Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, AgroLaki said:

Neverovatno mi je da je Neša pojeo sujetu i doveo bekap pleja pa će Panter onda vrv igrati samo trpača, što je efikasnije nego i da glumi organizatora. Kako li je samo objasnio Vesni i malom da mora da se vrati u FMP i da dolazi neko bolji na njegovo mesto. 

Iskoristio je dobro poznatu Dziletovu izjavu " IDI GLEDAJ FMP".

 

Protiv Olimpijakosa je bila poslednja utakmica koju je gdja Covic odgledala uzivo KKCZ. 

 

 

  • Like 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

Neverovatno mi je da je Neša pojeo sujetu i doveo bekap pleja pa će Panter onda vrv igrati samo trpača, što je efikasnije nego i da glumi organizatora. Kako li je samo objasnio Vesni i malom da mora da se vrati u FMP i da dolazi neko bolji na njegovo mesto. 

Bolji i realniji primer pleonazma ne cuh fino vremena.

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki pepe said:

To bi svako normalan htio.

 

svako normalan u startu ne bi došao, pogotovo što već ima iskustvo odlaženja iz zvezde

 

ali je i fićo poverovao da je doneo zvezdi el od tih silnih plaćenih tekstova i tvitera pa veli, da proba

ali najbitnije je da je otišao, što ne znači da se neće vratiti na leto da trenira, popuni broj. daleko je sunce though

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brigate BL said:

A dobro 

 

Filip je još u decembru pitao Vuka Radivojevića da pređe u Igokeu, Nebojša nije dao. 

I nije bio povrijeđen valjda je to svakom laiku jasno.

 

 

pa tako jedino i može / zna, preko veza i poznastava. da neko kaže, okej, učiniću da bi meni posle čova senior učinio (ako mu odgovara)

 

al' nebitno, za sada je najbitnije da nije tu, pa makar i kuzmić bio kolateralna šteta

Link to comment
Share on other sites

Gotivim Kuzmu ali reci da je on kolateralna steta ovde ne odgovara realnom stanju u kojem se on nalazi (sasvim opravdano) u kosarkaskom smislu.

 

On je jednostavno rekonvalescent, i kao takav nije neophodan Zvezdi koja obiluje u igracima na njegovoj poziciji.

 

Boze zdravlja i srece, pa da ga gledamo ponovo u Zvezdi, u izdanju pribliznijem onom iz 2016. nego ovom sada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

al' nebitno, za sada je najbitnije da nije tu, pa makar i kuzmić bio kolateralna šteta

Nije tu Kuzmić po meni kolateralna šteta nego logičan potez koji je trebao još ranije da se desi.

Kuzmiću trebaju treninzi koje u Zvezdi nema usled čestih putovanja i utakmica, mora da dobije na snazi i da igra bez opterećenja da se vrati u formu.

I onako smo solidno popunjeni na centru a eto prilike i da Gist počne konačno da dobija ozbiljnije minute na centru a da bude samo ispomoć na četvorci.

Ovim Dobrić kontam ispada iz rotacije u EL a Boriša i Ojo će kontam biti 12-13. igrači i rotiraće se u zavisnosti od protivnika.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pavaroti said:

Znaci Filip je odlucio sam da nece da igra, ali ga je tata mucio...a on ima 10godina pa je morao sve to da trpi, jadan on. Kakve se sve price sklapaju ovo je neverovatno..

 

Meni zapravo to uopste ne zvuci sumnjivo. Ogromnom broju ljudi, cak i kada odrastu i imaju sopstvenu decu, pa cak i onda kada sami dodju u pristojne godine, i dalje predstavlja problem da se izbore sa svojim roditeljima, pa zasto ne bi i Filipu?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dulematic said:

 

Kuzmiću trebaju treninzi koje u Zvezdi nema usled čestih putovanja i utakmica, mora da dobije na snazi i da igra bez opterećenja da se vrati u formu.

 

 

da je to razlog, zvezda bi valjda uredila da ne vodi kuzmića na gostovanja u el i aba određeno vreme?

 

inače je on od kada je počeo da igra stalno sa ekipom, što je čudno, ako mu već trebaju treninzi, odmor i rekuperacija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BojanaCZV said:

Nije morao da trpi, sam je prestao je da igra.

Iako je jasno bilo da nema kvalitet.

 

Da je bilo samo do Nebojse i Vesne, ubedjena sam da bi ostao u Zvezdi.

 

Nego, ne razumem je l toliko tesko procitati napisano, ili se nema vremena da bi se procitalo napisano?

Ima, ali trebalo mu je skoro dve godine to da skonta. Lik ima 30godina, nije dete. Tata i mama su ga grdili ako ode iz Zvezde ili ne dao Bog iz kuce...

 

Nema trika da su bas toliko bolesni...nije on sam otisao, vec je oteran od navijaca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...