Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Potpuno opušteno sam gledao utakmicu do trojke Davidovca za +6, a onda sam se toliko iznervirao zbog bednih odluka sudija da mi nije bilo dobro. Celu utakmicu je bilo odluka i vamo i tamo, subjektivni osećaj je da su ih blago gurali i da su imali kriterijum na svojoj strani, ali ova završnica je baš sramotna. Svaka čast Pejdžu i Jaramazu, skupili su muda kad smo svi, osim njih i sudija, mislili da je gotovo i dobili utakmicu i trofej. Mogli su naši pametnije, ali kako da im zameriš bilo šta kad vidiš snradove u narandžastom šta rade. Neka im trofej kupa, grizli su za njega kao što su grizli i prošlih godina a našima želim da se saberu i pokažu šta znaju u plej ofu ABA lige.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno sam hteo svasta da napisem za ono sudjenje veceras odmah posle tekme. I onda na povratku kuci razmisljam jbg, moramo se svi pomiriti s cinjenicom da ce sudjenje u svakom derbiju biti katastrofalno i da ce biti naklonjeno ili jednom ili drugom timu. Veceras je bilo naklonjeno komsijama ovim odlukama, ali uhvatim sebe da se bunim za ono sto su svirali Biliju i ona hladne glave se setim onog trokoraka Bilija...

 

 

Jaramaza prosralo za sva vremena, svasta je ispogadjao. 

Siguran sam da ih dobijamo rutinski u aba.

 

 

P.s Trinki je odvratan tip coveka...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Faul Beronu i Panteru i tehnička samo Šakoti su pokazna vežba ko je sada u trendu...

kakve crne trojke partizana, to im ništa vredelo ne bi da nas nisu izbacivali iz ritma baš kada treba...onako znalački.

 

Čestitke ekipi svima do jednog...hvala na pruženoj igri jer i vi znate da ste bolji.

Vratićemo ovo valjano.

Edited by Wingwalker
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki Six said:

Bukvalno sam hteo svasta da napisem za ono sudjenje veceras odmah posle tekme. I onda na povratku kuci razmisljam jbg, moramo se svi pomiriti s cinjenicom da ce sudjenje u svakom derbiju biti katastrofalno i da ce biti naklonjeno ili jednom ili drugom timu. Veceras je bilo naklonjeno komsijama ovim odlukama, ali uhvatim sebe da se bunim za ono sto su svirali Biliju i ona hladne glave se setim onog trokoraka Bilija...

 

 

Jaramaza prosralo za sva vremena, svasta je ispogadjao. 

Siguran sam da ih dobijamo rutinski u aba.

 

 

P.s Trinki je odvratan tip coveka...

 

Ja ne mogu da skontam da Jaramaz moze onako dobro da sutira, a covek ima ravan sut, nema luk uopste.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 12Laki said:

Dobro samo meni nije jasno sledece.

 

Trinkijeri non stop nesto komentarise i unosi se u facu(u jednom trenutku su mu igraci Partizana vukli ga nazad prema klupi) i nista ni t od Tehnicke al zato Sakota prvi put zapricao na mecu i bum tehnicka.Gde je tu logika?

 

Na Trinkijerija i njegov smekerski razgovor su navikli, dok im je za Sakotu cudno i neocekivano pa brze bolje reagovali?

Link to comment
Share on other sites

Svi koji ovde misle da cemo mi njih srediti u ABA, grdno se varaju. U najmanju ruku mi nije jasan taj optimizam, pogotovo kad ce oni imati prednost domaceg terena tj. ako se mi uopste kvalifikujemo za PO.

 

Meni ovo izgleda kao smena na tronu u Beogradu, Srbiji i regionu. Lakse bih podneo Buducnost kao prvaka ABA (Cedevitu tek, ali su luzeri) nego komsije.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Svi koji ovde misle da cemo mi njih srediti u ABA, grdno se varaju. U najmanju ruku mi nije jasan taj optimizam, pogotovo kad ce oni imati prednost domaceg terena tj. ako se mi uopste kvalifikujemo za PO.

 

Meni ovo izgleda kao smena na tronu u Beogradu, Srbiji i regionu. Lakse bih podneo Buducnost kao prvaka ABA (Cedevitu tek, ali su luzeri) nego komsije.

