Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 hours ago, Haggard said:

14. februara doveden drugi plej, i to samo za jedno takmicenje. 6 meseci zakasnjenja, ali boze moj, morali smo prvo da proverimo sve druge opcije, i da eksperimentisemo.

 

И све то са буџетом од 8,5М еврова. А само слијепци и болесно сујетни људи нису одмах на почетку знали да нам за ЕЛ треба замјена за сина и центар након несреће са Кузом. Накнадна памет се увијек плаћала откад је свијета и вијека, како је сад стање можемо рећи биће срећа да платимо само новцем а да витрине остану као и до сада...

Link to comment
Share on other sites

Ne pamtim da je neki tim KK Crvena Zvezda imao manje harizme.

Bez ikakvih problema sam u stanju da u vreme utakmice ni ne pogledam rezultat. O odlasku u halu da ne pricamo.

 

Navijac sam Zvezde 30 godina unazad, da se ne nadje neki pametnjakovic koji ce da mi spocitava staru, ali gadnu matricu: "Pa ti onda ni ne navijas za Zvezdu!". Imao sam sezonske i famoznih 2010ih, pa nadalje. Cak su i masni vepar vol 1, a.k.a Entoni Majls, Sljivancanin i ostatak te kamenjarske raje imali neku dusu i harizmu. Losi su igraci, ali smo ih nekako svojatali.

 

Ovo sada, pocevsi od Kostunice na klupi, do Stimca na petici je jedno veliko mrtvo puvalo.

Na svakoj poziciji postoji (tacnije - postojala je) personifikacija upravo toga.

  • Like 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Pavaroti said:

Ima, ali trebalo mu je skoro dve godine to da skonta. Lik ima 30godina, nije dete. Tata i mama su ga grdili ako ode iz Zvezde ili ne dao Bog iz kuce...

 

Nema trika da su bas toliko bolesni...nije on sam otisao, vec je oteran od navijaca...

 

kolega uini je sve lepo objasnio.

 

ja sam ubedjena da je sam Filip pomislio da ima kvalitet za EL, iako je bilo jasno da ne moze realno ni EC.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ogroman broj ljudi jednostavno nikada u potpunosti ne odraste i ne osamostali se. Na trulom™ zapadu kad postaneš punoletan odnosno završiš škole roditelj te po pravilu liferuje iz kuće, a i dete i samo želi da "raširi krila i poleti". 

Dok ovde to nije slučaj, ljude uveliko gaze petu deceniju i uredno se nalaze na grbači roditelja i maminoj hrani i pokrivki.

 

Filip nikada u životu nije (sem neuspelog incidenta u Grčkoj) izašao ispod tatinih i maminih skuta, tako da je potpuno očigledno da je čitav ovaj cirkus prvenstveno izvedba roditelja, a sam Filip je tu najvećim delom kolateralna šteta njihovih neostvarenih ambicija.

 

Nakon što mu je čitava sala žviždala i zatim nakon one epske sramote na KZS idućeg dana povodom prećenja da će tim da napušta parket povodom toga (najsramotniji momenat kluba u istoriji), malom je jednostavno bilo dosta blamiranja pa i po cenu da povredi maminu i tatinu sujetu. To je bila kap koja je prelila čašu.

 

Ma koliko on svesno učestvovao u tome, meni ga je iskreno žao, jer sam siguran da je glavni pokretački motiv njegovog bivstvovanja tu bio pre svega zadovoljavanje želje roditelja, pa tek onda sopstvene ambicije.

 

U startu je bilo jasno da će se sve tužno završiti, ali jbg, najsleplji je onaj koji ne želi da vidi. Ovaj momenat sa mama Vesnom svakom ko imalo poznaje psihologiju praktično sve sažeto objašnjava.

 

Šta više, mišljenja sam da se Filip neće još dugo profesionalno baviti košarkom, jer prelaskom u FMP ili u neki drugi tim neće moći da ostvari ništa značajno čime bi dokazao navijačima da je u pravu, a istovremeno, verujem da i njemu kao i porodici to deluje kao prelazak s konja na magarca te im se ta ideja ne dopada. Jedini izlaz gde se na neki način čuva dostojanstvo svih je završetak karijere i bavljanje trenerskim/menadžerskim/kakvim god poslovima u okviru tatine imperije.

