Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

40 minutes ago, Sector said:

Sta god bilo ko predlozi, sezona ce se nastaviti ako se steknu uslovi (vjerovatno bez publike). U suprotnom se ponistava sve a Djordi odlucuje ko iz abe igra EL. To je to u sustini, ja ne vidim trecu opciju. 

 

Sto se tice nastavka sezone, nije toliki problem odigrati utakmice pred praznim tribinama, koliki je problem vratiti strance i odratiti dovoljno treninga. Pogotovo ako potencijalni nastavak bude poslije Juna kad vecini stranaca istice ugovor. 

Ovo je moguce samo u privatnoj ligi jednog coveka. Sto je sramno.

Link to comment
Share on other sites

Meni je najbolje resenje da se sezona lepo nastavi u septembru kao da nista nije bilo, da jedna sezona traje 2 godine, vrlo primenjivo i na ABA i na EL, malo teze na Evro kup, ali mi je to nekako najpostenije, koliko toliko bi se ispostovao rezultat i ne bi bilo da je se igralo dzaba, a opet ne bi bilo ni titula za zelenim stolom i u nekim neregularnim uslovima bez pola igraca.

Link to comment
Share on other sites

Evo nešto za sledeću sezonu.

 

Jović, Avramović

Beron, Panter, Djenka

Dangubić, Dobrić, Lazić

Mitska zvijer, Simanić, Simonović

Druga mitska zvijer, Ristić, Štimac

 

Coach DR. 😄

 

Ajte paljbu sad, pucajte.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stimac 🙄

 

Da dodam da mi se dodatno slosilo kad sam video i Ristica na spisku. Dakle jedan koji ne moze od zemlje da se odvoji i drugi koji ima najsporije noge u Evropi.

Dajte juniora i blejicu, i vodite mi direkt na vma i reanimaciju.

Edited by Vamos Laki
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

On 4/19/2020 at 5:25 PM, NMX said:

 

Da, sad sam pregledao. Mačvan je imao šut posle Kalinine trojke.

 

 

 

Premotao sam odakle počinje ludilo :Hail:

Luka Mitrović. Toliko drag momak i neopravdano skrajnut iz sećanja mnogih navijača. Povrede su ga uništile, fantastično razumevanje košarke, kako je samo razbijao Duletovu zonu sa kapice :Hail: A pre svega jedan kulturan i dobar čovek. Najmlađi kapiten Zvezde.

  • Like 18
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pavijan2 said:

na danasnji dan pre 36 godina sam prvi put umro zbog zvezde ( kk cz)

 

 

Poraz koji sam najteže podneo što se košarke tiče ikada. Plakao sam čitavu noć. Ali ono kad te nešto neće, jbg...  Ono igranje lopte na obruču na minut i po do kraja, kad iz deset pokušaja nije htela u koš, sećam se tog momenta i rekoh sebi ovo će se loše završiti, kao što jeste.

 

Pre tri godine rekoh Mihovilu (uveo nas u halu u ZGu) "Nikad ti ovo nisam oprostio", on se smeje...

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad počinje skupština ABA, tj. u koliko sati? Nisam sasvim u toku. Koliko znam danas treba da se održi. Gazda nam je bio jutros gost u studiju, ništa ne pominje. Pretpostavljam da će link da radi, s'obzirom na zabranu putovanja. Znali neko nešto? 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Green23 said:

Luka Mitrović. Toliko drag momak i neopravdano skrajnut iz sećanja mnogih navijača. Povrede su ga uništile, fantastično razumevanje košarke, kako je samo razbijao Duletovu zonu sa kapice :Hail: A pre svega jedan kulturan i dobar čovek. Najmlađi kapiten Zvezde.

Bas sam neki dan  gledao  neke nase stare meceve pa mi on pao na pamet. Da li bi se on snasao kao 5 kod nas. Recimo nesto tipa sto je nesretni Milko trebao da igra? Kako igra u Spaniji? Ima li sanse da ga vratimo? 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VukVule1988 said:

Bas sam neki dan  gledao  neke nase stare meceve pa mi on pao na pamet. Da li bi se on snasao kao 5 kod nas. Recimo nesto tipa sto je nesretni Milko trebao da igra? Kako igra u Spaniji? Ima li sanse da ga vratimo? 

 

Luka je i za cetvorku bio fizicki slabasan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VukVule1988 said:

Bas sam neki dan  gledao  neke nase stare meceve pa mi on pao na pamet. Da li bi se on snasao kao 5 kod nas. Recimo nesto tipa sto je nesretni Milko trebao da igra? Kako igra u Spaniji? Ima li sanse da ga vratimo? 

 

Ne

 

Ne

 

Lose

 

Da nazalost

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Fener igra dobar small ball sa Kalinom i Datome-om na 4 i 5, s toga sve se moze ako se dobro utrenira. Luka jeste slabasan, ali ima i prilicno diskutabilan sut, s toga ne znam sta bi sa njim postigli na petici, mislim koju prednost dobili?

 

Zivim za dan kad cemo imati 10-12 kvalitetnih igraca koji ce moci da pogledaju kosarku u oba smijera. Ne mora da bude nesto preatraktivno, kvalitetno, ali da nema vise odbrambenih, sistematskih rupa. Ne mogu vise Stimce, Fice, Ristice, Davidovce... Daj nesto normalno.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Princeton21 said:

Fener igra dobar small ball sa Kalinom i Datome-om na 4 i 5, s toga sve se moze ako se dobro utrenira. Luka jeste slabasan, ali ima i prilicno diskutabilan sut, s toga ne znam sta bi sa njim postigli na petici, mislim koju prednost dobili?

 

Zivim za dan kad cemo imati 10-12 kvalitetnih igraca koji ce moci da pogledaju kosarku u oba smijera. Ne mora da bude nesto preatraktivno, kvalitetno, ali da nema vise odbrambenih, sistematskih rupa. Ne mogu vise Stimce, Fice, Ristice, Davidovce... Daj nesto normalno.

 

Ne znam gde si gledao Datomea na 5, ja to nisam video, čak je Gigi češće na 3 nego na 4. Ako je neko poznat da i dalje igra sa tornjevima to je Željko. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Ne znam gde si gledao Datomea na 5, ja to nisam video, čak je Gigi češće na 3 nego na 4. Ako je neko poznat da i dalje igra sa tornjevima to je Željko. 

 

Pa siguran sam da sam vidio u svakoj ozbiljnoj utakmici da koristi ovaj small ball kao cheat code. 'Ajd bas cu da pogledam na youtube ima li koja utakmica iz play off-a, ili F4, pa cu da nadjem segment utakmice gdje se koristi.

Link to comment
Share on other sites

To kad/ako su Gigi ili Kalina igrali na 5 je bilo ili da su im sve petice bile povređene ili su igrali katastrofalno (što se ove sezone dešavalo dosta) pa Željko pribegavao potezima očajnika. Drugim rečima - statistička greška. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...