Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

PG, PG

SG, Radanov, Lazic

Dobric, Davidovac

Simanic, MJK

C, Ristic, Djordjevic

 

Ovo je sasvim realan scenario, uz Jovanovica kao trenera. Licno bih voleo Djenku i Pantera da zadrzimo, Beron ce sigurno moci da zabode dosta jaci ugovor, a Perper je najavio da planira povratak u Grcku.

 

Iz FMP-a je to to sto mozemo da uzmemo, eventualno Rit jos, mada on je meni nit smrdi, nit mirise. Od Uskokovica nikako ne treba odustajati. Ostalo je tanko. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

PG, PG

SG, Radanov, Lazic

Dobric, Davidovac

Simanic, MJK

C, Ristic, Djordjevic

 

Ovo je sasvim realan scenario, uz Jovanovica kao trenera. Licno bih voleo Djenku i Pantera da zadrzimo. 

 

i ja mislim da ce biti neka homemade verzija, lova za Amere je otisla na respiratore i 100 evrova po glavi

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Mile1 said:

Mislim da necu preziveti jos jednu sezonu sa Lazicem

 

To nam je zagarantovano. Smučiće nam se neko ko je ostavio dubok trag u klubu.

 

Ja sam za to da se istrese kinta samo za nosioce i da se rizikuje sa sto vise mladih igraca. 

 

Podrazumeva se da treba praviti ekipu sa visokim defanzivnim plafonom, tako da je Danguba pozeljan. Mi večito Davidovca stavljamo na 3, a on najmanje odigra na toj poziciji.

Edited by Vredni mrav
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vredni mrav said:

 

To nam je zagarantovano. Smučiće nam se neko ko je ostavio dubok trag u klubu.

 

Taj ako se nekome nije smucio nakon afere guzonjin sin, evo ne znam. 

 

Ja njegovo produzavanje iznova i iznova uopste ne vidim kao kosarkaski cin. Mislim da ne postoji trener kom je on potreban u rosteru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Vamos Laki said:

Ovo je na papiru jako tanko. EC top 16.

 

To mogu da povade samo 2 stranca ekstra kvaliteta, Kvinsi stajl. I da domaci podignu plafon 20%.

Jbg, ako ne bude Evrolige ovo je realnost. Mozda bi pojurili onog Perija iz Mege, prvi centar bi bio Kuzmic. Ne znam kakva bi situacija bila sa Gistom, ali verujem da bi se sporazumno razisli.

Mislim da ce Djenka ostati, nema on gde da ode, nije se proslavio ove godine. 

 

Nece imati drzava da se isprsi, pogotovo ako Partizan bude igrao El. Pritom, izvesno je da cemo vuci dugove zbog tima iz ove godine gde nam je jedan Derik Braun sedeo na tribinama. 

Link to comment
Share on other sites

Ma znam, mislim na takav neki tip igraca. Neprovereni igrac, u tom slucaju nece biti love za igraca tipa Panter, igrac koji tacno znas sta ti donosi. 

 

Ako se desi da ne igramo El, bice bitnije umece zabosti igraca tipa Berona ili Fajea koji su realno tada bili neprovereni igraci jer novca za skupa pojacanja nece biti. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

ja bih gledao da se oslobodimo ristica. imao je dobru sezonu u rusiji mozda se moze uzeti koji dinar za njega. iako je izabran u prvu petorku vtb stvarno nam ne treba jos jedana nekretnina u odbrani. kad vec pominjemo astanu, meni je onaj visi hill jako zanimljiv, dobar skorer, odlican kao neki point forward igrac, dobar u odbrani, sa evrospkim isksutvom. kuzmic bi trebalo da bude spreman, tako da ne vidim neko mesto za rileta. ne bih da zvucim kao sinisa mali/dinkic i da kazem da je kriza nasa sansa, ali mozda bi trebalo iskoristiit ovj momenat i smanjiti budzet okrenuti se nekim domacim opcijama koje su dostupne, a samo na goruca mesta dovoditi strance. ja zaista ne znam sta bi trebalo davidovac i dobric jos da urade da postanu legit opcije. ostaviti pantera i djenku recimo. naravno opet najvise zavisi od toga ko bi se doveo na kecu. perry i neka slicna low budget resenja mi se ne dopadaju. iz mege bi jedino uzeo simonovica. pojuriti neke prospekte ako je moguce. ja bih na kecu pojurio NWG-a recimo. bice verovatno i u americi mnogo katova, pitanje je i sa g-ligom sta ce biti. ne zaletati se, ne kupovati rage, mozda i rizikovati sa nekim igracem. biti pametan!

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dl91 said:

Jbg, ako ne bude Evrolige ovo je realnost. Mozda bi pojurili onog Perija iz Mege, prvi centar bi bio Kuzmic. Ne znam kakva bi situacija bila sa Gistom, ali verujem da bi se sporazumno razisli.

Mislim da ce Djenka ostati, nema on gde da ode, nije se proslavio ove godine. 

 

Nece imati drzava da se isprsi, pogotovo ako Partizan bude igrao El. Pritom, izvesno je da cemo vuci dugove zbog tima iz ove godine gde nam je jedan Derik Braun sedeo na tribinama. 

 

Ma koji Kuzmic prvi centar, covek o penziji razmislja.

 

Jbg, moramo sa rizikujemo sa mladim i generalno domacim igracima. Znam i ja da je moj roster tanak, ali svi sem burzujskih klubova ce pretrpeti gubitke i svakako ce i EL i EC biti slabiji nego ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...