Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Солидан наступ али рекао бих и зато што је ЦеОл неозбиљна екипа. Дефинитивно је ово група грађана иако некада уважених, а главни разлог је јер нема ауторитета који ће се побринути да функционишу као тим. Мора да се вежу неки озбиљни мечеви и да видимо напредак код неких играча и самог тима да бисмо били конкурентни за плеј оф. Само то безобразно отаљавања једне ЕЛ говори о шансама да се то и деси, али ништа нам не преостаје него да и даље мазохистички пратимо и надамо се чуду...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, NMX said:

Dakle, sem ako se Budućnost ne samoubije treći smo i idemo na njih?

Tako je. Oni sa pozicije br. 2, a mi sa pozicije br. 3

Gotovo je nemoguce da Buducnost izgubi sve 3 tekme do kraja i da zamenimo pozicije.

Link to comment
Share on other sites

Dobro je sto smo na vrijeme poveli i otisli na veliku razliku. 

Zna se da imamo crne minute, pa je imajuci u vidu bitnost meca ovo bilo jako vazno da voda odmah ne udje u usi.

A ne moze se ocekivati ni da ekipu publika podigne, nakon svega atmosfera je kao na sprovodu. Namece mi se da je u ovakvom emotivnom naboju ovoj ekipi bolje sto igre bez prednosti domaceg terena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, SunZero said:

ali brat Covara koji je uspeo da pronadje Afroamerikanca koji se profesionalno bavi kosarkom a gori je od Dzuniora :23:

 

Lukas je taj level da je Čokiju pljusnuo genge za minute u EL...plus procenat od sledećeg ugovora...ako nekog pre-ebu baš.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Mi nemam ni glavu ni rep, a Lorenzo teska kurcobolja. Kako je izgubio dve lopte u četvrtoj bez da se potresao bar malo. 

Okej dobili smo 15 razlike, ali samo zahvaljujući divljacima iz COL. Mekintajer I Cirbes jedva čekaju da se sezona završi, Jaki krivo sto ga ne pustiše u Virtus. 

Steta bi bila da udju u plej of ovako mlohavi. 

Mornar koliko toliko ima neke želje. 

 

E da, Belosevic je ispodprosecan sudija. 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zizu said:

Tako je. Oni sa pozicije br. 2, a mi sa pozicije br. 3

Gotovo je nemoguce da Buducnost izgubi sve 3 tekme do kraja i da zamenimo pozicije.

 

Trenutno je 14, 13, 12, 12. Sa njihovom jednom pobedom, obe pobede Zvezde i sve tri Mornara, Buducnost je druga, Mornar treci, a Zvezda cetvrta.

 

Cedevita je medju najgorim ekipama ABA trenutno. Muceni Golemac (mislio da napisem Primorac) pobegao iz jedne ekipe gde odlaze igraci u istu takvu. Oni trenutno imaju:

 

McIntyre

Blazic, Kruslin

Muric

Hopkins

Stipanovic, Zirbes

 

Samo 7 igraca, ostalo je Bratoz, Artis, Mulalic, Vujacic i Zagorac, igraci koji ne igraju ili nesto malo igraju. I za ovo se pricalo da je sad ili nikad, do ili die mec? Kad sam pisao da nam Mornar vise nije bitan i da moramo napasti pobede u gostima u EL, @Šarac je pisao kako je Mornar bitan jer postoji opasnost da izgubimo i od ovih i ispadamo iz PO. Opasnost koja je malo veca od opasnosti da izgubimo od Zadra ili Cibone kod kuce, Cedevita je krs ekipa koja ne moze nikoga da dobije.

 

Sta reci za ovu sezonu, das 8-9 miliona, imas 14-15 odlicnih igraca od preko 24 godine u sastavu, nikad veca imena i nikad jaci tim i ti to sve upotrebis da bi hrabro i jako dobio mucenu Cedevitu i raspao se u EL, jer, ako to ne uradimo tek cemo morati da igramo na dva fronta tamo negde sredinom marta.

 

Moze Sakota, moze da se igra samo ABA, ali da onda nemas 8 miliona nego pola od toga pa da vidimo kakav si trener. Ne da na osnovu EL dobijamo najveci budzet ikad pa koristimo te pare da nekako, suvim kvalitetom igraca, osvajamo takmicenje u kojem imamo najveci budzet. To se podrazumeva i to bi bila logicna posledica igre i sistema koji se razvio pod trenerom i koji bi nam pomogao da i u EL na svom terenu dobijamo vecinu meceva.

