Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

22 minutes ago, Laki21 said:

 

 

 

 

Тако је то када тренер скине гаће унапријед. Ево га и вечерас у изјави пред Морнар поново помиње да је АБА приоритет у односу на ЕЛ. Као да против себе има армију навијача који очекују освајање ЕЛ по сваку цијену. Јбт зар не жели у тим позним годинама да нешто освоји управо помажући играчима кроз најпрестижнију европску кошаркашку школу ака ЕЛ...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonji se suzavaju opcije kada je u pitanju vodjenje nekog EL kluba u buducem periodu. I posle uspeha sa Zvezdom je imao dugu pauzu bez angazmana, a ova epizoda sa Bajernom, pogotovo tekuca sezona, nece bas blistati u CV. Nekako imam osecaj da ceka da Zvezda ili Buducnost osvoje ABA, ali ako vidimo sta se desava u EC, odnosno ko je prvi favorit da osvoji, reklo bi se da ce imati mnogo vremena da usavrsi english.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, krzna said:

Radonji se suzavaju opcije kada je u pitanju vodjenje nekog EL kluba u buducem periodu. I posle uspeha sa Zvezdom je imao dugu pauzu bez angazmana, a ova epizoda sa Bajernom, pogotovo tekuca sezona, nece bas blistati u CV. Nekako imam osecaj da ceka da Zvezda ili Buducnost osvoje ABA, ali ako vidimo sta se desava u EC, odnosno ko je prvi favorit da osvoji, reklo bi se da ce imati mnogo vremena da usavrsi english.

Mislim da Radonja lakse moze da nadje angazman u EL nego mi kvalitetnog trenera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za šta je Šakota tačno kriv ovde? To što je Jerebko brži od naših četvorki i petica? Kod dva ona pnr-a, u prvom ga je čuvao Štimac, gde je Jerebko mogao lagani šort rol da odradi, jer je mnogo brži od njega. U drugoj situaciji je kasnila strana pomoću, nije smeo da prođe pas u sred reketa posle par sekundi od rolanja. Za mnogo toga može da se kenja timu i treneru, ali ne na angažovanje u odbrani, mi smo na 3 primljena koša više od prve odbrane lige. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, krzna said:

Mislim da obe stvari mogu da se rese jednim potezom.

 

Mogu da se rese ali kad ode Covic, koji Radonjica mrzi do koske. A da ga covek pita zasto ga mrzi toliko, ne bi znao da odgovori. Mada nama je svima jasno da Covic ne voli nezavisne ljude koji imaju jak autoritet i mozak, jer njima ne moze da upravlja. Klasican politicar.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, StephenBob said:

 

Mogu da se rese ali kad ode Covic, koji Radonjica mrzi do koske. A da ga covek pita zasto ga mrzi toliko, ne bi znao da odgovori. Mada nama je svima jasno da Covic ne voli nezavisne ljude koji imaju jak autoritet i mozak, jer njima ne moze da upravlja. Klasican politicar.

To je malo sira tema. Cinjenica je da se nisu rastali uz cvece, ali pomisli samo koliko bi poena skupio Nebojsa angazovanjem Radonje.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, krzna said:

To je malo sira tema. Cinjenica je da se nisu rastali uz cvece, ali pomisli samo koliko bi poena skupio Nebojsa angazovanjem Radonje.

 

To bi bio jak potez, ali bi se time na neki nacin polio gov*ima nakon svega sto se izdesavalo i sta je pricao o Radonjicu.

Sve u svemu mislim da nam teska vremena tek predstoje, jer tesko cemo igrati Evroligu u narednim godinama.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Green23 said:

Za šta je Šakota tačno kriv ovde? To što je Jerebko brži od naših četvorki i petica? Kod dva ona pnr-a, u prvom ga je čuvao Štimac, gde je Jerebko mogao lagani šort rol da odradi, jer je mnogo brži od njega. U drugoj situaciji je kasnila strana pomoću, nije smeo da prođe pas u sred reketa posle par sekundi od rolanja. Za mnogo toga može da se kenja timu i treneru, ali ne na angažovanje u odbrani, mi smo na 3 primljena koša više od prve odbrane lige. 

Mislim da neko sad pita Šakotu za Jerebka,on bi se uz flešbek da je tu negde video Kurtinaitisa,podsetio da mu je Sabonis pravio prostor u reketu a Marčuljonis izvrsnim prodorima i dodavanjima omogucavao da lagano poentira preko nasih centara jer Zoran Jovanovic nije tu, a Mileta Lisica jos nije 100 % fit za najveca iskusenja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Green23 said:

Za šta je Šakota tačno kriv ovde? To što je Jerebko brži od naših četvorki i petica? Kod dva ona pnr-a, u prvom ga je čuvao Štimac, gde je Jerebko mogao lagani šort rol da odradi, jer je mnogo brži od njega. U drugoj situaciji je kasnila strana pomoću, nije smeo da prođe pas u sred reketa posle par sekundi od rolanja. Za mnogo toga može da se kenja timu i treneru, ali ne na angažovanje u odbrani, mi smo na 3 primljena koša više od prve odbrane lige. 

 

Mi smo ekipa sa najmanje primljenih koseva u ligi, 1808, sledeci je Makabi sa 1818.

7 minutes ago, krzna said:

To je malo sira tema. Cinjenica je da se nisu rastali uz cvece, ali pomisli samo koliko bi poena skupio Nebojsa angazovanjem Radonje.

Covicu je prvi pik Sasa Obradovic, ne samo za sledecu sezonu , vec nekoliko sezona vec. Cak i onda kada je Radonjic bio na 'tajnim' pregovorima u Baskoniji. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Šarac said:

 

Mi smo ekipa sa najmanje primljenih koseva u ligi, 1808, sledeci je Makabi sa 1818.

Covicu je prvi pik Sasa Obradovic, ne samo za sledecu sezonu , vec nekoliko sezona vec. Cak i onda kada je Radonjic bio na 'tajnim' pregovorima u Baskoniji. 

1808 je bez produžetaka 😁

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Kako nama , tako i drugima, svima se ponistavaju kosevi u produzecima. Nije da ih nije bilo u ovoj sezoni. 

 

Produzeci ove sezone u evroligi:

 

Alba: 5

Efes: 1

Armani: 0

Barcelona: 0

Bayern: 1

Crvena zvezda: 3

CSKA: 2

Fenerbahce: 2

Khimki: 1

Baskonia: 0

Asvel: 1

Maccabi: 1

Olympiacos: 3

PAO: 3

Real: 0

Valencia: 1

Zalgiris: 2

Zenit: 2

 

10 klubova sa 0 ili 1 odigranim produzetkom, Alba ima cak 5, tri kluba (medju ima i Crvena zvezda) sa 3 odigrana produzetka.

 

Racunajuci i produzetke, najbolja odbrana je Maccabi sa 1847 primljenih poena, pa onda ide CSKA sa 1848, pa Crvena zvezda sa 1850.

 

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

šta mi očekujemo od Šakote koji kada zvizne terapiju pre tekme puls mu je do zadnje četvrtine ispod 50.

On i Lorenzo zajedno ne mogu stotku da prebace.

 

czmornar_251119%20ALO%20Marko%20Metlas06

 

...nema više pogo densa, spoljnih voleja i kung-fu blokada...

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...