Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Sta sve necemo vidjeti ove godine. Ma kakve godine, i jedna utakmica je dovoljna. Ja vise ne volim ni iz kuce da izadjem a da ne znam sta i kako. A nasi igraci izlaze na parket, a da iz napada u napad ne znaju kako ce se ni napad ni odbrana odvijati. Vjerujem da i za njih to frustrirajuce.

 

U svakom slucaju hvala Biliju, mozda upali neku iskru u timu.

A Sakota moze komotno da ozeni Pantera i da mu svoje 2-3 zadnje godisnje plate.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Laki21 said:

Što više gledam Lorenca to mi se više čini da je ovo što radi na terenu bojkot ekipe i kluba.

zo je iscedjen kao suva drenovina.. bog ludila na klupi ga je rovitog drzao po 30 minuta u onoj seriji utakmica na svaka 3 dana, cak ni protiv mrtve cibone ga nije odmorao, da ne spominjem da ni protiv himikija nije trebao da ga vodi u rusiju..

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Нама је за успешну сезону од почетка и боравак у горњем дому евролиге фалио само кедан ок плеј додавач и који цепа солидну одбрану. А ово је све последица замора материјала. Свака част Билију ево и овде да кажем као и Пантеру. Надам се да ће се и остали момци подићи до краја сезоне и да их прегазимо све лагано. Јбг Томић је прошле сезоне подигао лествицу високо када је прешао игрицу са малим од палубе на плеју. Сада Ћоки хоће ове сезоне на ултра хард нивоу да је пређе. Почевши са четвртог места у плеј офу и старцем Шаком на клупи. Не би било занимљиво да их газимо сваке године хехехе.....

Link to comment
Share on other sites

Takmice se u beskorisnosti Stimara i Sakota mesec-dva dana.

Kapa dole Biliju i Panteru, mora se pomenuti i Gist koji je imao bitnu rolu i konacno nije bio stetocina.
Panter i Bili su idealni za nas trenutno jer mi trenera nemamo. Da imamo trenera, bar osrednjeg trenera, koji nije u stanju da osmisli kompletnu igru svog tima, nadje uloge igracima, da to deluje tecno i povezano, ali trenera dovoljno mentalno sposobnog da bar shvati da ima 2 top skorera u timu i recimo smisli 5 nacina da im se postave blokovi iz kojih ce oni primiti loptu i zabiti trojku... Ovako su nam oni jedina nada. Da trce kao blesavi celu utakmicu i traze taj delic sekunde slobodnog prostora za sut...
Sutra Stimac ne sme vise od 10 minuta da igra jer ce nas unakaziti preko njega. Trinkijeri je daleko od top trenera, ali je bar taj osrednji trener koji moze da sabere 2 i 2.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Što više gledam Lorenca to mi se više čini da je ovo što radi na terenu bojkot ekipe i kluba.

daj laki jbt iskuliraj nekad

ne moras uvek i na svaku temu da izrazis svoje izrazito crno ili belo misljenje

seti se samo koliko si tog istog lorenza terao nakon prve tekme i kategoricki tvrdio da on nema sanse da vodi ovu ekipu i da uopste igra kosarku u evropi

pametan se na greskama uci...nemoj biti nebojsa covic

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...