Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

19 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

pogledaš u prošlost i vidiš formulu uspeha, lako je.

Dovedeš dobrog/perspekivnog trenera  i daš mu ključeve od ekipe narednih par godina, upalilo onomad sa KKP i DV, upalilo  sa CZV i Radonjom, a ne ide ni Trinijeriju loše za sada.  ovo menjanje na traci, skupi igrači, a trener mlad...  videli smo ne radi.

 

Opet kazem, rano je, cuvam argumente kad za to dodje vrijeme, ali nije to tako jednostavno.

- Radonja nije bio nov trener. On je imao zaokruzenu filozofiju i skoro desetak godina stabilnog rada. Nema bas takvih primjera u Srbiji puno. Mozda na prste jedne ruke uopste

- Trinkijeri tek nije adekvatan primjer. On ima km iza sebe dosta, a i renomea. To kad govorimo o nekim perspektivnim opcijama.

 

Ako se kaze dobar trener onda je to neka mjera. I onda kad kazes das mu vrijeme znaci da si spreman da trpis njegove greske, jer su neminovne. Sa druge strane podrazumjeva se da imas stabilan, solidan i obezbjedjen budzet, bez trzavica, bez suvise nespojivih ciljeva, kao sto su npr. rezultati po svaku cijenu i razgoj mladih igraca.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

on je u CZV igrao pre neku godinu kad je još bio u snazi da trči i skače i svašta nešto

 

Jes vala, igrao pre 10 godina, u punoj snazi. A i tad se naosvajao trofeja, da li treba opet podsetiti da mu je trofej kls za zvezdom jedini timski u karijeri?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Tamburinjo said:

P.s. sad ni Radonjic nije u odnosima sa Covicem... ok dodajemo na listu

 

Bokan

Zoran Savic

Ostoja

Bodiroga 

Tegeltija

Ulica Banovic Strahinja

Danilovic

Ex trener Zvezde privremeno nastanjen u Rumuniji

Andjus

Makabi

Laki21

KSS

ABA liga

Lik sa transparentom Tata kupi mi klub

30% ex igraca Crvene Zvezde

40% ex igraca FMP

80% ljudi na Kosovu

90% politicke scene Srbije

100% sudija

 

 

 

 

 Tošin bunar nepravedno zapostavljen

Džajić

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

Opet kazem, rano je, cuvam argumente kad za to dodje vrijeme, ali nije to tako jednostavno.

- Radonja nije bio nov trener. On je imao zaokruzenu filozofiju i skoro desetak godina stabilnog rada. Nema bas takvih primjera u Srbiji puno. Mozda na prste jedne ruke uopste

- Trinkijeri tek nije adekvatan primjer. On ima km iza sebe dosta, a i renomea. To kad govorimo o nekim perspektivnim opcijama.

 

Ako se kaze dobar trener onda je to neka mjera. I onda kad kazes das mu vrijeme znaci da si spreman da trpis njegove greske, jer su neminovne. Sa druge strane podrazumjeva se da imas stabilan, solidan i obezbjedjen budzet, bez trzavica, bez suvise nespojivih ciljeva, kao sto su npr. rezultati po svaku cijenu i razgoj mladih igraca.

 

 

kao s Radonjiom...  nije bio neko ime, al je bio mlad i perspektivan  imao kilomeražu u ABA...


meni pada na pament neki Jurica Golemac na primer taj neki fazon, da nije rookie trener, da nije neki Šakota,  a da se vidi da ima potencijala...  daš mu jednu dve sezone pa ako ne radi daj novog po istom principu....    tako neki fazon.  Ovo s Tomićem nije bilo loše zamišljeno... al jbga  nije imao slobodu da rooster sam bira  i to je to.

4 minutes ago, djura.net said:

Jes vala, igrao pre 10 godina, u punoj snazi. A i tad se naosvajao trofeja, da li treba opet podsetiti da mu je trofej kls za zvezdom jedini timski u karijeri?


igrač sa 32 i 34 godine nije isti igrač  jbga...  ne znam šta da ti kažem.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

 

kao s Radonjiom...  nije bio neko ime, al je bio mlad i perspektivan  imao kilomeražu u ABA...


meni pada na pament neki Jurica Golemac na primer taj neki fazon, da nije rookie trener, da nije neki Šakota,  a da se vidi da ima potencijala...  daš mu jednu dve sezone pa ako ne radi daj novog po istom principu....    tako neki fazon.  Ovo s Tomićem nije bilo loše zamišljeno... al jbga  nije imao slobodu da rooster sam bira  i to je to.