 

Ja bih najlakse podneo da konacno pobedi sport, pa bio to Partizan, Buducnost ili neko treci...nevazno. Ovo nije sport.

 

Sad citam, neka devojcica pogodjena u glavu flasom... ne mogu da verujem.

Edited by Laki John Terry
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Svi koji ovde misle da cemo mi njih srediti u ABA, grdno se varaju. U najmanju ruku mi nije jasan taj optimizam, pogotovo kad ce oni imati prednost domaceg terena tj. ako se mi uopste kvalifikujemo za PO.

 

Meni ovo izgleda kao smena na tronu u Beogradu, Srbiji i regionu. Lakse bih podneo Buducnost kao prvaka ABA (Cedevitu tek, ali su luzeri) nego komsije.

Ma i ja sam siguran da nema nista od toga. Prosto Zvezda nije tim.

Al to nije razlog da nas ovako kradu.

S druge strane, ko zna da li icemu vredi aba liga.

 

Mislim da Djordi cuti, i ceka da vidi dokle ce kkP dogurati u EC.

Ako udju u finale, mislim da ce reci papa aba ligi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne ponavljam većinu napisanog, slažem se da su ih sudije večeras dobro pogurale, to se moglo očekivati. Ono što ne razumem, to smo mi.

 

Još koliko treba da se sačeka da počne da se kritikuje grbavi Kuridža ili je i dalje aktuelna mantra da je defanzivna zver? Ovo sa njegove strane je takva alibi košarka, da je to strašno, negde kao Dženkins, a lik je jedan od najiskusnijih.

 

Stavljanje Gista na 4 je kao da komšije stavljaju Mozlija na 5, samo što to oni ne rade. Znači čovek je niska PETICA, to igra već deceniju u Evroligi, ali ne vredi. Njima može da igra Trifunović, a nama Simanić i Dobrić ni sekund, ne kažem da bi ih sa pomenutom dvojicom dobili, ali koji će nam kurac onda na klupi!?

 

Odžo isto, nagrađen je što je postavljao ultimatum klubu, hteo veću minutažu i nije želeo da produži ugovor, svakako je smeće, ne znam da li je 3,4 minuta odigrao. Opet ću reći, Kuzmić na 5% uvek ispred Odža, a videli smo u polufinalu da "ne može duže od 5 minuta."

 

Došli smo do toga da imamo 20 igrača pod ugovorom, a koristimo nekih 8,9 + na klupi čovek koji je zaspao u prošlom veku. Panter je takva divljina da je neprijatno gledati ga, na basketu se ne uzimaju takvi šutevi jer bi te ortaci oterali u kurac ako nećeš ozbiljno da igraš. Sve u svemu, kao što sam i ranije napisao, doneće on neku pobedu, ali za pobedničke ekipe nije. Štimac i Lazić su nepodnošljivo loši i odvratni. Prvi posle svakog bloka protivničkog centra čeka u reketu, a protivnički plej/bek uglavnom ima otvorenu poziciju za šut, dok drugi nije ni košarkaš. Sezona je uništena, mada je većina znala to i pre početka, sad je kasno...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Ja ne mogu da skontam da Jaramaz moze onako dobro da sutira, a covek ima ravan sut, nema luk uopste.

Očigledno dečko vredno radi i svaka čast na tome! To može biti dobro i za repku.

 

Pozitivno iz meča je da se vraća Zo, mada evidentno nema snage da iznese ulaz do sam kraja, pogotovo zadnji napad na kraju je ispao traljav. Ne znam zašto se nije pokušalo sa Đenkom u napadu u situacijama kada se išlo na 2 poena ili da se iznudi faul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, drakon1 said:

Svi koji ovde misle da cemo mi njih srediti u ABA, grdno se varaju. U najmanju ruku mi nije jasan taj optimizam, pogotovo kad ce oni imati prednost domaceg terena tj. ako se mi uopste kvalifikujemo za PO.

 

Meni ovo izgleda kao smena na tronu u Beogradu, Srbiji i regionu. Lakse bih podneo Buducnost kao prvaka ABA (Cedevitu tek, ali su luzeri) nego komsije.

