Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Povraca mi se od Lazica i Stimca.

 

Stalno seru nesto, busaju se u zvezdaske grudi i kupuju glupe navijace jeftinim trikovima a tamo gdje treba da se dokazu nas urnisu. Da je srece pa da prave drustvo svom drugu u Zelezniku.

Edited by Sector
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo normalno, sto sa aspekta pripreme terena letos za sva sranja koja se desavaju nakon toga, sto zbog neresenog pitanja trenera posle odlaska Tomica madas i to je posledica letnjih igara dr Nebojse.

Sve u svemu, moze ovde strucno da se analizira igra bezglave ekipe i to sta je trebalo kada da se uradi, ja cu laicki reci da od sezone nema leba upravo jer su katastrofalni koraci vuceni jedan za drugim i kada je bilo sanse za pravi plan B i resavanje nekih gorucih problema. Sada je kasno, samo malo cudo moze da se desi da bi ovaj tim dosao do najvaznijeg trofeja u sezoni...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Manoly said:

 Sada je kasno, samo malo cudo moze da se desi da bi ovaj tim dosao do najvaznijeg trofeja u sezoni...

 

ja sam i dalje ubeđen da možemo dobiti svu konkurenciju u aba, samo da se trenerski stuff malo pribere. 

šakota je bio prosečan trener tokom karijere, kontam da je pod stare dane  malo i izgubio volju za košarkom i da ga više zanimaju neke druge teme (u onom rantu sa rajkom sam stekao utisak da sa većim žarom prati fudbal, tj da basket gleda samo kada mora). međutim, kada se već latio posla, nek' pripremi partizan, budućnost i cedevitu, valjda 2-3 ekipe sa sve asistentima može da spremi. plus tu neku svoju ekipu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ja sam i dalje ubeđen da možemo dobiti svu konkurenciju u aba, samo da se trenerski stuff malo pribere. 

šakota je bio prosečan trener tokom karijere, kontam da je pod stare dane  malo i izgubio volju za košarkom i da ga više zanimaju neke druge teme (u onom rantu sa rajkom sam stekao utisak da sa većim žarom prati fudbal, tj da basket gleda samo kada mora). međutim, kada se već latio posla, nek' pripremi partizan, budućnost i cedevitu, valjda 2-3 ekipe sa sve asistentima može da spremi. plus tu neku svoju ekipu.

To u vezi pripreme ekipe za 2 ekipe koje ce nam naleteti u plejofu abe stoji, s tim da se sistem za ono glavno priprema kroz sezonu i igre u oba takmicenja, a mi gledamo gotovo bezglavu ekipu pocetkom marta, na nekih mesec dana od famoznog plejofa.

Meni ovo sto Sakota radi, uz zdravstvene probleme koji su tek prica za sebe, jednostavno ne uliva bilo kakvu nadu uz osvrt na ovo sto kazes za samog trenera i njegove manjkavosti sa vise strana.

A da ce tek biti mucno gledati valjanje u blatu pre i u samoj Podgorici, da ne pricamo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

srećom da je u BEOgradu asfalt do kolena  :s_d:

Da ne bude da sam politicki nekorektan - isto je to sranje samo se drukce zove.😀

uz to da postoji mogucnost da se u Pg (ne)igra dve tekme...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pavijan2 said:

2. Vrlo brzo ćemo se ove utakmice sećati kao "dobrih starih vremena".

 

 

Dobra stara vremana su ona pod Radonjom kad se igrao basket, skok u napadu, borba, odbrana, pa kad se Radonja izbeči  jer si u odbrani  lelelmudao i primili lak koš, kad su se tresla kolena evroligašima u BG i kad je KK CZV bila poznata pod nadimkom: KRATKO ĆEBE.


ovo će  svaki navijač truditi da  potisne kao i sve one sezone kad je Ćelavi Ilić po aerodromu molio crnce da odigraju još jednu utakmici samo... biće para...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

Ne zato što su ovo " dobra vremena", već zato što ono što nam sledi neće biti ni malo prijatno. Tavorenje i prosečnost.

Zbog svega ucinjenog poslednje 3 sezone i ne zasluzujemo bolje.Klub narocito, a Bogami sve vise i navijaci

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lukas ima jos 3 nedelje do plej ofa da dodje do nekog nivoa, od njega ocekujem da i nema vise od 10 min po mecu,mnogo je bitnije Braun da digne  formu i Stratos da se vrati u proslogodisnju formu...
Povratkom Djenke i Dobrica ocekujem i manje minuta za Lazica... Van 12 ce verovatno biti i Ojo i Simanić

Link to comment
Share on other sites

Sinosnja igra, kao i protiv Barselone, i jos nekoliko u poslednje vreme gde smo bili blizu pobede a ipak izgubili, je upravo to sto se osecam iznevereno, prevareno na neki nacin. Vidim da tim moze ali ili nece ili je do trenera, ili do vec ranije dogovorenog izmedju uprave da se batali EL. Stvarno mi je cudno da se prave takve greske, kao juce u zadnjih 3 minuta

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Mi i dalje igramo skoro isključivo ISO košarku. Ako ne prođemo u EL, možda možemo u NBA? Tamo se to ceni kud i kamo više.

