Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Zvezda je patchovani Fmp trenutno. Nebojsa menja igrace kako hoce, nikome ne podnosi racun, jer eto setite se 2011-e, bez koncepcije, bitno je samo biti prvi u selu.
Iskreno se nadam da se na leto Radanov vraca u Zvezdu a era vladavine Nebojse Covica u Zvezdi zavrsava bez obzira na krajnji rezultat a samim tim da ce nestati i sve ono negativno sto smo gledali tokom godina a kulminiralo je ove... saopstenja, borba sa svim mogucim neprijateljima, od partizana, sudija, KSS-a, Bokana, Aba lige, pa opet sudija, Makabija, sekretarica, pa Javora, najvernijih navijaca, pretnje Lakiju, pa onaj cirkus u petoj utakmici i naravno najveci cirkus i blam od svega, ubacivanje svog debelog sina (posle serije placenih tekstova kod burek novinara i jos gorih ljigavih tviterasa) za koga je eventualno majka mozda mislila da ima predispozicije da igra u Zvezdi. 

 

Volim da gledam basket na miru, bez bojazni da ce neka iskompleksirana budala da me targetira samo zato sto sam se drznuo da izrazim svoje misljenje.

Tako da moja nadanja su Nebojsa mrs u FMP pa iz Zeleznika izdaj saopsetnja tuci se sa Bokanom, valjaj se sa Ostojom i njegovom pudlicom u blatu, samo sto dalje od Zvezde uz koju sam ja mnogo duze od tebe. Pritom ovo sve vazi i za sivu eminenciju koja je stavila sapu na mesto plejmejkera u klubu, gospodju Vesnu. Povredjena joj majcinska osecanja sto joj razmazeni sincic dobija zvizduke... plaky plaky... verovatno ce i pare koje je mogao samo da dobije od tate u drzavnom preduzecu da vrate sa gnusanjem. 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Knjizevnik_Laki said:

daj laki jbt iskuliraj nekad

ne moras uvek i na svaku temu da izrazis svoje izrazito crno ili belo misljenje

seti se samo koliko si tog istog lorenza terao nakon prve tekme i kategoricki tvrdio da on nema sanse da vodi ovu ekipu i da uopste igra kosarku u evropi

pametan se na greskama uci...nemoj biti nebojsa covic

 

Lorenzov sut iz igre na poslednjih 6 utakmica:

vs Mega 0/6 

vs Crveni Krst 1/4 

@ Himki 2/8 

vs PAO 0/9 

vs Partizan 2/10

vs Efes 3/15

 

0 slobodnih.

 

Jbg, meni ovo ne deluje normalno da ga jebeš. Plus odluke tokom igre. U najmanju ruku čudno.

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...