Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 minutes ago, 1 od 8000 Lakija said:

Ako ima pameti u glavi Dr.Nebojse, vec sutra ce da prica sa Radonjom, kontaktira Nedovica itd. Sreca nas je opasno pogledala, karmicki je ove sezone KKP realno vise zasluzio to mesto od nas koji smo ludovali sa trenerima i tatinim kuronjom i slicnim budalastinama. Treba uciti na greskama i ponovo uspostaviti visegodisnju dominaciju.

Ja pisah vec da se vodi razgovori ali mi niko ne veruje.

 

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vamos Laki said:

S Radonjom ili Nedovicem? 😂

Radonjic.

 

Naravno  pregovoracke pozicije KKCZ sa ovom danasnjom odlukom s naglo porasle i sada se suzio izbor Miskov za Dejana da radi u El na samo nas.po 

Kamen spoticanja je pre nedelju dve kada sam pisao da ako bi se pitao samo Misko da on ne bi Dejana kod nas, prvi kamen spoticanja je bio duzina ugovora, mi nudimo visegodisnij a navodno Misko samo na godinu pristaje,  po meni nelogicno, ali ako ja lazem vas i oni mene.

 

Nedovic ce tamo gde mu kaze Misko to je i danas izjavio on licno. Ne verujem da mozemo u startu da mu ponudimo pare koliko on misli da vredi, trazi minutazu i ulogu, s obzirom da su Dejo i Nedovic kod Miska valjda se mogu lako dogovoriti oko uloge i minutaze. Bez obzira na sve price kako ce se ugovori smanjiti , ja bas u to i ne verujem, Nedovic je imao sedmocifreni ugovor u Armaniju.

 

Oko nekih igraca koji su blizu, spominje se Dangubic kao skoro pa gotovo, Simon upitan,

iz Fmp velike sanse da Uskokovic predje i Reath kao opcija 4/5.

 

Gist je navodno zavrsio, sporazumni prekid ugovora, mada je to nezvanicno inace bi vec objavili.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Šarac
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Radanov? Racuna li se na Kuzmica?

Kuzmic, pa ima ugovor, ima jos 126 dana do pocetka EL, pa neko od nas odavde bi se spremio kako treba a ne on kao profi igrac.

Za Radanova stvarno ne znam.

 

Just now, HAMMER said:

legendoglou? nemojte me jebat doneo nam dve evrolige sa svojih deset prstica.

Kako ide on popularno " vratila se priroda" ili " kako je nekad bilo lepo". FMP 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Sector said:

Na kojim pozicijama ce se traziti igraci koji prave razliku? 

 

Kakve su sanse da zadrzimo Barona ili Puntera? 

 

Bek ap plej? 

Beron tesko, mislim da je zavrsio u Valensiji, neko kaze u Makabiju.

LB danas izasla vest da je 1+1 u Pao za 700 k eur godisnje.

Punther, opet zavisi od trenera. 

Stratos ne verujem, Ojo je bez ugovora, tu je , znam da se Radonja lozi na njega, ali ne verujem da ce ga produzavati kada nije hteo proslog leta a mi mu nudili. bio je vec shilbovan sa Brownom i Fayeom pa je volsebno ostao da popuni broj na klupi i eto ga ostade do kraja .

 

Bek up play, kazu Uskokovicu ce dati sansu, ali ne verujem da bas bude prvi back up play ali ajde oko toga ima jos vremena, ne znamo jos ni trenera a ni prvog playa.

Edited by Šarac
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Samo Dejo i miran sam, znam da će se kvalitetno raditi. Za koliko će to biti dovoljno videćemo ali toliko sam se uželeo hard difens tranzišn ofensa da bih pristao na rezultate 70:60 tokom cele sezone. Dejooooooooo

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Rutinski smo se plasirali u EL, ali nema opustanja, sada maksimalno nalozeno, jako i do samog kraja uci u temu prelazni rok! 

Zelja broj 1: Radonja

Zelja broj 2: da ode Stimac

Koliko je realan Kevarrius Hayes u paru sa oporavljenim Kuzmom? Gledao sam ga 2-3 puta, na osnovu toga cenim da bi se svideo Radonji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo idealna prilika, da se usled manjeg budzeta, da probamo sa nekom low risk high reward opcijom, pa ako ubodemo bice odlicno, nesto kao Mozli ove godine kod komsija. Mada, ako Radonjic bude trener od toga nema nista. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Igor028 said:

Mislim da je ovo idealna prilika, da se usled manjeg budzeta, da probamo sa nekom low risk high reward opcijom, pa ako ubodemo bice odlicno, nesto kao Mozli ove godine kod komsija. Mada, ako Radonjic bude trener od toga nema nista. 

Po svim informacijama, 3 stranca u vrh glave i to samo nosioci.

Djenku ne racunam u strance ali ima platu kao stranac.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki21 said:

 

Pa i Panter je domaći.

Jeste, ali bukvalno sam mislio na tri stranca. dok se ne slika sa sajkacom kao Djenka, ne priznajem.

Od svih stranaca bih najvise voleo da ostane Billy ali mislim da je tu zavrsena prica za nas.

Jaka bi se isto vodio kao stranac, ali ne za mene kao i za vecinu ovde i na tribinama.

 

Covic je vrlo planski provocirao javnost sa ovim imenima nasih bivsih igraca i tu nema neke tajne da postoji obostrano interesovanje. 

EL je magnet za mnoge pa i nase bivse igrace.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...