Ako gledamo ABA, to su Golemac, Miloje, (govorimo samo hipoteticki) eventualno  Jovanovic. Od trenera koji su bili pomocni (Tomic stajl), to su Borko, Jovovic i ta klasa. 

Naravno, etabliraniji kao Sasa Obradovic, Luka Pavicevic, Lukic.

 

To je siroka lepeza, a svako nosi izvjestan rizik. Recimo, razlika u odnosu na Radonjino doba je sto u ovom EL sistemu nemas vremena za izmjenu filozofije u toku sezone. A to znaci da ne smijes puno da pogrijesis kada dovodis igrace u predsezoni, da pravilno postavis igru i da imas kefalo kako da ne sprzis igrace za 2-3 mjeseca. Nisam siguran da bi ondasnji Radonja ishendlovao sve ove zahtjeve danas. U svakom slucaju treneri koji nisu osjetili puno evropskih takmicenja bi s ovim imali veliki problem. Neki od pomocnika su tu u prednosti, ali opet da li su sposobni da budu kolovodje. 

Na sve to ni klub me nije ubijedio da moze da iznjedri iznutra neke od ovih aspekata, npr. da imamo rjeseno pitanje kondicionog trenera, nemamo ni pouzdan priliv pomocnih igraca, da ne govorim o nekim domacim koji bi bili vodje. Jbg, pojeli su nam skakavci psr godina.

Edited by laki pepe
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Razmisljao sam sta i kako da odgovorim na ovaj post a da bude iole smislen. Pa kada bi morao da obrazlazem zasto je sa svakim u nekom sukobu, kazem sebi a za cije babe zdravlje to radim ako zvezdas po onom sto svi znamo da jesi u svim ovim likovima koji si napisao imas vise simpatije prema njima nego prema Covicu. 

Zasto niko od ovih nije bio u sukobu sa Zvezdom pre  Covica?Zato sto smo bili kao sto su i navijaci Makabija napisali "who the fuck are you (Zvezda) a ne who the fuck is Covic.

Sada postavljas pitanje sto je u sukobu sa Bokanom, sto je u sukobu sa Vujosevicem koji izjavi "krajnje je licemerno da je spas Zvezde spas i srpske kosarke".Sto nije prozivao ZIku Pauka, Lucica, Zezelja kada nas je punio svake godine kada god je hteo i tako 13 godina zaredom. TI stajes u njegovu odbranu u sukobu sa Covicem, Stajes u odbranu Savica koji ti odvede igraca kojeg si od pionira gajio i ulagao da bi dobio 15.000 eur od jebene Fibe. 

 

Aj da okrenemo.

Pa ni Covic nije bio u sukobu sa Bokanom dok Buducnost nije pripretila.

Nije bio u sukobu sa Aba ligom kad je vedrio i oblacio istom pa su ga optuzivali i da je licno oteo prenose Sportklubu. 

Nije mu smetao KLS dok je Leon Deleon kaznjavao sakoe a na svakom derbiju ko u Siriji na ratistu. 

Sto je u sukobu sa Terzicem sa Dzajicem sa svim sa kojima je saradjivao, Rasom Radovanovicem? Pa nemoguce da je u svima njima problem. 

 

Sto taj prepodobni Covic nije izasao i rekao krali su od Zvezde i oteli tolike pare Pauk, Zezelj...nego pored njega sedi najveci grobar (veci i od Toleta i Danilovica i svih partizanovaca zajedno) vesic. Covek koji je umalo ugasio dve sekcije SD Crvena Zvezda. 

 

Napisao sam sa kim je sve u sukobu Covic a ti me optuzi da im dajem podrsku... oukej doduse nekima sa liste stvarno dajem podrsku kao sto je Laki i onaj lik sa transparentom 🙂

 

Nego kazi nam kako je mama Vesna prezivela da gleda klub bez njenog debilnog sincica? Garant je prokomentarisala da bi sa njim dobili.

A kad smo kod njega, jel FMP preuzeo obavezu placanja njegovog ugovora ili se odice nezasuluzeno zaradjenog    novca?

Onolika buka i konferencija za stampu gde su naterali sve igrace da dodju, a pre toga nece oni oterati Filipa ti zli ljudi, a sad ga se tako lako odrekli... izgleda da nije istina da je roditeljska ljubav bezgranicna...

