Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sansa da izbacimo Buducnost uz njihovu prednost domaceg terena je po mojoj proceni oko 40%. Sansa protiv Partizana u finalu uz njihovu prednost domace publike je oko 35%. Sve ukupno sansa da bez prednosti domaceg terena izbacimo dva protivnika je mozda 15%.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borca said:

 

Taj sut moze dosta da nam znaci sa pozicije 4 kad krene rasplet sezone.

Pohvalio sam i taj segment maloprije. To je maltene segment igre na koju bi mogao da igra cijelu karijeru

1 hour ago, laki pepe said:

Kakva bi to strec opcija bila da ne igra u hibernaciji ostale elemente igre.

Ali problem sa Borisom je sto je nedopustivo nepouzdan defanzivno. Los u odbrani jedan na jedan, los kada treba da pokriva prostor, non stop kasni u kretnji, ne izlazi na sut, ne kontrolise skok. Ne znas gdje vise curi. Kad se i koncentrise pa odbrani nesto jedan na jedan ispadne na neiskustvo. A nije da nije cekan i da nije dobijao priliku. Evo sada gledam Aleksu Ilica, njih dvojicu kad bi uparili bio bi to NBA igrac. Ovako obojica kao da imaju jednu stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima dosta problema ali mislim da se moze vise iskoristiti nego Odzo u najvaznijim utakmicama. Ovo pisem posto je (ne racunajuci danasnju utakmicu gde su igrala obojica) na prethodnim utakmicama ili bio van tima ili nije ni ulazio u igru iako je bio u 12.

Odzo je igrao u svim tim utakmicama i donosio vise stete nego koristi kad je na terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StephenBob said:

Sansa da izbacimo Buducnost uz njihovu prednost domaceg terena je po mojoj proceni oko 40%. Sansa protiv Partizana u finalu uz njihovu prednost domace publike je oko 35%. Sve ukupno sansa da bez prednosti domaceg terena izbacimo dva protivnika je mozda 15%.

300 godine

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, laki pepe said:

Volio bih, samo je istina da obojica ne mogu garantovati nikakvu stabilnost. Odzov maks je svako bio plej of prosle godine.

 

Bitno je samo sta nam je potrebnije u unutrasnjoj liniji kad krene polufinale ABA uporedo sa zadnjim kolima EL.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao danas, pa da ne komentarisem, ali meni je u nekim prethodnim tekama kad sam gledao Djordjevica glavni utisak bio da je ojacao (ko ga se seca, zna da je debeljuca) i da je uznapredovao u odbrani. 

 

Jbg, tesko da imamo talentovanije od njega, Radanova i Uskokovica. Popovic je realno jos uvek mlad, Manojlovic isto. Neko drugi, a da je kod nas? Tesko. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vredni mrav said:

 

Toliko su čekali put.

 

Mi ako prodjemo Pg, nema te sile koja će nas dobiti u finalu.

 

Pa ne bih bas rekao da nema te sile koja ce nas dobiti u finalu, jer Partizan igra jako ozbiljnu kosarku ove godine, i ne bih se salio i sprdao sa njima. Trenutno su bolji od nas. Ulozili su jako puno novca i imaju boljeg trenera.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, laki pepe said:

Zar ti gledas nase utakmice 😁

 

Slabo, sve dok ne ode ovaj deda i ne zapocne se ponovo zdrav sistem, a to nece skoro da se desi... Osim ako ga ne zameni Dejan Radonjic uskoro. Danas vrtim kanale i slucajno naidjem na FMP-Zvezda. Nisam ni znao da se igra. A nekada nisam propustao ni jednu utakmicu, sve utakmice Evrolige sam cuvao na hard disk. Mene jedna lagana pobeda protiv Makabija ne moze da zavara, jer realnost je da cemo mi zavrsiti na dnu tabele Evrolige, i da smo se jedva provukli u ABA plejof.

Ovo protiv FMP nisam pratio vise od par minuta. Svako ko je mislio da tu ima neke sanse za neizvesnost je mentalno zaostao. Mi protiv njih imamo 25 pobeda zaredom.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, StephenBob said:

 

Slabo, sve dok ne ode ovaj deda i ne zapocne se ponovo zdrav sistem, a to nece skoro da se desi... Osim ako ga ne zameni Dejan Radonjic uskoro. Danas vrtim kanale i slucajno naidjem na FMP-Zvezda. Nisam ni znao da se igra. A nekada nisam propustao ni jednu utakmicu, sve utakmice Evrolige sam cuvao na hard disk. Mene jedna lagana pobeda protiv Makabija ne moze da zavara, jer realnost je da cemo mi zavrsiti na dnu tabele Evrolige, i da smo se jedva provukli u ABA plejof.

Ovo protiv FMP nisam pratio vise od par minuta. Svako ko je mislio da tu ima neke sanse za neizvesnost je mentalno zaostao. Mi protiv njih imamo 25 pobeda zaredom.

 

Ako ne pratis Zvezdu onda sigurno pratis Partizan i Buducnost.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...