije, pogotovo se isticao u ovim jacim mecevima, ali nema smisla da ga zadrzavamo vise. Ove sezone je gotovo stalno bio povrijedjen, a kada krene sledeca EL on ce imati 36 godina. 

 

Puntera bih i ja obavezno zadrzao. Ovo sto je odigrao kod nas je bilo bas dobro. Covjek ima 15-20 poena u rukama, to je ozbiljan kvalitet. Borben je lik, nije rupa u odbrani. Meni je on idealan kao neki vodja druge postave, evropski Lu Vilijams. 

 

Trebace nam uglavnom bas ozbiljna pojacanja na pozicijama 1 i 5. Ovo ostalo se da skrpiti.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

I ja sam se ogresio o Pantera, kao i vecina ljudi. Lorenzo i on su bili zaista dobri zabodi.

Jeste, samo što je nama u tom trenutku trebao drugačiji tip igrača, čist plej ... cenim da je to bio problem, makar kod mene.

Edited by Kankkunen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki Six said:

Jel neko video Tegijeve splacine i psovke? Ja mislim da nize ne moze...

I Varda se oglasio, sad zvanicno imamo izjave svih “bitnih” kosarkaskih persona u Srbiji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Six said:

Jel neko video Tegijeve splacine i psovke? Ja mislim da nize ne moze...


Video sam. Zamisli ti čovek koji ima zvanično funkciju u nekom klubu, vodi TV i jutjub kanal, da psuje majku deci i starijima koji mu šalju poruke, da ih naziva ped*rima, majmunima... Svaka čast, stvarno, koliko god da je većina ovih što mu piše nezrela. Tačno minut vremena svog života ne bih izgubio da to radim.

Edited by Boaće
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajmo sada da pravimo roster za sledeću sezonu. Realno je da pokušamo sa ostavimo Pantera i Berona, Zo će verovatno u Pao, Gist loša epizoda, Perperoglu kapiram ostaje u Grčkoj, Đenka ima ugovor na još jednu sezonu. Štimara uvek dobrodošao, da vidimo u kakvoj je Kuzmić formi. Laza, Davidovac i Dobrić svakako zakucani u klubu, Jovanović takođe mada je realno za neki Evrokup, Boriša nikako u kontinuitetu da odigra.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, begbie said:

Ajmo sada da pravimo roster za sledeću sezonu. Realno je da pokušamo sa ostavimo Pantera i Berona, Zo će verovatno u Pao, Gist loša epizoda, Perperoglu kapiram ostaje u Grčkoj, Đenka ima ugovor na još jednu sezonu. Štimara uvek dobrodošao, da vidimo u kakvoj je Kuzmić formi. Laza, Davidovac i Dobrić svakako zakucani u klubu, Jovanović takođe mada je realno za neki Evrokup, Boriša nikako u kontinuitetu da odigra.

Stimara sta? 😳

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 10
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dragan Mićić said:

Stimara sta? 😳

Indeks korisnosti dovoljno govori, bolji od njega su samo Zo i Beron. Plus borbenost. Štimac je sigurno jedan od najpotcenjenijih košarkaša u proteklih 10 godina na ovim prostorima.

8 minutes ago, threepwood said:

 

tumblr_o8h1a2BS9V1qgf1i8o1_250.gif

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...