 

ne ceni se više ni tamo jbga

48 minutes ago, laki pepe said:

Info o Kuridzi?

 

nemam info ali ono je izgledalo kao jedna duga pauza

e sad, vidim da je ostao na klupi do kraja tekme, to možda može biti ohrabrujuće

Link to comment
Share on other sites

Proslogodisnja sezona je bila nada da je Alimpije samo greskica i da se u Zvezdu vraca sistem. Da je Tomic trener koji ima neku svoju viziju i da ce to na kraju sve ispasti kako treba. Covic je izmuzao najveci budzet u istoriji i svi smo se ponadali da je to to. Medjutim vrlo brzo se pokazalo da je sve samo magla. Tomic je iskompleksirana figura, koja je bila uvredjena i koja nije znala sta i kako preko leta. Pobegao je na prve znake toga da nece biti sve kako se nadao. Covic je terao inat sa navijacima gurajuci svog sina, a pojacanja su se pokazala kao isluzeni igraci a ne kao pojacanja u pravom smislu reci. Jednom recju sve se radilo bez plana i na prepad. Slicnije ulicnim razbojnicima nego stratezima. 

Sezona sa Alimpijem nam je trebala pokazati da isluzeni igraci nisu ono sto nama treba, vec da moramo nalaziti lavove koji ce grebati, rezati i ujedati. Jedan matorac ili dva su puna kapa da iskustvom usmeravaju mlade i smiruju ih kada je mirnoca potrebna. Ovako dobijamo mrtvu ekipu i to je trebalo i ocekivati. Mrtvilo na terenu se prenelo i na tribine, pa se plasim i da ce nam rezultati biti takvi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Ovako dobijamo mrtvu ekipu i to je trebalo i ocekivati. Mrtvilo na terenu se prenelo i na tribine, pa se plasim i da ce nam rezultati biti takvi.

 

ovo čitam često i na liveu i ovde.

ja zaista nemam utisak da je ekipa mrtva, nemotivisana, da igra rekreativno. 

 

meni svi izgledaju kao da se trude i žele da pobede. jedino što takođe izgledaju kao ekipa prepuštena samoj sebi. osim izmena, tu se vidi trenerski pečat, nažalost.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

@pavijan2

sve ti je ovo u sklopu toga...  pitaj po komšiluku oko dobrih vremena pod Vladom Jovanovićem... svi ih se rado sećaju  jel da?

Ispade Vlade najgori na svetu. Nije on pištoljem došao i zauzeo mesto već ga je neko postavio da bude čuvar klupe u zimskom periodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam ponovo poslednjih 3 minuta utakmice i crkavam od smeha. Mi smo zaista talentovano glupi. Sta smo mi sve uspeli da uradimo u tih 3 minuta...

 

Rezultat 62:63 za nas...

Prvi napad, Braun davi loptu i dribla sto puta, izlazi sa loptom u aut.

Drugi napad, Braun pravi ocajan dribling iza ledja u kontri i gubi loptu.

Treci napad, Beron davi loptu, odlazi mu dribling preko ramena i izbijaju nam loptu u aut, onda Gist sutira iz ocaja i promasuje ceo kos.

Cetvrti napad, Stimca jedna sasvim korektna lopta udara u glavu jer je nesposoban da je uhvati, zatim Lazic ide u levi dribling, lopta mu prelazi preko ramena i odlazi u aut.

Onda odbrana nakon toga, Stimac ne hvata jednu laganu loptu ispod kosa i oni imaju drugi napad, nakon toga Lazic ne dize dovoljno ruku Kalinicu i primamo kos sa linije za tri poena.

Peti napad, Braun srlja i zuri bespotrebno i u trecoj sekundi napada pravi korake sa desne strane kosa.

Poslednji napad, cigla Perperoglua iz sasvim ok situacije s obzirom da su oni imali u planu da prave faul ali nisu stigli.

 

Treba biti talentovan da u poslednjih 3 minuta i 15 sekundi ne das ni jedan kos, pritom su oni bili izasli iz bonusa. Ni jedno jedino bacanje nismo uspeli da dobijemo.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...