Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, I, Ja Sam Laki said:

Uzas. Prodali pobedu oni koji su i odradili preokret.

 

Onaj moj prijatelj Francusz, veliki navijac CZV platio smestaj u Valesiji za mec protiv Valensije. Ja mu danas kazem da mi se bukvalno ne ide gledati mec. On poceo da se dere na mene. Tako da smo kupili karte u vip zoni. nije bilo drugih, tj bilo je ali o onim gornjim prstenovima, a covek hoce da gleda izbliza.

 

Vip je vip

 

Uzivaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za poraz bilo je stvarno dobrih stvari veceras.
Kuridzina povreda i 3. faul Pantera su nas dosta poremetili.
Fener se nudio ali Ljudina i Stime se nisu dali. Onaj Lazicev pokusaj prodora je sramota za kosarku.
Da li postoji bek sa losijom kontrolom lopte od Branka Lazica?
Gavrilovica ne treba komentarisati, nema svhre...
Neverovatno je koliko malo nam treba (dovodjenje normalnog kosarkaskog trenera) da postanemo ozbiljna i jaka EL ekipa.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasna kuknjav na Lorenca kada je odigrao bas fin mec. Jeste pogresio nekoliko puta u zadnjih 3-4min ali pokusajte da se setite sa cim se jos to dogodilo. Izlaskom Dede i ulaskom Lazica. Lazica jednostavno niko ne cuva jer on nije ofanzivna opasnost. Covek je izbacio loptu u aut u pokusaju da sa loptom predje bar 4m, a da ga skoro niko nije ni cuvao. Jednostavno nema dribling. Da je Gavra uveo jos i Borisu koji se isto krije od lopte, tacno bi Lorenco morao da sutira sa centra ako zeli da neko uopste sutne na kos. 

Ovim ne pokusavam da opravdam Lorenca za te neke gluposti na kraju(opravdane ili ne to nek svako proceni na osnovu cele utakmice a ne poslednja 3min) ali ako hoces da ti on da doprinos onda ga ne okruzujes igracima koji nemaju doprinos, jer Lorenco isto nije pretnja iz suta a prodor mu onemogucavas kada imas impotentne igrace u napadu. Nemas bre igraca koji moze da napravi ljudski blok a ocekujes da on izmisli nesto. Smesno

 

 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, n4l1m said:

momenat kad je lazic usao umesto dede

 

Potop je krenuo kada je Štimara ušao umesto Gista pri našem vođstvu od 3 razlike, ali čak bismo i to možda preživeli, a onda Gavrilo ubacuje i Lazića da nas dokusuri. Kao da je namerno hteo da nas ubije sa njima dvojicom, nemam drugo objašnjenje.

I tako stalno, na trenutke zaličimo na ozbiljnu ekipu, a onda valjda moraju da se ispoštuju ti neki zaslužni građani sa određenim brojem minuta, i to se brzinom munje pretvara u rekreativnu ekipu gde i oni koji znaju, odjednom ne znaju kada ih okružiš sa takvim likovima.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Nije mi jasna kuknjav na Lorenca kada je odigrao bas fin mec. Jeste pogresio nekoliko puta u zadnjih 3-4min ali pokusajte da se setite sa cim se jos to dogodilo. Izlaskom Dede i ulaskom Lazica. Lazica jednostavno niko ne cuva jer on nije ofanzivna opasnost. Covek je izbacio loptu u aut u pokusaju da sa loptom predje bar 4m, a da ga skoro niko nije ni cuvao. Jednostavno nema dribling. Da je Gavra uveo jos i Borisu koji se isto krije od lopte, tacno bi Lorenco morao da sutira sa centra ako zeli da neko uopste sutne na kos. 

Ovim ne pokusavam da opravdam Lorenca za te neke gluposti na kraju(opravdane ili ne to nek svako proceni na osnovu cele utakmice a ne poslednja 3min) ali ako hoces da ti on da doprinos onda ga ne okruzujes igracima koji nemaju doprinos, jer Lorenco isto nije pretnja iz suta a prodor mu onemogucavas kada imas impotentne igrace u napadu. Nemas bre igraca koji moze da napravi ljudski blok a ocekujes da on izmisli nesto. Smesno

 

 

 

A u klubu su fasciniranim Lazinim umećem, guraju ga bukvalno u svaku završnicu, valjda da bi bilo zanimljivije, kao gladijatori u areni, samo što se ovde bore čovek i lopta.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Nije mi jasna kuknjav na Lorenca kada je odigrao bas fin mec. Jeste pogresio nekoliko puta u zadnjih 3-4min ali pokusajte da se setite sa cim se jos to dogodilo. Izlaskom Dede i ulaskom Lazica. Lazica jednostavno niko ne cuva jer on nije ofanzivna opasnost. Covek je izbacio loptu u aut u pokusaju da sa loptom predje bar 4m, a da ga skoro niko nije ni cuvao. Jednostavno nema dribling. Da je Gavra uveo jos i Borisu koji se isto krije od lopte, tacno bi Lorenco morao da sutira sa centra ako zeli da neko uopste sutne na kos. 

