Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

23 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

svakoga dana radim na tome da si mi živ i zdrav  i to radm(o)  jako uspešno na tom polju da si mi živ i zdrav, i u okviru naših mogućnosti na lokalnom nivou  iako vaninstitucionalno, napravili smo neverovatne rezultate na polju vladavine prava i poštavanja zakona i procedura...  tako da vrlo dobro znam o čemu pričam i kako se to radi.  A ne radi se sigurno iz sobe, preko tastature... nego metodama @Laki21  koji je sa svojih 10 prstiju SAM OD SEBE I OD SVOG VREMENA oterao sina nebojše Čovića iz kluba!!!!

 

 

JEDAN @Laki21  SA FORUMA VOX92.NET.

Sada ja treba ovde da pricam o tome kako.je svojevremeno moja zena popila suspenziju sa posla zbog nekih postupaka koje su stale na zulj vladajucim mocnicima. Nemam nameru da merim takve stvari.  Ne znam uopste sta isterujes sa ovim stvarima.Kakve to veze ima sa Zvezdom. Ti si veci kriticar kada kazes da je Covic govedo nego kada neko drugi kaze to. Stavi tapiju na kritiku Covica.

Ok, tvoje 2+2=4 je tacnije od necijih 1+1=2.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li bi se išta o ovoj crnoj reputaciji pisalo da je Lorencu ušao poslednji šut ili da Panteru nije sviran onaj faul. 

 

Realno, oštećeni smo, ok je to naglašavati, vode nam kriminalci klubove, to je sve tačno. Međutim, sada se ide u ekstreme, govori se o tome kako niko neće da dođe kod nas itd. Situacija možda jeste loša danas, ali nije ništa gora nego pre tri dana. Izgubili smo najmanje bitan trofej u sezoni, tako da klub bi funkcionisao potpuno isto i da je rezultat finala bio drugačiji. 

 

Voleo bih da kada se piše o ovakvim stvarima o funkcionisanju kluba to radi konstantno ili uopšte ne, a ne da se samo posle nekih poraza pada u totalnu apatiju crnilo i da odjednom ništa ne valja, a kada se uzme trofej onda se pišu hvalospevi na dve strane ili se žmuri na loše poteze. Obožavamo da idemo u ekstreme. 

 

Inače, i dalje mislim da uzimamo Aba ligu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Laki21 said:

 

Evo živ nisam da čujem ko bi to rekao u ovom slučaju?

 

Najlepše bih zamolio sve koji dele ovo mišljenje da se jave. Hvala unapred. (Kunem se svim  živim i mrtvim da nikog neću mazati govnima zbog toga, zaista me najiskrenije zanima da li toliko grešim u proceni).

 

И мене баш интересује.  Можда нлаврња али да му се и опрости ако је комшијско зачичкавање након дербија.

Па то није само страна терена у питању на самом крају. Прво се требао направити фаул одмах прије она 3п јер су их само 3п враћала у живот. Па онда ако су већ дошли на 2п и 8 сек до краја и наша лопта никако се не узима ТО за било какав договор већ се морају консолидовати сами играчи моментално након извођења у моменту када нама треба да исцури вријеме или да одемо на бацања, па тек онда причамо о страни са које се почиње напад гдје опет треба да ти исцури вријеме или да станеш на бацања...

Ја још једном кажем превише је озбиљних грешака било и може лагано да се каже да су судије директно погурале комшије, тј. да нису не би ни причали о Шакоти. Али кад већ јесу и када се нажалост десило то што јесте е па не можемо да не кажемо коју о грешкама човјека који би ово заиста требао са својих 7 банки да има у малом прсту у свако доба дана и ноћи.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki John Terry said:

Trenutno, jasno je, mladim igracima je najinteresantnije igranje u Megi. Nakon toga u FMP-u pa onda cak recimo Dinamik ili Borac... tek na kraju su Partizan i Zvezda, od onih timova koji imaju neku reputaciju. Ove sezone Partizan daje sansu Jaramazu, Zagorcu i Trifunovicu, od kojih prva dvojica nisu ni deca vise, a treci dobija sansu silom prilika. Prethodnih godina bukvalno nikom mladom nisu dali sansu.

 

Mi ne dajemo realnu sansu nikome, mislio sam da ce da krene sa Simanicem, ali mrka kapa, delom zbog njega samog, delom zbog uzasnog pedagoskog rada u klubu.

 

I ko onda da ozbiljno razmatra razvoj u takvom klubu?

 

Jasno je da je za nekadasnji FMP zasluzan Rasa Radovanovic.

 

Jebiga, primetno je.

 

Generalno se slazem sa postom, samo ne stoji ovo oko davanja sanse u Partizanu za Jaramaza i Zagorca, a da kod nas kazes da se ne daje sansa nikome posto je Davidovac isto godiste kao njih dvojica, a i Dobric je tek godinu dana stariji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Pa pre ce Nesa Slina javno da skoci protiv AV ili Marko Djuric da opljune po Zvonku i Radojcicu , nego sto ce neko sada tebi heroju i spasiocu KKCZ da oponira i bude protiv tebe u tom poimanju kosarke i kako bi ti vodio tim da si bio pored klupe a ne Sakota.

