Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

19 minutes ago, Železničko gnomče said:

U ponedeljak je najbitnija utakmica u dosadašnjem delu sezone. 

 

Ključ je svesti Štimca na 10 minuta na parketu. Očekujem dobru rolu Odža, kao i Gista. Perper bi takođe mogao da odigra kao i inače u derbijima. Iskreno se nadam da sudijski kriterijum neće biti kao prošle nedelje Dodikovog tima, sa 20-ak bacanja više za protivnika.

 

Igramo protiv odlične i skupe ekipe, sa istim takvim stručnim štabom. Oni su u ogromnom naletu, mi u padu forme. Uspeli su kao i svake sezone da provuku priču preko smećara Tegeltije i raznih gtr avangardnih bednika o duelu basnoslovno skupog tima kome je sve sem ulaska u top 8 neuspeh, protiv ekipe zbrdazdola sklepane za opstanak u ABA. Tužno je što se to primilo i kod nekih naših simpatizera ovde na forumu.

 

Mislim da uz normalan sudijski kriterijum dobijamo, nadam se da neće iz stručnog štaba protivnika stizati izjave o nekakvom boksu kao pre 7-8 meseci, jako nekorektno.

 

 

šta mislite, da li uz normalan sudijski kriterijum može i da se izgubi? 

 

znam da su svi protiv naše zvezde (hej!) nego pitam bezveze 

Link to comment
Share on other sites

[mention=743]Ulicni basketas Laki[/mention]
Pa igrao je juče i to sasvim dobro. Bio nam je najbolji igrač svakako. Mislim da je [mention=1143]madafaka73[/mention] napisao da prednost na poziciji 4 imaju MJK i DeDa u odnosu na Simanića, tj. da se Gist vrlo retko koristi na 4 za razliku od dosadašnjih utakmica. MJK prva četvorka, DeDa u sniženim petorkama i specijalima, Simanić u garbage time, Gist retko do nikad. Ako grešim neka me [mention=1143]madafaka73[/mention] ispravi. Meni je ovo sasvim dobar plan za 4.

U odnosu na Simanića, i Lazić je dobar na 4. Davidovac je koristan na više pozicija, ali je preslab za jače PF-e. Gist ne sme da igra ništa drugo osim petice. Zaista je neverovatno koliko zicera čovek lagano promašuje.
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

šta mislite, da li uz normalan sudijski kriterijum može i da se izgubi? 

 

znam da su svi protiv naše zvezde (hej!) nego pitam bezveze 

 

Ne, nisu svi protiv naše Zvezde hej, niti je to igde rečeno, malo si naporan sa političkom korektonšću gde uopšte nije neophodna. 

 

Btw Šved je najgori igrač na svetu, za njim idu Melo i Ntikilina

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, n4l1m said:

off topic

vidim u ovom 3na3 basketu da sudi marina juras.. el ona i muz joj ne sude vise "regularni" basket, nisam ih odavno video?:default_coffee:

 

ona sudi FIBA takmičenja, a oboje sude KLS, tako da ih nema u ABA, Evroligi/Evrokupu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, uini said:

nisi mi odgovorio, nije da sam se baš nadao. btw, kod koga se tačno na forumu primila ta budalastina koju si usput izmislio? nije lepo lagati 

 

@Železničko gnomče

 

Dugujem izvinjenje.

 

Citao sam nadrkan temu pre neki dan i na ovoj stranici:

 

https://vox92.net/forum/index.php?/topic/688-kk-crvena-zvezda-1920-sa-jadrana-köln-se-vidi/page/692/

 

video NMX-ov post i post k.dot-a koji mi je iz nekog razloga ostao u glavi kao potcenjivanje Partizana.

 

Iza svega ostalog u postu stojim.

 

edit: moze da se izgubi uz normalan sudijski kriterijum, zato sam i napisao da OCEKUJEM da pobedimo u takvom slucaju.

 

Sta jos treba da ti odgovorim?

 

 

 

 

 

Edited by Železničko gnomče
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 
Dugujem izvinjenje.
 
