Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Manoly said:

Gazda, jesi stigao u Arenu vec? Gde da te nadjem ds popijemo jedno ladno?

Na Avali, moj Manojlo, na Avali.

Previse je Italijana  prodefilovalo kroz Arenu u par zadnjijeh dana - sigurnije je kuci uz domacu rakiju i meze.

:s_d:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

Nek se nose u k.... Sad ću da pojurim konobara da vidim da li imaju taj kanal.

Pa ako imaju SBB, moraju da imaju, a sada svakako samo SBB ima SK, tako da moraju da ga imaju

40 minutes ago, n4l1m said:

kakvi retardi, nakon 70% utkamica u sezoni, prebacuju prenos sa jednog kanala na nepostojeci.. imamo li kakvo pravo na advokata, da ih tuzimo zbog prevare, sta je reci?:default_coffee:

Pa ako imaš SK, imaš i Novu sport

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

Pa ako imaju SBB, moraju da imaju, a sada svakako samo SBB ima SK, tako da moraju da ga imaju

Pa ako imaš SK, imaš i Novu sport

pa nemam.. imam 6 sk-a, al uopste u ponudi kabelske nema nova sport.

 

sto se tice tekme, jebena neodgovornost, sve kao posledica nemanja trenera, nema tu leba ove sezone, a i nije da to nismo vec 100 puta rekli ove sezone

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Inace kad nas je zadnji put Makabi dobio ovde u Beogradu?

 

Bila je ona sezona gde smo na ludilo Markusa u 4 cetvrtini okrenuli msm 15 razlike.

Pa onda ono cuveno razmontiravanje od strane Dr Radonje.

Pa Alimpije gde im je Rochesti dao kos za pobedu.

I sad ovo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rutinski😀

Koliko je vazno da dobro otvorimo utakmicu. Ove sezone nismo to mnogo cesto radili. Danas je otvaranje bilo odlicno (hvala Bili) pa je Makabi morao da juri rezultat gde se nije snasao.

Izgleda da mi najbolje igramo kada nas otpisu tj. kada nema pritiska. Cim je neko moranje, nama se noge odseku.

Koliko inace kritikujem Stimca, danas da ga pohvalim za doktorsku igru u trecoj cetvrtini.

Jedini koji mi je Isao po ganglijama je Gist sa svojim postavljanjem u napadu. Par puta je zasmetao saigracima.

Lukas malo bolje nego ranije ali daleko od pleja kakav nama treba tj. da ima uticaj na igru i promeni ritam i tok utakmice. Mora bolje a verujem da ce i biti iz utakmice u utakmicu. Mnogo rano staje sa driblingom u napadu. Ili stoji na 20 metara od kosa i tapka u mestu. Alibi igra.

Sudije odlicne tj. blago naklonjene nama. NAJZAD blago domacinsko sudjenje.

Sa ovakvim pristupom mi mozemo svakog sa pobedimo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, BojanaCZV said:

Makabi nam uvek dodje kad treba 😄

Meni juče na fb izašla notifikacija za memories  od pre 5 godina sa utakmice protiv Makabija. One čuvene gde je mwill izdominirao. Prva evroligaška tekma gde sam vodio ćeru. Pošto je i njoj izašla slika došla danas i kaže idemo opet da pobedimo ponos Izraela. Ja sam joj samo, onako smoren, pokazao glavom na mamu kako maše odrično glavom, jbg bitniji je rođendan njene bratanice... Radi mira u kući odustali smo od utakmice. Smoreni ceo dan oboje, a sin još podbada kako u igraonici ima koš, ološ onaj tinejdžerski :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...