Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Laki21 said:

Mi smo dva puta nakon tajm auta kada su svirane faulovi u napadu kretali sa naše umesto sa protivničke polovine?

 

Jesi zapazio detalj kad je Sakota nacrtao da krenemo sa svoje polovine, i onda se tu nesto Gist umesao pa se ubedjivali da krenemo iz polja napada. Dva puta je Sakota promenio prvobitnu odluku da krenemo sa svoje polovine. Daleko je lakse izvesti loptu na svojoj polovini, jer imas vise prostora za kretnju, iako je veci rizik da primis kos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, StephenBob said:

 

Jesi zapazio detalj kad je Sakota nacrtao da krenemo sa svoje polovine, i onda se tu nesto Gist umesao pa se ubedjivali da krenemo iz polja napada. Dva puta je Sakota promenio prvobitnu odluku da krenemo sa svoje polovine. Daleko je lakse izvesti loptu na svojoj polovini, jer imas vise prostora za kretnju, iako je veci rizik da primis kos.

 

Jebem ti strimove, učinilo mi se da sam istripovao. Kakav neverovatan fejl.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Pitanje struke.

 

Postavite samo sebi pitanje da li bi Gist u Partizanu igrao na način na koji igra kod nas i da li bi dozvoljavo sebi ono što si dozvoljava ovde.

 

That's the whole point. Naravno da ne. Pa taj Mozli, da igra kod nas, bio bi ista ta Gagićeva kopija... popio bi otkaz vrlo brzo... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Nebojsa se pravio pametan pa je hteo trenera za šaku miksa bensedina i diklofena. Nisu budale klubovi koji dovode ozbiljne trenere, pa i najvecim svetskim igracima su potrebni treneri koji znaju. Dobar trener može od svakog igraca napraviti boljeg, Sakota bi i Larkina unakazio. Ako je istina da je neko od sponzora tražio da se Filip skloni, onda se nadam da ce i Sakota iz istih razloga da odleprsa. Iz aviona se vidi da ne može, da je zaboravio i ono sto je mozda nekada znao i da ce nas unistit skroz.

 

Nebojsa Covic vecito ima misljenje da nam nije potreban iskusan i skup trener. Kao da ce igraci sami sebe da vode. Imali smo srecu da naidjemo na Dejana Radonjica, ali ni pre njega ni posle njega mi nismo dobili kvalitetnog trenera i neki dugorociji projekat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Jebem ti strimove, učinilo mi se da sam istripovao. Kakav neverovatan fejl.

 

Nisi istripovao. Ja sam prosto izneverovato kad sam to video. Nije mi se dopalo sto je promenio misljenje i poslusao igraca. Zanimljiv je isto bio detalj ranije u toku utakmice kad se posle tajmauta cuje "Ko je najbolji?!" a Jagodic-Kuridza vice "PRIMORSKA!!!" 😄

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kokodakalo said:

 Mislim da bi se trebalo ici na trazenje EL sudija tokom PO ABA. I to ne sa prostora ex yu, vec mimo njega.

 

 

Naravno da predlog ne bi prosao, jer za njega ne bi glasali ni oni sto najvise kukaju na sudjenje. 

 

A znas zasto, zato sto bi porazeni onda morali da pogledaju navijace u oci i kazu zamislite mozemo i mi/ja da pogresimo i nije nam niko drugi kriv,

ili bi trazili sudije sa Marsa, nemam pojma.

 

Edited by Tamburinjo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Threekola said:

Ko je video "svečanu" ložu mogao je i naslutiti šta će se desiti pogotovo posle onog salutiranja u Italiji.

 

 

 

Ne mogu da kritikujem igrače posle svega...

egzekli, valjao bi jedan print screen da radi kad je kadar bio na njih.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Mislim na to da smo nakon tajm auta (Šakotinog) birali da krećemo iz polja napada (nakon čega su usledili faulovi u napadu koje smo pravili).