Citao sam nadrkan temu pre neki dan i na ovoj stranici:
 
https://vox92.net/forum/index.php?/topic/688-kk-crvena-zvezda-1920-sa-jadrana-köln-se-vidi/page/692/
 
video NMX-ov post i post k.dot-a koji mi je iz nekog razloga ostao u glavi kao potcenjivanje Partizana.
 
Iza svega ostalog u postu stojim.
 
edit: moze da se izgubi uz normalan sudijski kriterijum, zato sam i napisao da OCEKUJEM da pobedimo u takvom slucaju.
 
Sta jos treba da ti odgovorim?
 
 
 
 
 
"I da, ne vidim šta je problem reći, da na osnovu svega viđenog do sada u sezoni, oni u derbi ulaze kao favoriti. Suvereno drže prvo mesto, mi smo jedva treći. Probaćemo da ih iznenadimo ali i ako nas nakantaju, nije sramota, imaju Stravinski tim ove sezone. Tim pravljen za sredinu tabele EL."

Ja se plašim Partizana više nego Efesa, kakvo crno potcenjivanje.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Železničko gnomče said:

U ponedeljak je najbitnija utakmica u dosadašnjem delu sezone. 

 

Ključ je svesti Štimca na 10 minuta na parketu. Očekujem dobru rolu Odža, kao i Gista. Perper bi takođe mogao da odigra kao i inače u derbijima. Iskreno se nadam da sudijski kriterijum neće biti kao prošle nedelje Dodikovog tima, sa 20-ak bacanja više za protivnika.

 

Igramo protiv odlične i skupe ekipe, sa istim takvim stručnim štabom. Oni su u ogromnom naletu, mi u padu forme. Uspeli su kao i svake sezone da provuku priču preko smećara Tegeltije i raznih gtr avangardnih bednika o duelu basnoslovno skupog tima kome je sve sem ulaska u top 8 neuspeh, protiv ekipe zbrdazdola sklepane za opstanak u ABA. Tužno je što se to primilo i kod nekih naših simpatizera ovde na forumu.

 

Mislim da uz normalan sudijski kriterijum dobijamo, nadam se da neće iz stručnog štaba protivnika stizati izjave o nekakvom boksu kao pre 7-8 meseci, jako nekorektno.

 

 

Kako zamisljas da bi Stratos mogao da odigra kao inace, a jedva da je igrao nesto u prethodnih 2-3 meseca?

 

Trebace njemu vremena da bude onaj stari, a ne ocekujte ni Kuridzu. Lazic bi vec mogao da nastupi, ako se oporavio od bolesti.

 

Ojo bi mogao da bude njima problem, uvek im je bilo nezgodno da ga cuvaju. Napisao sam zasto Ojo, a ne Faye, zato sto je Covicu i dalje vazno da doaka Ostoji i druzini, a problem 5 petica ce se resiti nekako sam od sebe.

 

Njima ako ne bude mogao da igra Paige to je kraj, svaka normalna ekipa ce iskoristiti to sto im protivnik igra sa samo 4 igraca na spoljnim pozicijama.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Mi smo na žalost do sada u sezoni izgubili protiv svake organizovane i čvrste ekipe koja je rešila da nas pobedi.

Zalgiris tamo, Asvel tamo, evo samo dva tima, ove ostale pobede u El su nas pustili protivnici jer nisu hteli da se cimaju protiv smehotresa od nase ekipe.

 

Da javimo Djordiju da im vracamo pare za ovih 7 nezasluzenih pobeda, nisu igrali ozbiljno protiv nas. 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sudije: Sreten Radović, Marko Juras, Uroš Nikolić

11 hours ago, begbie said:

 

ona sudi FIBA takmičenja, a oboje sude KLS, tako da ih nema u ABA, Evroligi/Evrokupu

 

Ispravljam samog sebe, Juras ipak sudi ABA 🙄

 

Evo liste sudija za derbi

Sreten Radović, Marko Juras, Uroš Nikolić

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...