Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, K.Dot said:
10 minutes ago, Kankkunen said:
Vraća njega Čović u Zvezdu dogodine ...

Haha, da, da. On će da se vrati a Nebojša će da oprosti što ga je tukao.

Ništa se tu strašno nije dogodilo, sve je to deo posla i brzo se zaboravi ... ako postoji interes obe strane, a postoji.

Link to comment
Share on other sites

Sprdao sam se pre par dana da bi Radonju strefila srčka na prvom treningu sad kad bi došao...a verovatno nije baš tako. 

 

Na stranu 13.prase koje je završilo karijeru koliko čujem (navodno će igrati kup i možda KSS zbog broja stranaca i to je to) ali ostali igrači bi mogli da mu isporuče hard difens i tranišn ofens lagano. Ima difens materijala i u Lorenzu i u divljaku Panteru. O Gistu, Kuridži i Kuzu da ne pričamo. Čak je i mlohava baba od centra bila nekada kod Radonje u rotaciji. Dakle, mogao bi da skocka finu odbranu, plus dva (mada ostarela) pitbula spolja, Laza und Djenka. 

 

Napadački bi verovatno bio veći problem. Jer Radonjin sine qua non napada je bio centralni pnr. Gde mi sada nemamo dobrog PNR pleja a PNR centre imamo samo to ne igraju (Kuz i Gist). 

 

Tranzicija pak iz dobre odbrane bi verovatno bila lakši deo posla, Lorenzo bi živeo za te napade gde odbranom satremo protivnika pa imamo polu kontru. 

 

Al dobro...šbbkbb, nema ništa od toga. Da vidimo kako ćemo večeras :classic_tongue:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

pitanje je da li ima  uslova da se igra utakmica  u Baru  :whistling:
 

znano je da nisam bio za neodlazak u pg..

al svakako ne treba mesati zabe i babe..

nit je bar podgorica, niti su pavicevici bokan, nit milo dolazi i gleda utakmice mornara..

a da ne govorim da je bokan pre dva meseca, otvoreno i javno na skupstini(ima audio zapis), pretio da ce se osvetiti igracima i strucnom stabu u podgorici, a sve to je bilo pre ovog sranja za novoizglasanim zakonom.. 

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

znano je da nisam bio za neodlazak u pg..

al svakako ne treba mesati zabe i babe..

nit je bar podgorica, niti su pavicevici bokan, nit milo dolazi i gleda utakmice mornara..

a da ne govorim da je bokan pre dva meseca, otvoreno i javno na skupstini(ima audio zapis), pretio da ce se osvetiti igracima i strucnom stabu u podgorici, a sve to je bilo pre ovog sranja za novoizglasanim zakonom.. 

 

Niti bi se bilo sta desilo igračima da su otišli u Podgoricu, osim što bismo možda bili drugi na tabeli danas...

Iako se slažem vezano za to koliki je budžet imao Radonja i ko mu je dovođen, mislim da on ne bi dovodio igrače koji su na zalasku karijere, pa bili oni Gist i Perperoglu.

 

@Shunsuke Nakamura

Radonja je zasnivao igru na granitnoj odbrani. Gist može da igra odbranu i dalje, ali pitanje je koliko konstantno i dugo. A Stratos nije ni blizu.

 

Ne znam, mislim da Radonja njih nikad ne bi ni doveo.

Edited by Laki John Terry
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, n4l1m said:

nit je bar podgorica, niti su pavicevici bokan, nit milo dolazi i gleda utakmice mornara..

 

 

Quote

 

 

zajebana je Podgorica, al se ja se ne bi zajebavao sa Barom...

 

Spoiler

(Brate, od čega ljudi najviše poginu, od vulkana ili od zemljotresa?
Stvarno nemam pojma, nisam nikad o tome razmišljao
ja mislim od zemljotresa, mada se ja ne bi zajebavao ni sa vulkanom. )

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovim Barom?

POBJEDA MORNARA MIRIŠE U VAZDUHU

 

"Sada u Bar dolazi Košarkaški klub Crvena zvezda MTS, jedan od stubova decenijama najuspješnijeg Sportskog društva na ovim prostorima. Dolazi da odmjeri snagu sa prijateljskim klubom u prijateljskom gradu. Dolazi kao favorit zbog snage svoje ekipe, tradicije, Evrolige, budžeta kojim raspolaže… Tačno je, dolazi kao favorit, ali samo na papiru. Ovaj meč odlučiće srce, želja i publika. A Mornar je tu, nesumnjivo, u prednosti......"

 

Ovo gore ti je u afektu kao i ono sa Novicom...

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Ovo gore ti je u afektu kao i ono sa Novicom...

 

sprdam se čoče što ti je.

Sprdam ove što brane neodbranjivo da je u PG pre neki dan, bila neka smrtna opasnost zbog CG zakona o crkvama, a sad na sat vremena vozom od te iste Podgorice u istoj Crnoj Gori, u gradu gde vlada, kao i u celoj CG na kraju krajeva, Milov DPS  sve ok, cveta ceveće, širi se ljubav kao zenica oka mog :s_d:

 

 

suština upisa je da nema veze ko je organizator skupa, da li Budućnost, da li Mornar  tebe štiti i brani Država Crna Gora, MUP CG i na kraju ABA liga...   nema to nikakve veze ni sa Barom ni sa Podgoricom  kao gradovima niti sa Bokanom i Pavićevićem kao takvima, neko sa institucijama i sistemom, koji mi ne poznajemo i ne želimo da upoznamo, pa otud i frke panike ko je Ministar, ko je njegov sin, ko je Vanja sekretarica i ostali Bata Gašiči....