 

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ama, neće Dejo prihvatiti ovu zbrda-zdola sklepanu ekipu. Ili mu daj odrešene ruke, ili nek se hebe Čović senior i ekipa oko njega. Koliko god se mi nadali, najverovatnije smo osuđeni na starca do kraja sezone. Ne, mi nismo treneri, nismo završili trenerske škole, ali vidimo očigledno, a to je da su mu refleksi kao mrtvom konju i da mu treba previše vremena da odreaguje na situacije. Neka nas Bog pogleda u plejofu, ako do njega i dođemo.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

nema smisla dovoditi 4. trenera, to je van diskusije.

sakota je tu i uradice biznis za aba, nadam se.

 

Matori ne moze da uradi nista .... jednostavno je izgubio ekipu pre nego li je upoznao .... niti ga cuju, niti razumeju, ne postoji nikakav autoritet.

Gavrilo je jos gori.

Bolje probati i sa Topicem nego ovako 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki_Plant said:

 

Matori ne moze da uradi nista .... jednostavno je izgubio ekipu pre nego li je upoznao .... niti ga cuju, niti razumeju, ne postoji nikakav autoritet.

Gavrilo je jos gori.

Bolje probati i sa Topicem nego ovako 

Sve preuvelicano. A narocito ne vidim na cemu se bazira optimizam u vezi Topica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Aj da okrenemo.

Pa ni Covic nije bio u sukobu sa Bokanom dok Buducnost nije pripretila.

Nije bio u sukobu sa Aba ligom kad je vedrio i oblacio istom pa su ga optuzivali i da je licno oteo prenose Sportklubu. 

Nije mu smetao KLS dok je Leon Deleon kaznjavao sakoe a na svakom derbiju ko u Siriji na ratistu. 

Sto je u sukobu sa Terzicem sa Dzajicem sa svim sa kojima je saradjivao, Rasom Radovanovicem? Pa nemoguce da je u svima njima problem. 

 

Sto taj prepodobni Covic nije izasao i rekao krali su od Zvezde i oteli tolike pare Pauk, Zezelj...nego pored njega sedi najveci grobar (veci i od Toleta i Danilovica i svih partizanovaca zajedno) vesic. Covek koji je umalo ugasio dve sekcije SD Crvena Zvezda. 

 

Napisao sam sa kim je sve u sukobu Covic a ti me optuzi da im dajem podrsku... oukej doduse nekima sa liste stvarno dajem podrsku kao sto je Laki i onaj lik sa transparentom 🙂

 

Nego kazi nam kako je mama Vesna prezivela da gleda klub bez njenog debilnog sincica? Garant je prokomentarisala da bi sa njim dobili.

A kad smo kod njega, jel FMP preuzeo obavezu placanja njegovog ugovora ili se odice nezasuluzeno zaradjenog    novca?

Onolika buka i konferencija za stampu gde su naterali sve igrace da dodju, a pre toga nece oni oterati Filipa ti zli ljudi, a sad ga se tako lako odrekli... izgleda da nije istina da je roditeljska ljubav bezgranicna...

 

 

 

Hm, sta je starije, kokoska ili jaje... Da li je do sukoba Covic-Bokan doslo zato sto je Zvezdi smetalo nadiranje jakog rivala ili je Bokanu smetala jaka Zvezda u ostvarivanju ambicija svog kluba.

Covic i njegova samodestrukcija, dobro poznata prica. Ko je kome tu vise trebao, Zvezda njemu ili.on Zvezdi. Obrni, okreni...on Zvezdi. I pre Zvezde bio je bogat covek koji iz senke prikuplja gradju za svoje foldere, covek za koga se prica da ima zastitu jakog medjunarodnog igraca... Naravni, svako ima u sebi neki jebeni gen koji ga navodi da proba taj gušt reflektora, pala je tu i neka kinta, da se ne lazemo.

A Zvezdi, sta je trebalo Zvezdi. Neka bitanga koja ce srusiti taj neki romanticarski duh secanja na stare dane, neko ko ce mangupluk nikad prezaljenog Guze nadograditi u fajterstvo i sportski bezobrazluk koji krasi sve ove uspehe poslednjih godina. Kaze De Niro u Vrelini- Kada pada kisa, pokvasis se. U ovoj kosarci punoj mulja za koji je dobrim delom zasluzan legenda revolveras, isprljali smo se i mi kao klub. Mnogo sranja smo napravili, pravimo ih i dalje. Dilema je da li bismo dosli do.svega ovoga da se nismo naoruzali arsenalom iz tog blata. Teska srca, ali mislim da bez toga ne bi bilo.nista od nas.