 

Nece Sakotu ni Covica oprati nikakvo osvajanje ABA lige za ono sto su nam priredili u EL, za celu sezonu punu mucenja i za sad vec vidjenu seriju meceva u evroligi gde cemo imati nekih 1-10 ili 1-11.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, goldberg said:

Trenutno je 14, 13, 12, 12. Sa njihovom jednom pobedom, obe pobede Zvezde i sve tri Mornara, Buducnost je druga, Mornar treci, a Zvezda cetvrta.

 

Zvezda ima bolji međusobni skor sa Mornarom tako da u tom slučaju koji si naveo ostaje isti poredak kao i sad: Partizan, Budućnost, Zvezda, Mornar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

Nece Sakotu ni Covica oprati nikakvo osvajanje ABA lige za ono sto su nam priredili u EL, za celu sezonu punu mucenja i za sad vec vidjenu seriju meceva u evroligi gde cemo imati nekih 1-10 ili 1-11.

U principu, slažem se s tobom, ali, realno, PO serija u kojoj dobijamo Budućnost i Partizan bez prednosti domaćeg terena zaliječila bi mnoge, ako ne i sve, rane.

Samo što trenutno takav razvoj situacije djeluje kao SF.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapravo, ja mislim da Lukas moze biti dobar u defanzivi. I na prenosu lopte. To je i dalje vise nego junior.

 

U napadu deluje kao tiha jeza. Treba mu dati po 20 min naredne dve i mora igrati u tandemu sa Panterom i Deda-om.

 

Ponadao sam se da je ono za Shakija istina, al jok.

Link to comment
Share on other sites

Mislim, poredi se neuporedivo. Momak je nespreman, van takmicarske forme, ali je u kompletu nemjerljiv sa Fickom. Doveden je kasno i fizicki zapusten, to je svakako zabrinjavajuce, ali je za nadati se da ce do polufinala uci u solidnu formu. Najbitnije je da ne pokusava da solira, vidi se da ima namjeru da igra za tim. U sustini igracki sve suprotno od onoga kako je djelovalo na klipovima, na kojim je vise izgledao kao kombo bek. Po formi i nacinu vodjenja lopte vidi se da je mnogo vise plej.

Edited by laki pepe
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Knipex 4 Laki said:

Zvezda ima bolji međusobni skor sa Mornarom tako da u tom slučaju koji si naveo ostaje isti poredak kao i sad: Partizan, Budućnost, Zvezda, Mornar.

Nije tacno. U opisanoj situaciji sve tri ekipe imaju po 7 poraza gde se stvara trougao u kojem je:

2. Buducnost

3. Mornar

4. Zvezda.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, propolis said:

Mi nemam ni glavu ni rep, a Lorenzo teska kurcobolja. Kako je izgubio dve lopte u četvrtoj bez da se potresao bar malo. 

Okej dobili smo 15 razlike, ali samo zahvaljujući divljacima iz COL. Mekintajer I Cirbes jedva čekaju da se sezona završi, Jaki krivo sto ga ne pustiše u Virtus. 

Steta bi bila da udju u plej of ovako mlohavi. 

Mornar koliko toliko ima neke želje. 

 

E da, Belosevic je ispodprosecan sudija. 

 

Po meni Cedevita ima jos nekakve sanse protiv komsija, Mornar ili Primorska verovatno nikakve. Znaci, radije Cedevita. Mada, nama je bolje da gledamo kako i sta cemo protiv Buducnosti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, drakon1 said:

Po meni Cedevita ima jos nekakve sanse protiv komsija, Mornar ili Primorska verovatno nikakve. Znaci, radije Cedevita. Mada, nama je bolje da gledamo kako i sta cemo protiv Buducnosti...

 

Mornar ako pobedi danas gotovo sigurno dobija i sledeće dve. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, drakon1 said:

Po meni Cedevita ima jos nekakve sanse protiv komsija, Mornar ili Primorska verovatno nikakve. Znaci, radije Cedevita. Mada, nama je bolje da gledamo kako i sta cemo protiv Buducnosti...

 

Meni Mornar na papiru djeluje kud i kamo opasnije od Cedelimpije, a to demonstriraju i na parketu vec duzi period. Plus imaju dosta bolji domaci teren.

 

Imo KKP je sigurica za finale,  ali Mornaru bih dao neke sanse da ih namuce makar u Baru, ovi ostali jok.

 

Generalno vrhunski rasplet za KKP, mi realno jedini mozemo da ih ugrozimo u Beogradu sta vise bilo bi nekih 50:50 u toj seriji ali imamo nejteze moguce polufinale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...