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, vepar said:

 

Dobro, uglavnom su ih tovarili na strani

 

89 Oli

98 PAO

93 Zvezda

 

Kuci

84 CSKA

98 Zalgiris, jos je Bajern ubacio samo 73 

87 PAO

87 Himki 

 

Nisam mislio bukvalno 100 ali za tim koji se oslanja na defanzivu je ovo presmesno

 

Možda nisi mislio bukvalno 100, ali si napisao 100. Ne volim kad se prevuličavaju/izmišljaju podatci, da bi se dokazala poenta

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

suština upisa je da nema veze ko je organizator skupa, da li Budućnost, da li Mornar  tebe štiti i brani Država Crna Gora, MUP CG i na kraju ABA liga...   nema to nikakve veze ni sa Barom ni sa Podgoricom  kao gradovima niti sa Bokanom i Pavićevićem kao takvima, neko sa institucijama i sistemom, koji mi ne poznajemo i ne želimo da upoznamo, pa otud i frke panike ko je Ministar, ko je njegov sin, ko je Vanja sekretarica i ostali Bata Gašiči....

bespotrebno se zakopavas..

hoces da kazes da je potpuno isto kad futura recimo gostuje zvezdi/partizanu ili protiv mege?

pri tom pricamo o gostovanju u istom gradu.. tako da ono, skuliraj se malo:default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, n4l1m said:

hoces da kazes da je potpuno isto kad futura recimo gostuje zvezdi/partizanu ili protiv mege?

 

Hoćeš da mi kažeš u poslednjih 5 godina, koliko je incidenata bilo na utakmicama Bud vs KKP i Bud vs Mega

 

I tamo i 'vamo deset utakmica regularnog dela i plejofa pride.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, laki pepe said:

Realno, sumanut raspored. Derbi, dva EL meca pa Mornari. 

 

Volio bih da dostojanstvenije igramo EL, ali stoji debeli racio iza ovoga sto Sako prica, ma koliko zvucalo jadno na prvu. Ja ocekujem da se posibamo veceras, da osjetimo pomak u rotaciji na unutrasnjim pozicijama. Sto se tice igre u napadu, moracemo igrati na inspiraciju, neka se pojavi Panter u punom sjaju, tj. treba istrpiti njegove solo partiture islo ga ili ne.

 

Kakav debeli racio?

 

To mozda izgled tabele vara kada se pogleda na prvi pogled, ali nama jedna od sve pobede nad Partizanom/Mornarom odradjuje sav posao. Dobili smo Partizan, Mornar je manje - vise nebitan.

 

Sa jedne strane dva meca u evroligi i pokusaj da se spasu sanse za TOP 8, sa druge mnogo slabiji protivnik u takmicenju gde smo sigurno u PO i 99% 3. Kod Sakote dileme nema, on ce junacki da se fokusira na protivnika sa 3 puta manjim budzetom i 10 puta slabijim timom, samo da bi sprecio onih 1% sanse da slucajno ne zavrsimo na 4. mestu, EL cemo igrati rekreativno da nam ne smetaju ti mecevi kada se opet budemo fokusirali na ABA.

 

Najveci budzet u istoriji i opet se posle polovine januara dizu ruke, pa sramota. Niko vise ne treba da im dodje na EL posle Sakotinih izjava.

 

2 hours ago, n4l1m said:

znano je da nisam bio za neodlazak u pg..

al svakako ne treba mesati zabe i babe..

nit je bar podgorica, niti su pavicevici bokan, nit milo dolazi i gleda utakmice mornara..

a da ne govorim da je bokan pre dva meseca, otvoreno i javno na skupstini(ima audio zapis), pretio da ce se osvetiti igracima i strucnom stabu u podgorici, a sve to je bilo pre ovog sranja za novoizglasanim zakonom.. 

 

Sto nas opet dovodi na pocetak, da je problem u gostovanju Buducnosti i da neredi nemaju nikakve veze sa tim, kao ni toboze zabrinutost za "nas narod dole".

 

Dakle, samo nastavak svadje sa Bokanom i pogresna odluka po klub sto nismo otisli, blef koji nije uspeo gde je Covic mislio da tako moze jednostrano samo da se ne pojavi na mecu, jer je ranije za vreme PO dolazilo do nemilih scena zbog neandertalaca na jednoj i drugoj tribini.

 

Da ti odgovorim u vezi Mege, da, svejedno je, ako ukljucis politicku pozadinu. Klub sa Kosova podjednako ne bi mogao bezbedno da igra ni protiv Mege, ni protiv Partizana ili Crvene zvezde, jer postoji politicka pozadina.

 

Mi smo se napravili da ta politicka pozadina vazi samo za Buducnost, a magicno iscezava kada je u pitanju Mornar i Bar (u kojem takodje pobedjuje DPS). Neozbiljno i zato cemo smo ostali bez prednosti domaceg terena.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Priča plasirana preko režimskih tabloida, a kojom se opravdavao neodlazak u Pg, išla je u pravcu da će Milova vlast iskoristiti utakmicu da izazove nerede i zabrani prosrpska okupljanja. Naravno, ista država vlada i Podgoricom i Barom. Sve što su mogli da urade tada u Pg, mogu i sada u Baru, tako da je jasno da ta priča nije imala mnogo smisla. Radi se isključivo o Bokan-Čović sukobu. Nema nikakve šire slike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...