Ovim ne pokusavam da opravdam Lorenca za te neke gluposti na kraju(opravdane ili ne to nek svako proceni na osnovu cele utakmice a ne poslednja 3min) ali ako hoces da ti on da doprinos onda ga ne okruzujes igracima koji nemaju doprinos, jer Lorenco isto nije pretnja iz suta a prodor mu onemogucavas kada imas impotentne igrace u napadu. Nemas bre igraca koji moze da napravi ljudski blok a ocekujes da on izmisli nesto. Smesno

 

 

 

upravo tako. sinoćna utakmica je solidan primer kako loš trener umanjuje učinak ekipe koju ima na raspolaganju.

 

to što je lorenzo zgrešio na kraju ne sme da bude zaklon za nemača pojma na klupi, koji je btw vodio tu ekipu ihaj kao prvi trener, nije kao da ga je zdravstveno stanje šakote smestilo niotkuda u tu poziciju.

 

dovoljno je videti golim okom a i statistikom kakvu partiju je imao punter a kakvu baron i koliku minutažu su imali pojedinačno. 

gist je imao retko dobru partiju a u završnici ne bi video terena da se nije povredio kuridža. zato štime cepa 30min i pravi faulove i u odbrani i u napadu, gde mu sudije sviraju tek svaki drugi jer je i njih sramota valjda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Haggard said:

 

Potop je krenuo kada je Štimara ušao umesto Gista pri našem vođstvu od 3 razlike, ali čak bismo i to možda preživeli, a onda Gavrilo ubacuje i Lazića da nas dokusuri. Kao da je namerno hteo da nas ubije sa njima dvojicom, nemam drugo objašnjenje.

I tako stalno, na trenutke zaličimo na ozbiljnu ekipu, a onda valjda moraju da se ispoštuju ti neki zaslužni građani sa određenim brojem minuta, i to se brzinom munje pretvara u rekreativnu ekipu gde i oni koji znaju, odjednom ne znaju kada ih okružiš sa takvim likovima.

 

"Kud sam zašo Bože mili..."

Link to comment
Share on other sites

Proslavicu dan kada Branko Lazic ode iz kluba jednim jednim pijanstvom epskih razmera...taj dogadjaj bi zasluzivao celonocno grljenje sa WC soljom.Naravno zenu i decu cu poslati kod taste da prenoce da ih ne traumiram, ne bi oni razumeli tu srecu🤪

Stimca sam slavio vec dva puta, ali mlohavi je kao stenica, uvek se vraca.Nadu mi daje sto sledeci put kad bude hteo da nas pocasti svojim facijalnim ekspresijama i mega Zvezdastvom ce valjda imati 4 banke i 170kg, pa ce opasnost proci🙃

  • Like 4
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Nije mi jasna kuknjav na Lorenca kada je odigrao bas fin mec. Jeste pogresio nekoliko puta u zadnjih 3-4min ali pokusajte da se setite sa cim se jos to dogodilo. Izlaskom Dede i ulaskom Lazica. Lazica jednostavno niko ne cuva jer on nije ofanzivna opasnost. Covek je izbacio loptu u aut u pokusaju da sa loptom predje bar 4m, a da ga skoro niko nije ni cuvao. Jednostavno nema dribling. Da je Gavra uveo jos i Borisu koji se isto krije od lopte, tacno bi Lorenco morao da sutira sa centra ako zeli da neko uopste sutne na kos. 

Ovim ne pokusavam da opravdam Lorenca za te neke gluposti na kraju(opravdane ili ne to nek svako proceni na osnovu cele utakmice a ne poslednja 3min) ali ako hoces da ti on da doprinos onda ga ne okruzujes igracima koji nemaju doprinos, jer Lorenco isto nije pretnja iz suta a prodor mu onemogucavas kada imas impotentne igrace u napadu. Nemas bre igraca koji moze da napravi ljudski blok a ocekujes da on izmisli nesto. Smesno

 

 

Ne slazemo se ovde. Braun je odigrao los mec, kad imas cetiri izgubljene lopti a tri asistencije i to sve za 30m, to znaci da kao PG nisi odigrao mec. On je gubio lopte u  clutch time u samom pocetku akcija i nespretno je reagovao. Uvalio je Lazicu kosku i bezao od odgovornosti na kraju. Jeste on dao 14 poena i imao neke poteze, ali kao lider sakrio se zadnjih pet minuta, posle onog zakucavanja. Od tad je imao tri izgubljene lopte, bez asistencije i bez upucenog suta na kos.

 

On i treba da izmisli nesto, on je PG, i apsolutno greske idu njemu na dusu. Nije ovo nikakvo pljuvanje, vec cinjenica. Olaksavajuca okolnost moze biti samo Lukas koji ne zna gde je posao a gde doso.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...