 

Da, ovo razmišljanje o laganom trešenju™ u ABA je bukvalno suludo. Ne treba zaboraviti da je nama na klupi Šakota a prvi centar Štimac. Na taj način se jednostavno ne osvajaju trofeji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako doslo, tako i otislo.

 

Jedva smo izborili finale onim ludackim sutem Barona (sto je dobro za kosarku, Mega Partizan bi bilo formalnost kao i FMP Crvena zvezda - na sta je spala srpska kosarka). Imamo 76:70 i 78:73 i dozivimo da se ide u produzetak.

 

Dzaba sudije, ovo je poraz Sakote i igraca na terenu. Imao je Partizan isto ovakvo sudjenje i protiv Buducnosti u ABA ligi - nemoguce je da njihova tri beka stalno mogu da se cuvaju od faulova i igraju koliko god je potrebno. I pored toga smo vodili, jer imamo znatno bolji tim i ovako da ispustis prednost i kup.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Svi koji ovde misle da cemo mi njih srediti u ABA, grdno se varaju. U najmanju ruku mi nije jasan taj optimizam, pogotovo kad ce oni imati prednost domaceg terena tj. ako se mi uopste kvalifikujemo za PO.

 

Meni ovo izgleda kao smena na tronu u Beogradu, Srbiji i regionu. Lakse bih podneo Buducnost kao prvaka ABA (Cedevitu tek, ali su luzeri) nego komsije.

 

nema smene, opusteno.

 

komsije ce igrati I zavrsnicu EC, previse teskih utakmica ce imati.

 

na strani igramo kao i kuci, navijanje nece biti presudno, obzirom da im se tribina raspada, imamo isuvise dobrih igraca koji pogadjaju bas kada treba.

 

nama ce biti teze da dodjemo do finala, nego da tamo dobijemo kkP.

 

Lukas nam treba za Podgoricu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, berti said:

Tamo pored Saranovica radi jos jedna gtr bitanga Djordjevic, tako da ovo nije slucajno.

 

Naravno da nije slučajno. Samo rade šta im se kaže, po zadatku i trpaju botovsku platu u džep. Mrtvi b92, odavno postao bot92...

 

Očigledno je da SNSu ne odgovara dominacija Zvezde, jer ne žele nezadovoljne i besne navijači Partizana. Jasno kao dan da se ove godine oni guraju. Ovo večeras je pokazna vežba... 

 

Slična priča je bila prošle godine sa trokorakom Berona... meni lično je muka bilo posle te pobede... svakom normalnom navijaču Partizana bi trebalo da bude muka posle ovoga večeras.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, berti said:

Na stranu senilni Sakota i sve ostalo, valjda je i malom detetu sve jasno. Ta hobotnica sastavljena od medija, saveza i sudijske organizacije i svega sto ima veze sa kosarkom radi punom parom. Mediji  koji 100 puta daju vecu pažnju EC u odnosu na EL, savez koji vodi dokazani kriminalac i zvezdomrzac, sudije koje nas kradu protiv jedne Mege a taman posla protiv ovih. Kuknjava i plakanje zbog navodne ugroženosti dok se kamara para sliva u taj sns kružok, trener koji se savrseno uklapa u sve to. Uspeli su da podignu lestvicu u odnosu na Vujosevica.

Ja ne znam sta se desavalo u Grckoj pa je doslo do toga da Olimpijakos igra u drugoj ligi, ali znam da bi prvo sto bih uradio posle hipoteticke A licence je neigranje u bilo kom takmicenju u kojem je kkp. Prosto mi se zgadilo. Nije to stvar pobeda i poraza, apsolutno bih se isto osecao i da smo pobedili, kao sto sam se isto osecao kada smo ih prosle godine dobili.

Bukvalno sekundu vise ne mogu da gledam kada igramo protiv kkp, ni sekundu. Vodili 50 razlike, gubili 100 razlike. Isti osećaj.

 +1991

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

Moraju da osvoje, nije dovoljno da uđu u finale.

 

Tj dovoljno je ako Valensija ne bude u osam u EL, ali će svakako biti.

Ne bih se kladio da ce Valensija biti u 8.

Mada trenutno imaju dobru poziciju.

 

Drago mi je zbog Nebojse, krivo zbog igraca. Niko ne zasluzuje da se ovako perfidno krade. Hristodulu i Javor fazon.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...