Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Nema opravdanja ali kakav sam psihički meltdown doživeo za vreme finalne utakmice KRK, želeo bih da se još jednom izvinim svima. Baš neprilično pisanje sa moje strane. Ban mi je istekao pre par dana ali razmišljam se da li uopšte da nastavim sa pisanjem. Gubili smo i ovih godina kup ali mnogo lakše sam to prihvatao, ovaj me je baš uništio. Još jednom, oprostite ako možete. (Izvinjenje upućeno svima, ne samo crveno belima).

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ove sezone Nebojsa Covic sjebao je mnogo toga, stvorivsi tako uslove za ozbiljne buduce probleme za klub, ali ipak mora da postoji dostojanstvo kada se ovde pise o nekim ozbiljnijim temama nego sto je broj akcija u napadu ili igracki kadar.

Istog tog penzionera sa zdravstvenim problemima na klupu je jesenas doveo upravo dr preCednik, svi znamo ko je odgovoran za lose stvari koje su se desile.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, K.Dot said:

Nema opravdanja ali kakav sam psihički meltdown doživeo za vreme finalne utakmice KRK, želeo bih da se još jednom izvinim svima. Baš neprilično pisanje sa moje strane. Ban mi je istekao pre par dana ali razmišljam se da li uopšte da nastavim sa pisanjem. Gubili smo i ovih godina kup ali mnogo lakše sam to prihvatao, ovaj me je baš uništio. Još jednom, oprostite ako možete. (Izvinjenje upućeno svima, ne samo crveno belima).

Nastavi da pises, frustracije su razumljive i desavaju se i najjacima, sve ok👍

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ulicni basketas Laki said:

 

Ali Štimac ne bi ukapirao razliku između Kju Kluks klana i šipkaša. Držao bi baklju i bio neopredeljen. 😲

I sta god da se desi bilo kome iz obe grupe, Stime bi pod hitno i proaktivno digao ruku i priznao faul.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

DA čujem obrazloženje za ovu podelu pa mogu na miru da umrem. Veći smo cirkus od Medrana! Sve mi se smučilo ove sezone. Samo da se završi. Potajno priželjkujem da grupa građana koja sebe zove BIA da negativnu bezbednosnu procenu, pa opet da ne odemo i da nas izbace iz ABA lige. Ko što napisah pre par meseci nek Borac, Dinamik, Novi Pazar strepe!

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

U principu, ovde fali samo da prebacimo Berona među naše pa da obuku bele kapuljače i jure preostale saigrače sa bakljama :kece:

 

dobra stvar sto necemo morati da menjamo ime kluba, samo dodamo pred postojeca dva jos jedno k.

 

znam da nije smesno, nego je jadno, bar dok ne dobijemo neko objasnjenje.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 

dobra stvar sto necemo morati da menjamo ime kluba, samo dodamo pred postojeca dva jos jedno k.

 

znam da nije smesno, nego je jadno, bar dok ne dobijemo neko objasnjenje.

 

mozda bi neko "objasnjenje" moglo da bude da je ovo slikano na zagrevanju, pa su se tako "prirodno" podelili, a da to kasnije nije slucaj, u toku samog treninga.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Haggard said:

 

mozda bi neko "objasnjenje" moglo da bude da je ovo slikano na zagrevanju, pa su se tako "prirodno" podelili, a da to kasnije nije slucaj, u toku samog treninga.

 

pa da, u ugovoru im stoji da svi moraju zajedno trenirati, a dok ne pocne zvanicno trening moze i svako na svojoj polovini ... ma vazi.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je čudno. Ok, ovo je zagrevanje pred trening...al evo, nije me mrzelo...Štimbe pred Baskoniju i Perper pred Makabi...iste scene

 

 

 

 

Baš lepo.

 

ima i snimaka gde su svi zajedno...na jednom košu...ali ovako izdeljeni, koje god objašnjenje da je...ružno je u najmanju ruku...

Edited by NMX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...