Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Pavaroti said:

To prosto ne moze da se desi, u vecini drzava je odigrano 3/4 sampionata. U najboljem slucaju ce odmah igrati PO. treba sacekati malo, videti kako se razvija i sta se desava.

Salio sam se pre vesti o suspenziji.Sad bez sale ,mislim da je sve obesmisljeno i da nema smisla nastavljati sva takmicenja dok i jedan covek ima virus.Nazalost ovo je olumpijska godina,ali nek se sve pauzira dok se stanje ne normalizuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba da ostane sve kako jeste. KKP administrativno šampion ABA lige, sledeće sezone svi nastavljaju da igraju evropska takmičenja koja su igrali u sezoni 2019/20, KLS ligu ove godine preskočiti.  Nije lako doneti bilo kakvu odluku, mislim da je ovo pravedno i da će svi biti zadovoljni. Naravno, neki manje , neki više,  ali sta da se radi viša sila je u pitanu. Meni, npr, je jako zao sto se neće igrati PO ABA lige jer sam potpuno uveren da bi "pogazili" konkurente, imamo najbolju ekipu ,a i godinama smo šampioni i najbolji klub regiona

Edited by stari djed 33
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šta bi bilo kad bi bilo niko ne može da zna. Najpravedniji je rezultat na terenu i ako u doglednom periodu bude moguće treba odigrati i zadnje kolo, jer nije samo bitno ko je šampion nego i ko ispada. Čak i po cenu toga da se nacionalne lige ne igraju uopšte jer ipak ABA donosi nešto a nacionalne lige se igraju za prestiž. Nakon zadnjeg kola može da se odigra ili plej of ili final 4. Sve je bolje od administrativne odluke. Uostalom ima vremena i treba sačekati sa odlukom. U svakom slučaju bilo koja odluka da se donese neko neće biti zadovoljan, više ili manje.

 

Na šta će ličiti ekipe posle tolike pauze sam Bog zna. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ako se išta bude odigralo ove sezone najviše ovom pauzom može da izgubi upravo Partizan. Sve su gradili postepeno...sa glavom i repom. Nemaju igrača u rotaciji bez kojeg se ne može...nema alfa nosioca igre kao kod nas Lorenzo koji je 3-4 meseca vukao tim. Ostvarili su sve što je zacrtano i bili spremni za finiš u oba takmičenja. A mi sve suprotno od toga...i još bez trenera... trećeg u nizu. Problem tog doigravanja je što će se u medjuvremenu ameri razbežati čak i na svoju štetu po pitanju raskida ugovora.

 

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

malo me zabrinjavaju ovi ljudi kojima  je najveci problem u celoj ovoj kataklizmi to sto ce partizan biti proglasen prvakom aba lige, isto kao i oni kojima je najvaznije da se partizan po svaku cenu proglasi prvakom.

sa epidemijom je predjena linija i vise nema dobrih resenja. samo losih i jos gorih.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, pavijan2 said:

malo me zabrinjavaju ovi ljudi kojima  je najveci problem u celoj ovoj kataklizmi to sto ce partizan biti proglasen prvakom aba lige, isto kao i oni kojima je najvaznije da se partizan po svaku cenu proglasi prvakom.

sa epidemijom je predjena linija i vise nema dobrih resenja. samo losih i jos gorih.

 

Ako te ovo ne dotice, sta ti je motiv da bitises ovde? Eno ti TV, na svim kanalima Covid-19 i uzivaj

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, StephenBob said:

Ako ovo potraje duze od mesec ipo mislim da ce Partizan nazalost biti proglasen za sampiona ABA lige.

 

Hmmm...pazi sad ovo..nas su od te pozicije delile Fićkove bravure u Novom mestu i završnici prvog derbija i politička odluka da ne igramo meč gde bi u top formi u kojoj smo bili pregazili Budućnost. šbbkbb...

 

Mada je potpuno deplasirano uopšte o tome diskutovati u ovoj situaciji...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U slučaju da pauza potraje duže, verovatno će svi čekati instrukcije i rasplet na višem nivou. Ako Lebron i Kavaj nemaju ništa protiv da Baksi budu proglašeni šampionom NBA, a Djordi, Real, Barsa i CSKA aminuju da Efes bude proglašen za šampiona Evrolige, onda treba očekivati da Partizan bude šampion ABA lige. Kako god bude, borba za trofej na terenu ili van njega mora da se vodi do poslednjeg trenutka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...