Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

7 hours ago, Vamos Laki said:

Btw, brezovcu i pavlu knezevicu treba zabraniti pristup nasim mecevima.

Wanna be tegeltije, suptilni trovaci i oni koji svojim postovima prave haos na drustvenim mrezama.

Apsolutno mi je nejasno kako i dan danas imaju akreditaciju za nase meceve.

Ili im samo nedostaje EL...

 

Neverovatno nesto da ta dva lika imaju klasicni sindrom bolovanja od broja bezvrednih lajkova na drustvenoj mrezi tviter.

Kasicni pacenici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BojanaCZV said:

 

Neverovatno nesto da ta dva lika imaju klasicni sindrom bolovanja od broja bezvrednih lajkova na drustvenoj mrezi tviter.

Kasicni pacenici.

suptilni trovači, to je pravi izraz,

ima ih puno, ekstazu doživljavaju kada pokušaju da budu korektni, pa im se nakače neki 'realni' zvezdaši (ja navijam za zvedu, ali...) i onda su srećni što su to uspeli...

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Green23 said:

Ne, ovo je najprecizniji izveštaj o kazni ikada, i dokle god ima primitivaca kojima je draže da pevaju tuđim igračima, a ne da pružaju podršku svom timu, treba da pljušte kazne. I Partizan je kažnjen sa 12k kada su oni bili domaćini. 

 

Da li je kažnjen Partizan u ovom kolu zbog skandiranja "Sisaj, Zvezdo"? Nisam video nikakvu vest o tome. Gledao sam samo drugo poluvreme, nije nemoguće ni da je bilo još vređanja.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tunji Awojobi said:

 

Da li je kažnjen Partizan u ovom kolu zbog skandiranja "Sisaj, Zvezdo"? Nisam video nikakvu vest o tome. Gledao sam samo drugo poluvreme, nije nemoguće ni da je bilo još vređanja.

 

To izlazi tek nekih nedelju dana posle meča

Link to comment
Share on other sites

izgleda da nam nista drugo nije u glavi nego sutevi izvana, pa to ti je. ako udje, dobro je, a ako ne, najebasmo. Znam da kosarka nije egzaktna nauka i iznenadjenja su uvek moguca, ali kako je JEBENO moguce, da nas svaki autsajder razjebava samo tako!? Gde je zelja ekipe, da takvom protivniku od prve sekunde stavi do znanja da nema sta da trazi? da se pocne sa 10:0 za nas i da se u startu resi svaka dilema? STA JE OVO, BRE?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...