Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

52 minutes ago, Crni Bombarder said:

Meni cifra od preko 13k nije mala. Citajuci sinoc neke komentare stekao sam utisak da nije bilo vise od 7,8 hiljada ljudi.
To je jedno.
Drugo,kako ocekivati vecu posetu i bolju atmosferu kada g-din Sakota vec dva puna meseca neprekidno gusla o tome kako Evroliga nije vise bitna,kako su se prioriteti promenili,kako dolazi ono sto je bitnije itd?

Meni su ubili entuzijazam za gledanje i preko telke.

meni se cini da su cifre o poseti u areni naduvane.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kasno, kasno, kasno...Kad se pevalo Covic Vesna rodila meastra nije se ni slutilo kakva nas karma ceka. Prosle sezone taj FC je igrao blago sramotno do PO gde je odigrao dobar taj prvi mec i ostalo korektno odradio u nekom garbidz tajmu  i to je to. Da smo prosle sezon lepo doveli dva pleja i gurali bar jednog mladog pleja a ne nesretnog Nenadica, ova sezona bi bila mnogo gledljivija.

 

Od odlaska Radonjica ogroman priliv novca je vidjen u Zvezdu i to sve bez cuvenih exel tabela. Meni nekako deluje da su poslednje dve i ova sezona koja traje pre kraja sezone upisani osvajaci trofeja i da tu nema greske.

 

Kad god krenemo lose, tako se i zavrsi.  Glupo je ocekivati posle svega nesto veliko, dva brejka i opste ludilo. Nikakva indetifikacija sa timom,  skupina placenika koja se nije izmedju sebe povezala a kamoli sa publikom.

 

Jedina nasa nada je Bog, dva brejka je moguce ali iskreno ne bih ulagao pare na to. Posle Alimpija jos jedan Alibi trener...2+2=4

Link to comment
Share on other sites

MJK suvo deblo, ( krut i uvek napravi prekrsaj, kako kad deblo pada pa nastradaju ostala stabla koja su mu na putu ), a borisa drvo jablan, statican koji ponekad zanjise kad dune jaci povetarac. Od prvog napraviti klupu ispred kalisa, a ovog drugog zasaditi pored klupe.

Edited by I, Ja Sam Laki
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, mister-no said:
43 minutes ago, Del Piero said:

Blaga promena ritma Jamesa i Ojo gubi ravnotezu jer je na petama umesto na prstima.

Realno slabo se tu Odžo pita..

Imao bi bolje sanse kad ne bi kod svake promene ritma visio da ne padne.

2 minutes ago, Green23 said:

Pa nije baš lako pratiti Džejmsa sa ovim čamcima od stopala.

James nista posebno nije uradio, isao je maltene pesaka i samo ubrzao malo korak u stranu na kraju. A pogledaj Oja koliko je odleteo unazad kod finte Jamesa, nemoguce je braniti bilo koga kad tako ispadas iz ravnoteze na najmanju promenu ritmu. Slazem se, nije mu lako, ali nije kao da ne moze bolje od ovoga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pavijan2 said:

Ojo je juce bio pristojan.

 

slažem se. dodao bih da je zapravo većina odigrala pristojno, ako ne i svi redom.

prosto, držali smo se dok su oni šutirali promašivali 1-10 za tri i mike james bio u banani. kada je krenuo da trpa, saranio nas je kao što bi i jače ekipe

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pavijan2 said:

meni se cini da su cifre o poseti u areni naduvane.

 

42 minutes ago, Crni Bombarder said:

Moguce da jesu.

Kad se pogleda zvanican podatak o poseti,ona (poseta) je sasvim pristojna. Da li neko mulja sa brojkama i zasto - u to vec ne bih ulazio..

 Ma to su realne cifre. Ljudi zaboravljaju koliki je nivo 400. U prenosu je u fokusu nivo 200 i vidi se da ima praznih mesta pa deluje da je hala poluprazna. Kapacitet arene za utakmice je oko 19.5k mesta i ako je sinoć bilo 13.5k ostaje prazno još 6k a to je maltene cela hala pionir...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Gudura said:

I Sakotinog vodjenja utakmice, covek je energetska crna rupa i njegovo "vodjenje" utakmice je sve samo ne pristojno

Nisam bio fan kad je doveden, ali vidim da je on trenutno postao punching bag. Sinoc mi je bilo vise i smijesno koliko je bitno da se kritikuje, makar i glupavo. Ali ako je nesto dobro, bolje da on to bude nego neko od igraca.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...