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Neverovatno mi je da je Neša pojeo sujetu i doveo bekap pleja pa će Panter onda vrv igrati samo trpača, što je efikasnije nego i da glumi organizatora. Kako li je samo objasnio Vesni i malom da mora da se vrati u FMP i da dolazi neko bolji na njegovo mesto. 

I nad popom ima pop. Dobio je ocigledno pljusku odozgo nakon onoliko kurcenja, a pogotovo onog kupite sebi klub. Pisali su ljudi vec da ce ukoliko Covic bude morao da bira izmedju sina i kluba, izabrati klub.

Preudobna je fotelje gazde KKCZ i prevelike beneficije pruza.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, laki pepe said:

Otisao je Filip, cak je i Laki prestao da ga pominje. Mozemo bar ovo sezone sto je ostalo da provedemo ne troseci zube na njega. Bar cu se sa svoje strane truditi.

 

Evo ovim gornjim postom stavljam tačku na slučaj Filip i zvanično.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Neka je otišao vala, nadam se da je to bila ujedno i poslednja njegova epizoda u KKCZ. 

 

Što se tiče Lucasa, mislim da je on već dugo van neke veće scene. Verovatno je prilično jeftin, pa daj da se proba u nedostatku iole ozbiljnije domaće opcije. U svoje vreme (ali to je bilo pre dosta godina) bio je dosta snažan i čvrst plejmejker, jack of all trades, master of none. Jebemliga šta je ideja sa njim sada, očigledno je da je Lorenzo baš pao nakon što je vukao kao magarac većim delom sezone, to ne mogu adekvatno da pokrpe ove combo opcije koje imamo. Kako god bude igrao Lucas, nadam se da na kraju sezone podvlačimo crtu, pravimo dugoročniji plan zasnovan na domaćim igračima uz najviše 4 stranca koji odudaraju kvalitetom, a ne imenom. Dosta je bilo i starih zasluga, kako god se završi sezona, zreli smo za jedan zdrav reset.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ni meni se ne dopadaju ovi mirnodopski pokusaji Chove i Ostoje posrbljavanja Amerike. Kolju se ko ce biti prvi u selu sa spucanih 15ak miliona godisnje, a isti efekat bi bio i sa 5. Nigde novih domacih igraca i trenera, niti jedan novi talenat nije izbacen kod oba kluba za ove dve godine, ovi postojeci ili stagniraju ili nazaduju. Cak smo i strance i povratnike iste reciklirali. 

Muka me uhvati kad pomislim sta bi Radonja uradio sa ovim budzetom onomad kad je bio F4 u BG.

Za Filipa se i ja nadam da je gotova epizoda, ali u svim horor filmovima se negativac trzne jos jedanput na kraju.

Edited by Cavani
  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo Nebojsa, nikad nismo imali ovako posvecenog predsednika koji zeli svaki trofej.

Idemo u PO EL i osvajamo sve kod kuce!

 

7 minutes ago, mister-no said:

Da li biste pristali na Đorđevića umesto Šakote? Neki dugoročni plan..

 

Jedino kao komentator na SK ili Areni moze Salo...

5 minutes ago, John Dies at the End said:

Ne 😄

 

Ako moze bez Šakote i Djordjevića...

 

Koliko čitam ovih dana, DR je ponovo slobodan 😴

 

 

 

DR sto je gubio od Cibone s dva i po igraca ili od Dzikica s 700k budzet, a Dejin od 5,5 miliona?

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hej Pavkov said:

Bravo Nebojsa, nikad nismo imali ovako posvecenog predsednika koji zeli svaki trofej.

Idemo u PO EL i osvajamo sve kod kuce!

 

 

Jedino kao komentator na SK ili Areni moze Salo...

 

DR sto je gubio od Cibone s dva i po igraca ili od Dzikica s 700k budzet, a Dejin od 5,5 miliona?

 

Da, upravo i baš taj!!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Da, upravo i baš taj!!!

 

Jos malo da napreduje, nauci engleski malo bolje posto nas predsednik je americki covek i voli Amerikance pa onda mozemo da razmislimo.

 

Ako ce neko da se juri na leto to je Sale Obradovic.

Edited by Hej Pavkov
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Hej Pavkov said:

 

Jos malo da napreduje, nauci engleski malo bolje posto nas predsednik je americki covek i voli Amerikance pa onda mozemo da razmislimo.

 

Ako ce neko da se juri na leto to je Sale Obradovic.

 

 Ili je pak možda najbolje da pitamo Dileje??!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...