Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

9 hours ago, Vamos Laki said:

Stimac je bio kamikaza na terenu, 80% vremena.

Umalo me nesto nije strefilo. Primili smo 20ak poena preko njega, lepili ga, masi zicere..i onda da kos iz 19og pokusaja i kao da je gol dao. Kako ga nije sramota?

 

Sto se tice Sakote, nije to za neki rispekt. Matori ce dobiti finu kintu, a i vidi ekipu u EL posle 20 godina.

 

Al ajde, NC je glavni krivac za sve, cinjenicno stanje.

 

Pa cekaj sad, ako igras dobru odbranu zasto onda protivnik da kos? mislim ne da ga uvek ali ga da, inace zasto smo mi dali toliko poena ako protivnik igra odbranu, i obrnuto? Ako samo Stime nije igrao odbranu i primili smo 20 poena preko njega, a ostali su igrali odbranu, zasto onda nije ostalo samo tih 20 poena za Makabi?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I, Ja Sam Laki said:

 

Pa cekaj sad, ako igras dobru odbranu zasto onda protivnik da kos? mislim ne da ga uvek ali ga da, inace zasto smo mi dali toliko poena ako protivnik igra odbranu, i obrnuto? Ako samo Stime nije igrao odbranu i primili smo 20 poena preko njega, a ostali su igrali odbranu, zasto onda nije ostalo samo tih 20 poena za Makabi?

Slavisa, bez uvrede, ali ovo je komentar i pitanje na nivou skolice kosarke za decu do 7 godina😳Valjda poznajes ovu igru malo bolje od toga!?

Edited by Gudura
Greska, greska
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Gudura said:

Sinisa, bez uvrede, ali ovo je komentar i pitanje na nivou skolice kosarke za decu do 7 godina😳Valjda poznajes ovu igru malo bolje od toga!?

To nije Sinisa, vec Gospodin Slavisa - legenda Tavankuta.

  • Like 9
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, I, Ja Sam Laki said:

 

Brat mi se zove Sinisa 🙂 u skoli profesor me je uvek zvao Sinisa. Tako da nije problem 🙂 

Jasno.

Da te citiram sa predstavljanja na ovom forumu (kad je otvoren):
"Zdravo svima,na onom forumu sam bio Slavisa063,a ovde sam samo Slavisa" :roflmao: Najbolje predstavljanje,ti si kralj :thumbsup::classic_biggrin:

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Crni Bombarder said:

Jasno.

Da te citiram sa predstavljanja na ovom forumu (kad je otvoren):
"Zdravo svima,na onom forumu sam bio Slavisa063,a ovde sam samo Slavisa:roflmao: Najbolje predstavljanje,ti si kralj :thumbsup::classic_biggrin:

Očigledno se posvađao sa Telenorom 😄 

Edited by Green23
  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2020 at 6:15 PM, Šarac said:

Po svim informacijama Sakota ce nas voditi samo do kraja Aba lige.

Novi trener naravno u zavisnosti koju ligu cemo igrati sledece sezone. 

 

 

Каква спортска политика:Hail:

Шта је, фриленсер иде у бању па за ПО морамо по 4. тренера?

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2020 at 11:59 AM, 1 od 8000 Lakija said:

Iako je većina nas bila skeptična, Panter se dokazao do sada kao odlično pojačanje. Svi znamo njegove mane, ali za sada su ipak više isplivali kvaliteti. Pun je samopozdanja i želje za dokazivanjem, možda nas bude zakopao u PO, a možda baš on bude X faktor u borbi za trofeje.

 

Poslednja rečenica je bas u fazonu, kanis li pobijediti ne smjes izgubiti. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Haggard said:

hehe plej of aba bez publike, nisam ni sumnjao da ce gazda da ih odradi i ponisti njihove domace terene.

??? Odakle sad to?

 

Jos jedno pitanje: Mozemo li mi veceras bezbedno izgubiti (i dobiti Zadar u poslednjem kolu) ciljajuci 4. mesto?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...