Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Iskreno, ne treba likovati, vise puta nas je dr preCednik uverio da ume itekako da usere zlatne prilike.

I na temi ne pominjati rodjendane i tudje botove, treba ostati covek zbog navijaca kkP - normalnih ljudi koji pisu ovde i kojima nije lako u ovom trenutku.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gudura said:

Nemojmo likovati, budimo ljudi, iako smo cigani😂

Da nas ne zadesi ponovo neka karma sledece sezone u vidu dinamicnog dua - Faraon na klupi -Bastenski patuljak na pleju🤪

 

Meni je dovoljna sezona bez briga u EL - igramo je da bismo trenirali da bismo bili pravi u ABA i da bi opet igrali u EL.

 

U sustini, igramo da bi imali prednost i tako nabijali trofeje i vaznije nam je da drugi klubovi iz ABA ne odu u EL, nego sto se mi nadamo da cemo se boriti za TOP 8, imati snove o F4, imati konkurentan tim koji ce na svakom mecu da pruzi maksimum.

 

Ova sezona je bila kosmar - tri trenera, naslednik na pleju, nikad veci budzet, a nikad manje iskoriscen sastav, oprastanje od EL vec u januaru. Sva sreca sto je prekinuta, ko zna kakve bi jos blamaze gledali.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ma naravno, samo mi je smešno zbog silnih najava i naslova.

 

Ukoliko se ne završi takmičenje ovo je jedina opcija, pošto u principu mi smo i dalje bili u igri za plejog, samim tim i titulu i ne možeš to da oduzmeš klubovima.

 

A pošto smatram da se rezultati iz ove godine moraju računati, ne možeš nikoga ni dodati. Prilično je jasna bila situacija od starta, mediji su naravno koristili da lože narod koji se loži.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki John Terry said:

Losa vest je sto cemo opet gledati Gista u nasem dresu. Da smo ispusili za el to bi bilo bar dobro jer bi nas taj lik verovatno napustio.

Ne znam koliko bi to ozbiljan benefit bio u odnosu na ono sto nam donosi El.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

@Laki John Terry

 

:lol_2:

 

Citam 'napusio' umesto 'napustio'.

 

Potpuno je nebitno da li ce biti u timu ili nece, ono sto je sigurno je da ce uzeti sve pare od ugovora. Mi uvek mozemo da ga zakucamo na tribine i placamo, ako trener misli da ne moze da ga iskoristi.

Edited by goldberg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...