Teta Vesna, Filip... Covici su sujetni do iznemoglosti, ali ako neko vrlo bitan kaze da je dosta, onda sujeta staje. I stala je, barem trenutno. Ipak, ludi ljudi, a Nebojsa lici na takve, uvek mogu da predju granicu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, laki pepe said:

Sve preuvelicano. A narocito ne vidim na cemu se bazira optimizam u vezi Topica.

 

Verovatno jeste prenaglaseno ali ako ti sa ovakvim igracima imas ovakvu igru onda jbg .... nesto tu ne valja

 

Edit.   ono preksinoc bi lagano priveli kraju da je matori poslednji minut proveo .... pa bilo gde

I do tih +6 je doslo nakon sto je konacno ukapirao - Gist 5, DeDa 4 

Edited by Laki_Plant
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Pavaroti said:

Naravno da je promena trenera idealna sad, samo trenutno Covic ne moze naci dobrog dostupnog trenera koji bi zeleo da preuzme ekipu...nije ga nasao ni posle Tomica, ovo je cisto krpljenje!!!

 

A Xavi Pascual od pre par dana u Zenitu. Jbg, ljudi grade kucu od temelja, tu se ne stedi.

Jedino sto te ruske arhitekte mogu da ujebu stvar

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, berti said:

Hm, sta je starije, kokoska ili jaje... Da li je do sukoba Covic-Bokan doslo zato sto je Zvezdi smetalo nadiranje jakog rivala ili je Bokanu smetala jaka Zvezda u ostvarivanju ambicija svog kluba.

Covic i njegova samodestrukcija, dobro poznata prica. Ko je kome tu vise trebao, Zvezda njemu ili.on Zvezdi. Obrni, okreni...on Zvezdi. I pre Zvezde bio je bogat covek koji iz senke prikuplja gradju za svoje foldere, covek za koga se prica da ima zastitu jakog medjunarodnog igraca... Naravni, svako ima u sebi neki jebeni gen koji ga navodi da proba taj gušt reflektora, pala je tu i neka kinta, da se ne lazemo.

A Zvezdi, sta je trebalo Zvezdi. Neka bitanga koja ce srusiti taj neki romanticarski duh secanja na stare dane, neko ko ce mangupluk nikad prezaljenog Guze nadograditi u fajterstvo i sportski bezobrazluk koji krasi sve ove uspehe poslednjih godina. Kaze De Niro u Vrelini- Kada pada kisa, pokvasis se. U ovoj kosarci punoj mulja za koji je dobrim delom zasluzan legenda revolveras, isprljali smo se i mi kao klub. Mnogo sranja smo napravili, pravimo ih i dalje. Dilema je da li bismo dosli do.svega ovoga da se nismo naoruzali arsenalom iz tog blata. Teska srca, ali mislim da bez toga ne bi bilo.nista od nas.

Teta Vesna, Filip... Covici su sujetni do iznemoglosti, ali ako neko vrlo bitan kaze da je dosta, onda sujeta staje. I stala je, barem trenutno. Ipak, ludi ljudi, a Nebojsa lici na takve, uvek mogu da predju granicu.

 

i ceo post je na temu koliko je neophodan chova a ne kako to da se chova svima zamerio 

 

chova legenda fmp zeleznika. doneo je neke titule tako sto smo imali jacu ekipu. tako je i partizan dobio neke titule. sve je to super i svaka cast ali nema veze sa fenderovim pitanjem

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tamburinjo said:

 

Aj da okrenemo.

Pa ni Covic nije bio u sukobu sa Bokanom dok Buducnost nije pripretila.

Nije bio u sukobu sa Aba ligom kad je vedrio i oblacio istom pa su ga optuzivali i da je licno oteo prenose Sportklubu. 

Nije mu smetao KLS dok je Leon Deleon kaznjavao sakoe a na svakom derbiju ko u Siriji na ratistu. 

Sto je u sukobu sa Terzicem sa Dzajicem sa svim sa kojima je saradjivao, Rasom Radovanovicem? Pa nemoguce da je u svima njima problem. 

