Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Shadow The King said:

Оdličan je Fredet kroz celu karijeru. Fantastičan na koledžu, posle solidna NBA karijera, pa sad EL. Pored dobrih zarađenih para tu je i luda glava koja iz godine u godinu dolazi do izražaja. Očekujem da još koju sezonu odigra basket pa da lagano okači patike o klin. 

 

Ne znam koliki su mu motivi zbog para, ako je to onda je Kina sledeća stanica. Ako  je povratak na igračke staze onda je Zvezda prava stanica 😎 Ali mislim da mu košarka nije baš sada planu.

 

Brate, odlican kroz celu karijeru moze da bude ali ako gledamo Koledz i 2/3 sezone u Kini. On je nakon velikog hajpa na koledzu, uleteo u Nba kao da je vec zvezda a to je pokazao sa maks 7poena po mecu, i to samo u sakramentu posle toga ga nije bilo na kosarkaskoj mapi najjace lige, da bi onda otisao u Kinu i belezio 30+ poena prosecno, e onda opet sebe dize u zvezde i ponovo je on igrac koji zasluzuje mesto u startnoj petorci u najjacoj ligi sveta, i kako se sve to zavrsilo? Usled ogromnog broja pobreda u Finiksu tada, dobija ugovor do kraja sezone (nekih 10ak meceva je ostalo) i on u takvoj ekipi koja ne juri PO, nema imperativ pobede ne uspe da se izbori za vecu minutazu, ali je 36 poena belezio do tad u kini prosecno.. 

Iskreno sam se iznenadio kako je zavrsio u Panati, mislio sam da njegova umisljena glava nikad nece dozvoliti sebi da igra nesto osim Kine i Nba, da je ranije posao put evrope bio bi do sada jedan od boljih igraca Eurolige, ali ponos mu nije davao.. 

 

Link to comment
Share on other sites

Jbt Josh Akojon je imao neke lude brojke u Kini i kad je došao ovde smehoteka. 

Ove sezone ajde da pogledam koju tekmu kineskog prvenstva, au strasno. Bas je bila jedna tekma gde igrao Aron Jackson I kad sam posle cuo da ga Makabi doveo nisam mogao da verujem. Niti je on više Aron Jackson niti se u Kini trenutno igra kosarka. 

Mozda ce se igrati nesto ozbiljnije za koju godinu... 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, propolis said:

Jbt Josh Akojon je imao neke lude brojke u Kini i kad je došao ovde smehoteka. 

Ove sezone ajde da pogledam koju tekmu kineskog prvenstva, au strasno. Bas je bila jedna tekma gde igrao Aron Jackson I kad sam posle cuo da ga Makabi doveo nisam mogao da verujem. Niti je on više Aron Jackson niti se u Kini trenutno igra kosarka. 

Mozda ce se igrati nesto ozbiljnije za koju godinu... 

 

Ma ozbiljna kosarka i kina... bas zato i kazem moze se reci da je odlican bio u Kini, sama ta recenica je dovoljna. 36ppg u Kini a u Nba u karijeri ima nekih 4ppg... 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako je uopšte došlo do priče o Jimmeru na ovoj temi. Jasno je da nam je finansijski potpuno nedostupan, a sve i da je dostupan, nisam siguran da igra samo u jednom pravcu i veliki ego opravdavaju novac. Jimmer je svakako talentovaniji i kompletniji napadač od Barona iako su sličan tip igrača, no Jimmer je mnogo bolji u kreiranju sopstvenog šuta. Ipak, razlika u reputaciji njih dvojice je ogromna, Billy je uvek išao ispod radara, a Jimmer je svojevremeno bio ogromna NCAA zvezda i stalno ga je okruživao preterani hype. Bespredmetna priča skroz.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nije direktno vezano za sadasnju situaciju, ali s obzirom na to da je doveo Bilija i Fajea, zar nije logicnije da se Milan Tomic preorjentise na skauting, mislim da bi ga tu cekala dosta bolja karijera. Naime, ono sto je Milan doveo u Zvezdu kada je dolazio, za znatno manji novac, mnogo je bolje nego ovo sto je dovodio kada je osetio da para ima.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Laki John Terry said:

Naime, ono sto je Milan doveo u Zvezdu kada je dolazio, za znatno manji novac, mnogo je bolje nego ovo sto je dovodio kada je osetio da para ima.

 

Mislim da nema to veze sa parama. 

On je dovodio igrace koji su bili na radaru Olimpijakosa, kada je posle godinu dana u BG izgubio taj luksuz da ima uvid u skauting Olija doveo je to sto je doveo i zapalio. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

 

Ma jasno, ali lik vec 33 godine imao tad kada je dosao. Mozda im je bio na radaru pre 5 godina recimo, ako na to mislis, onda se slazem.

Ne mislim na to. Nego ga je gledao, znao je da je jeftin, tamo je igrao za maximum 3-5k mesecno i znao je da vredi i da je cist value. Sumnjam da ga je Olimpijakos zeleo bilo kad.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Igor028 said:

Ja sam cuo nesto i za Kikanovica, navodno mu istice ugovor sa Monakom.. mada nije neki izvor provereni, tako da mislim da su samo lupanja.. 

Cisto logicki,  glupost najsirih razmera. Poslednje sto Covic zeli u ovom momentu je da iznova gurne prst u oko (d...) vucicevim placenicima dovodjenjem Kikana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zizu said:

Cisto logicki,  glupost najsirih razmera. Poslednje sto Covic zeli u ovom momentu je da iznova gurne prst u oko (d...) vucicevim placenicima dovodjenjem Kikana.

Isto i ja razmisljam. uglavnom se prica da jurimo domace igrace i neke povratnike, pa verovatno ljudi na osnovu toga nagadjaju.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

Prica se po kuloarima o nekom domacem pleju. Igrao vec za nas, kazu jebe ga atletika ali ima kosarku u rukama. Pojma nemam kako se zove, ali eto mozemo da se igramo malo pogadjanja. 

 

8 minutes ago, Laki John Terry said:

Ko bi mogao da bude nas plej koga jebe atletika , ima kosarku u rukama a igrao je za nas?

 

Nema ih mnogo.. Jovica ne jebe atletika, on je prilicno dobar atleta, jebu ga ledja. Ne znam...

Micić 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sector said:

Prica se po kuloarima o nekom domacem pleju. Igrao vec za nas, kazu jebe ga atletika ali ima kosarku u rukama. Pojma nemam kako se zove, ali eto mozemo da se igramo malo pogadjanja. 

 

ne, on ce samo da pomogne na treninzima dok ne pronadje inostrani angazman.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Prica se po kuloarima o nekom domacem pleju. Igrao vec za nas, kazu jebe ga atletika ali ima kosarku u rukama. Pojma nemam kako se zove, ali eto mozemo da se igramo malo pogadjanja. 

 

Rakićević?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...