Da. Kada je sviran faul nad Pejdžom igrala se akcija kao i ubacivanje ranije, da Davidovac primi loptu. Nejasno mi je da nije pravljen faul kod +5, još je i Šakota rekao da se pravi, posle i Gist pokazao kada je Davidovac šutirao bacanja. 

Link to comment
Share on other sites

Kada se coveku zgadi pomisao i na reprezentaciju... Nikada, ali nikada, pa ni u vreme kada smo bili najgori mi na pamet ne bi palo da reprezentaciju gledam kroz ovu prizmu. I onda skontaš da prvi covek srpske kosarke sve radi kako bi ukopao Zvezdu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

 

Hm, pošto je Daba pustio muda, očito da se nešto kuva.

Ne znam sta da mislim za to. Mislim, to bi bio 4. trener u sezoni. Ako nije Radonjic, nisam za nikakve smene vise u ovoj sezoni. A pitanje je sta bi i Radonjic tu mogao da uradi. Moze samo da izgubi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima i drugih trenera sem Radonjića koji poznaju osnove posla i umeju da uspostave autoritet u ekipi. Šakota jednostavno ne ume/ne može/nije sposoban.

 

PS

 

Da obrazložim malo bolje - pomoćni se svakako ne bi menjao, određeni set akcija se igra već dugo. Pristojan trener bi samo hijerahijski posložio ekipu, motivisao je, i uveo igrače u svoje opanke - svakoga prema onome što može da iznese. Tako se npr ne bi desilo da Gist redovno šutira trojke, baca neke fejdavejove sa 6 metara, zida trojicu i sl..., da ostanem samo na njemu.

Edited by Laki21
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Faul u napadu Puntera mi i ne lici na gresku, ali onaj Beronu... 

Samo par mojih utisaka:

- Velickovic je beli medved.

-Trinkieri je redovno u terenu kada je nas napad, to nikako nije dozvoljeno.

- Ojo je morao da uzme jos minuta, nemaju resenje za njega u napadu, izvuko je dva faula, i u ovakvom mecu gde je dosta igraca imalo Foultrouble morao je da udje jos makar 3 4 minuta.

-Svaki minut Lazica je propast kosarke kao sporta.

-Sakota nema blage veze kako rotira igrace, totalno glupe petorke su na terenu.

-Sakotin Tajm, igraci se gledaju bledo i niko ne razume sta on prica i crta.

 

I samo me zanima sta je svirano kada je Wolden pao i povredio se? kao i sta su tacno svirali kod one kontre kada je zagorcu cini mi se Lorenzo izbacio cistu loptu na polaganju?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

Ima i drugih trenera sem Radonjića koji poznaju osnove posla i umeju da uspostave autoritet u ekipi. Šakota jednostavno ne ume/ne može/nije sposoban.

Nije Sakota kriv, on tako vidi kosarku, mozda je takva njegova filozofija i slicno... Tesko da koji trener moze biti "prihvacen" i "istrpljen" nakon Radonjica, jednostavno je postavio lestvicu visoko..

Link to comment
Share on other sites

Nama ne treba sveža krv, nama treba krv uopšte. Šakota je napravio ekipu onakvu kakav je on. Anemicnu, flegmatičnu, pospanu... Niti on sluša igrače, niti oni njega slušaju... Kada nekad drekne, pitaju se koji mu je kurac, sta ga ujelo... Ja sam ubedjen da bismo ovako igrali i bez trenera, možda i bolje.  Radonja? Pitanje je da li bi pristao i kada bi Nebojsa pojeo ono sto je izasrao. Deluje kao da je gazda malo popustio, kada je pristao da Filipa skloni, svasta može da se očekuje. Ja bih Radonju vec sada voleo da vidim. Da pritegne, vidi na koga može da računa sledece godine i na kraju pokuša nešto. Sa njim imamo neke sanse, sa matorim nikakve.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...