 

Cuj ti neces nikome zameriti ili napisati ako neko suprotno od tebe nesto napise.

 

Jos neko da mene podrzi ovde na ovom forumu, ne budi smesan.

 

Ovo je moj stav i zato trazim da mi klub obavezno posalje sendvic danas!!!!!

 

Brate, prijatelju (ne moraš mi ispuniti jednu želju), pa ljudi mi ovde svakodnevno oponiraju, ko se to usteže života ti? Ako za druge stvari mogu da mi kažu da nisam u pravu ili da nasam duhovit (ko za Šakotu), što je problem da napišu ako se slažu u vezi ovog? Samo zato što ti to tako misliš? Pa slagali su se ljudi sa nekim tvojim stavovima (doduše retko). Ljudi ovde slobodno pišu (sem na politici), naravno to "slobodno" opet treba uzeti sa rezervom, budalaštine uvek nailaze na adekvatan odgovor. Ovo tvoje naravno ne smatram budalaštinom već stavom i mišljenjem različitim od mog. Stoga zaista ne mora tolika kuknjava odmah.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manu said:

 

Generalno se slazem sa postom, samo ne stoji ovo oko davanja sanse u Partizanu za Jaramaza i Zagorca, a da kod nas kazes da se ne daje sansa nikome posto je Davidovac isto godiste kao njih dvojica, a i Dobric je tek godinu dana stariji.

 

U pravu si, hteo sam da kazem da se ni u Partizanu ni kod nas ne daje sansa klincima, jer Zagorac i Jaramaz i nisu klinci a Trifunovic ce uskoro na mahanje peskirima.

 

Ali sam se lose izrazio. Hvala na ispravci.

 

Link to comment
Share on other sites

Nije mi zelja da preterano iznosim informacije jer su neke i porodicne, ali ok, potpuno razumem da sam sa jednog aspekta bacio kosku i utekao. Moja greska i brzopletost.

 

Na prvom mestu - apsolutno nisam mislio na mlade igrace jer tu nema potrebe da ista pricamo.

Svima je jasno da ne postoji interes ijednog roditelja, menadzera, pa na kraju krajeva ni igraca koji je mladji od 21-22 godine da dodje i bude clan KK Crvena Zvezda. Verujem da ne postoji osoba na ovom svetu koja bi usla u diskusiju oko ovoga.

 

Dosta su cesta neka okupljanja, svadbe, kojekakve proslave i slicno gde se skupi solidna ekipa bivsih i aktivnih kosarkasa, domacih sudija i trenera. U tim neformalnim razgovorima moze se cudi dosta toga, ali vezano za Zvezdu i nisam cuo nesto iskljucivo pozitivno. Pocevsi od gazde, pa onda i navijaca, svakakvih pritisaka, (ne)placanja. Ljudi su u fazonu "Sta ce meni to u zivotu", a moja poenta je da nije bilo bas tako pre 3 ili 4 godine, slusajuci apsolutno iste igrace.

 

Iz godine u godinu sve vise kosarkaskih radnika odbija saradnju sa nasim klubom, na to mislim.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gilmour said:

Pocevsi od gazde, pa onda i navijaca, svakakvih pritisaka, (ne)placanja. Ljudi su u fazonu "Sta ce meni to u zivotu",

Hvala. 

Da, tako sam i mislio. Kad se kaze KKCZ posmatra se mnogo sire od samog kluba, a ovde se interpretira usko kroz Nebojsu, eventualno kroz sina pride.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki John Terry said:

Po cenu da opet zvucim maliciozno, zar nije ista prica i za Partizan? Ili, ajde generalno, gde jos postoji zdrava sportska prica u Srbiji?

Bila je.

 

Recenica " Iz godine u godinu sve vise kosarkaskih radnika odbija saradnju sa nasim klubom, na to mislim." se trenutno ne moze prikaciti Partizanu.

Ovog leta ce razlika biti verovatno i drasticnija.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki John Terry said:

@Gilmour

Uzmimo da je to tacno. Sta mislis sta je uzrok tome? Nebojsa i Fitja ili jos nesto sem toga?

Uzrok svakako nije pojedinac.

Da ne trabunjamo ovde previse, i pticama na grani je jasno.

 

Druze Decembarski, nemam apsolutno nikakvu nameru da se uvlacim u neku baljezgariju i odgovaram na isti nacin na ovaj tvoj komentar.

U porodici imam trenutnog reprezentativca i kao takav sam ponekada bio u drustvu kosarkaskih radnika.

Mos' misliti, u pitanju su najcesce bile svadbe i/ili krstenja.

 

Ne znam dje ti je Prislonica, matere mi, ali svakako mozes bolji komentar da uputis.

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Gilmour said:

Bila je.

 

Recenica " Iz godine u godinu sve vise kosarkaskih radnika odbija saradnju sa nasim klubom, na to mislim." se trenutno ne moze prikaciti Partizanu.

Ovog leta ce razlika biti verovatno i drasticnija.

 

 

 

 

ko te placa?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...