Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, propolis said:

 

Ukoliko Partizan bude na gornjoj amplitudi ni mi se nećemo pitati. 

 

To mi lici na ono, kaniš li pobijediti ne smjes izgubiti. 

Nas plafon je veci od njihovog, a prevashodno zavisi od Lorenca, zatim Bilija, Pantera. Ako cemo matematicki da se izrazavamo rekao bih da njihova kriva prolazi po sred nase kojoj je gornji krak pobeda nad Oli/Pao a donji porazi od Krke.

Oni igraju to sto igraju cele sezone bez mnogo oscilacija, 12 jednakih i dobra defanziva gde niko ne odskace. To moze da bude i mana u ovakvim utakmicama, koje traze heroje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Cavani said:

Nas plafon je veci od njihovog, a prevashodno zavisi od Lorenca, zatim Bilija, Pantera. Ako cemo matematicki da se izrazavamo rekao bih da njihova kriva prolazi po sred nase kojoj je gornji krak pobeda nad Oli/Pao a donji porazi od Krke.

Statistika je kao bikini. 

 

39 minutes ago, Cavani said:

Oni igraju to sto igraju cele sezone bez mnogo oscilacija, 12 jednakih i dobra defanziva gde niko ne odskace. To moze da bude i mana u ovakvim utakmicama, koje traze heroje.

 

Bas ovakve utakmice prave heroje. 

Link to comment
Share on other sites

Izlupaće nas Trinki ko spraherom...Odzo ne mož dogura do červrte...Boriša u derbiju izdrži koliko i bez vazduha...Zo i da zaigra teško da će glisirati kroz reket, Laza će biti na parketu kao i Štime, dok god bude mogao da pravi štetu a Šakota počinje duel sa svojom startnom petorkom ucrtanom u zvezdama. Ako provereni fajteri Bili, Panter, Dobrivoje, Djenka pa i Kuridza budu dovoljni za titulu - splendid.

Sa ovakvim stavom čekam derbi jer sam ionako na ben-sen-dinu.
 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@tekma

 

Da se ne lazemo. Samo se mi pitamo. Ako odigramo na 80% iz utakmica u EL gde smo pobedjivali, samo se mi pitamo i kup je naš. Ako ne odigramo, onda zavisi i od komšija i kako će oni izaći večeras. Kakva crna glava i rep...

 

Problem je što smo sa konstantnošću na vi ove sezone. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde se kuka i zapeva bez prestanka ... pre, za vreme i posle utakmice :lol_2: pobedili ili izgubili, kuknjava ne prestaje.

 

evo malo vedrine ...

Quote

Pioniri Crvene zvezde su osvojili Kup u Nišu! U finalu su ubedljivo savladali ekipu Borca iz Čačka rezultatom 76:55. MVP turnira je Nikola Topić, sin legende crveno-belih

spacer.png

Edited by Kankkunen
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da ne ličimo ni na šta, ne nadam se uopšte. Oni su dobro posloženi i vođeni, koristiće sve naše mane. Praviće nam dar mar preko Štimca i Oja, a Smoriša bolje da ni ne igra. Ako zaustave Bilija ili Puntera, već su dobili. Ostali ne mogu ništa sebi da iskreiraju, sem DeDe donekle, jer igru nemamo. Nadam se da će Zo da se probudi iz zimskog sna i odigra nešto, vreme je...

Link to comment
Share on other sites

Ako udjemo uspavani, smuseni i nemotivisani za igru, onda zavisi da li ce oni napraviti razliku na stratu koju cemo morati juriti. Pitanje je samo zasto mi izgledamo nemotivisano u vecini nasih utakmica (u pravilu sve sto nije EL). I ako Novica pocne kao juce (1/7 ili tako nesto), onda cemo imati nesto laksi zadatak. Ali, kako su inace napaljeni protiv nas kao mladi majmuni, nesto ne verujem u poklone takve vrste. Mi imamo bolje igrace, oni su kao tim vrlo opasni. Publika je u Nisu uglavnom na njihovoj strani i ako kojim slucajem odemo i stvorimo razliku trebali bi (ne samo tada!) izbegavati gluposti iz kojih rezultiraju spektakularni kosevi sa njihove strane kojim bismo ih vratili u igru. Pamet u glavu.

Edited by drakon1
Link to comment
Share on other sites

Sakota je rekao da se pravi faul pre suta Pejdza. Nisu ga poslusali. Trener je tu doneo dobru odluku. Ne treba ga pljuvati za poraz to je moje misljenje. Poraz je delo trojice olosa pre svega, koji su se izdrkavali celu utakmicu nad nama. Zapamtite moje reci, bijemo ih i u aba ligi i u nasopj ligi. Oni su jedna seljacka ekipa kojoj su ulazili sutevi za 3 poena kao nikada do sada i kojoj su pomogli poprilicno ona 3 smrada koji trebaju biti ocigledno gepekovana da bi sudili kako treba

 

Potpuno nakaradan kriterijum, gde se Beronu svirao faul nad Pejdzom za dva plus jedan gde kontakta nije ni bilo, a nda drugoj strani Mozli udara Gista pri onom kucanju i dzukele se ne oglasavaju. Fauli Berona i Pantera u napadu nisu postojali. Panterov je bio klasican floping, jer covek pokusavao da izadje iz Pejdovog narucja. Ono Beronovo tek ne znaju sta su sudili.

 

Jebacemo seljacku ekipu kada bude bitno. Razlika u klasi je velika.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...