 

Sto taj prepodobni Covic nije izasao i rekao krali su od Zvezde i oteli tolike pare Pauk, Zezelj...nego pored njega sedi najveci grobar (veci i od Toleta i Danilovica i svih partizanovaca zajedno) vesic. Covek koji je umalo ugasio dve sekcije SD Crvena Zvezda. 

 

Napisao sam sa kim je sve u sukobu Covic a ti me optuzi da im dajem podrsku... oukej doduse nekima sa liste stvarno dajem podrsku kao sto je Laki i onaj lik sa transparentom 🙂

 

Nego kazi nam kako je mama Vesna prezivela da gleda klub bez njenog debilnog sincica? Garant je prokomentarisala da bi sa njim dobili.

A kad smo kod njega, jel FMP preuzeo obavezu placanja njegovog ugovora ili se odice nezasuluzeno zaradjenog    novca?

Onolika buka i konferencija za stampu gde su naterali sve igrace da dodju, a pre toga nece oni oterati Filipa ti zli ljudi, a sad ga se tako lako odrekli... izgleda da nije istina da je roditeljska ljubav bezgranicna...

 

 

 

O kakvom sukobu moze da se prica sa Terzicem kada imaju skoro svakodnevnu komunikaciju, i zasto bi Terzic tek tako dao 300.000 eur , sa Rashom sukob a dva igraca iz FMPa igraju mu u Slobodi?  Ili je tacno ono sto Strahinica Bana prica .Tek ce saradnja sa FK biti dignuta na veci nivo a tice se SD Crvene Zvezde cije je NC inace i predsednik, a toj temi kada dodje vreme.

Znaci covek koji je drzao transparent je heroj kada dize transparent protiv Covica a kada taj isti drzi transparent Nolan Smith kada ne igramo sa KKP onda mu se vecina podsmeva ovde?

Ne znam kako je prezivela nisam bio u Nisu, ne znam sto se ti toliko ineteresujes za njeno zdravlje a pogotovo sto joj sinu dajes medicinsku kvalifikaciju za koju ako nisi doktor po zvanju moze se samo okarakterisati kao licni komplex. 

 

Jeste Fmp je prezeo njegov ugovor i Kuzmicev do kraja godine plus bi im isplatili i bonuse da su uzeli Kup a posebno ce biti nagradjeni od strane FMPa ako osvoje titulu u KLSu. 

 

Da se pitala Vesna  jos bi FC3 spartao parketima sirom Evrope u dresu KKCZ. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

i ceo post je na temu koliko je neophodan chova a ne kako to da se chova svima zamerio 

 

chova legenda fmp zeleznika. doneo je neke titule tako sto smo imali jacu ekipu. tako je i partizan dobio neke titule. sve je to super i svaka cast ali nema veze sa fenderovim pitanjem

Kako je mama Vesna podnela... Pa ima.nesto u postu o tome, barem hipoteza.

Sukob sa Bokanom i ostalima... Ima ponesto i o tome.  Samodestrukcija koja je sirokog spektra i cini je unistavanje vlastitih kvaliteta i zameranje svima, pa cak i nekima bespotrebno. Zameranje i svadja zbog rivaliteta je nesto mozda i logicno, samo je bitno ne preci granicu, a predjena je.

Paralelno sa tim svadjama i tenzijama mi.smo postali najbolji klub u regionu.

Nikakvo uzdizanje Nebojse, samo neki fakti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Šarac said:

 

 

Jeste Fmp je prezeo njegov ugovor i Kuzmicev do kraja godine plus bi im isplatili i bonuse da su uzeli Kup a posebno ce biti nagradjeni od strane FMPa ako osvoje titulu u KLSu. 

 

 

'ocel to od dela sponzorstva Laki beta da se izdvoji, cuvenog sponzora oba kluba :classic_biggrin:

 

 

p.s. naravno da cu da dam kvalifikaciju liku koji ne bi mogao protiv mene kos da postigne ali uredno bez blama u 30 godina ide da pravi budalu od sebe i sputava klub, samo da

bi ispunio komplekse svojim frustriranim roditeljima, a moze mu se jer mu je tata predsednik kluba... al posto sam ja protiv Covica i Zvezde i navijam za Bokana ove godine mi je ipak najveca gust i pobeda to sto je Nebojsa pojeo ono svoje 'OCE DA OTERAJU FILIP APLACENICI, E PA NE MOZE... e pa moze ... idem da se sada zlobno cerim u mraku i radujem se izgubljenom kupu... 

 

Image result for evil laugh gif

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...