Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, vepar said:

Filip jeste bio najveci problem

 

Ali ovo je i dalje pretrpan i lose selektovan tim 

 

Treba se usmeriti na abu i praviti polako neku osnovu tima za sl sezonu. Ima materijala i u fmpu

 

Ali ovaj eksperiment sa iskusnim preplacenim strancima i mackama u dzaku ipak  nije uspeo

Zato sto se selektovao da Filip must play(ko je rekao FMP?)Znaci svi putevi vode ka Filipu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 12Laki said:

Slogirao bi se i zaplakao kad bi video kako Fico i Stimo brane pick and roll!

 

Videli smo kako njegovi brane pik u Bajernu. Nema ko mu nije usred Minhena natrpavao 100+

 

Nije to vise isti trener + treba mu 10 godina da napravi sistem

 

Bolje da ga pamtimo po dobru

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gledajući pristup i zalaganje (odnosno odsustvo istog), a nakon utakmice sa Barselonom, nekako imam osećaj da je ovo tankovano zarad utakmice sa Partizanom. I pored svih nedostataka u vidu trenera i rostera, ovo je itekako moglo bolje. Tokom prenosa utakmice sam u jednom trenutku video i Čovića u slici, nije mi delovao nikako zabrinut, pre je sa smeškom ćaskao sa likom pored sebe. Ovo je stvarno delovalo ne samo potpuno raštimovano već nekako i da većina igrača izbegava bilo kakvu eventualnu mogućnost povrede ili preteranog zamora. Čisto subjektivan utisak i mene i moje gospoje. Videćemo u ponedeljak kako će to izgledati. Ako u ponedeljak i Stratos naprasno zaigra, biće da je prioritet stavljen na ABA-ligu ili barem na derbi.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mile1 said:

Gist da se ne ljubimo

Imamo najlosiju odbrambenu centarsku liniju od osnivanja kluba, a sta mi uradimo prodamo jedinog coveka koji se borio i ginuo za klub-Faje

Zasluzujemo sve sto se desava

Gistara al je zajebao coravog nema dalje

Ni Gista je koristimo na pravi način, čovek 4 nije igrao od Partizana otprilike, nije on kriv. 

 

Jao DeDa gde si bio pre dve nedelje.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SunZero said:

jedva cekam da cujem kakve ce dubokoumne opservacije Šakan Drkota da ispaljuje veceras

 

Pa vec je rekao da nam ovo nije bitno, da moramo dobiti u ponedeljak.

 

Zaista je sramota da svaki tim koji udje tvrdo u mec resen da dobije, to i uradi. 

 

Imamo samo 5 pobeda u 12 meceva u Beogradu i to smo samo protiv Valensije odigrali kvalitetan mec, koji smo dobili u svoju korist. Fenerbahce je tad bio u katastrofalnoj formi, Khimki je odabrao da odigra jedan mec u duplom kolu i nije se pojavio u Beogradu, Bayern je odigrao kao Igokea, a Olympiacosu se sam pobedio i ispustio 12 razlike.

 

Sa ovolikim budzetom mi smo morali da tezimo da nas teren pretvorimo u tvrdjavu koja se tesko osvaja, a ne da pobedjujemo samo u mekim mecevima.

 

2 hours ago, 12Laki said:

Ma da je Efesu bilo stalo ovo bi konstatno bilo na 20-30 razlike.Sreca pa nije pa smo spustili razliku na pristojnu.Al meni osecaj kao da smo pukli 30+!

 

Ma naravno, ovo je realno bilo oko 25 razlike za Efes.

 

Na 23 razlike Pleiss im upropastava 4 napada, Larkin kasni za Baronom, onda mi dodjemo na 13 i odjednom zaigraju paklenu odbranu.

 

Bas njih briga da li ce nas dobiti 7 ili 27 razlike, urnisali su nas i nismo se pitali nista.

 

45 minutes ago, Laki21 said:

Nego postoji li neko razumo objašnjenje za sedenje Perpera na klupi? Bolje maše peškirom od Jovnanovića/Lazića?

 

Pa moramo da imamo 12 igraca na klupi, takvo sam nebulozno obrazlozenje negde procitao.

 

Sprdaju se, aktivirali su Oja i Jovanovica i pored trojice centara koje imamo, dve cetvorke nam se izlezavaju na BGnaH2O, sreca pa ne moramo vise da se pravimo da je Filip Covic legitiman back up plej u ekipi, ravan Albiciju, Collomu, Hermanssonu, Lou i ostalim igracima drugih evroligaskih ekipa. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kuzmiću da pripreme tuš u svlačionici 10 min od kako počne utakmica. Ne znam u kakvoj je fizičkom stanju, igra već 2 i kusur meseca po istom šablonu. Šakota nije neki trener pun trikova ali ne znam šta je ideja.

 

Nama je Lorenzo pola tima. Izgleda da bez njega u dobrom izdanju nemamo previše šanse protiv bilo koga u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi put sam odgledao KZS Dragana Sakote i mogu reci da tek sada razumem zasto mi utakmice pocinjemo sa -15 do -20. Pa on covek uopste ne veruje da moze da pobedi iole jaci tim. Njemu je mega reper, gde mi pobedimo 15 razlike ali se igraci isto potrose kao veceras protiv Efesa. Drugo, veceras smo i zvanicno saznali da nama utakmice u EL nisu prioritet, to igramo vise onako turisticki. Ne znam, on meni dok ga slusam ne uliva nikakvo poverenje, mogu da zamislim sta prica igracima pred utakmicu. Verovatno kao da smo mi KK Hajduk Veljko pa sada cisto malo da istrcimo sa profesionalcima. I da, izneverovao sam dok sam slusao Kuzmanovica, lik lagano priziva Filipa Covica, kaze fali tu igrac kome je 1. prirodna pozicija, sa plejmejkerskim sposonbostima. Umalo me slog nije strefio. Braco i sestre, neka nam je Bog u pomoci u ponedeljak a i u ostatku sezone, kad vec od Dragana vajde nema.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laki perkos said:

siguran sam da sa šakotom necemo uspeti ni u jednom takmičenju u kojem igramo. tip jednostavno ne zna da vodi tim i tu ce biti velikih problema.4

 

Sta ocekujes od coveka koji je osvojio 6 trofeja za 30 godina staza, od tih 6 trofeja uglavnom sve neki kupovi.

Evo jedno poredjenje, Dejan Radonjic je osvojio 9 trofeja samo u Zvezdi, za nekih 4 sezone.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Vredni mrav said:

Protiv Pao pobeda ili da se razilazimo. I to pobeda samo da nam glava ostane iznad vode.

 

Druze, prica oko Evrolige je zavrsena nakon Zalgirisa i ALBE, sto pre to prihvatis to je bolje za tebe. Ne postoji realna racunica po kojoj mi mozemo da prodjemo dalje. Pogledaj samo raspored.

6 minutes ago, K.Dot said:

Prvi put sam odgledao KZS Dragana Sakote i mogu reci da tek sada razumem zasto mi utakmice pocinjemo sa -15 do -20. Pa on covek uopste ne veruje da moze da pobedi iole jaci tim. Njemu je mega reper, gde mi pobedimo 15 razlike ali se igraci isto potrose kao veceras protiv Efesa. Drugo, veceras smo i zvanicno saznali da nama utakmice u EL nisu prioritet, to igramo vise onako turisticki. Ne znam, on meni dok ga slusam ne uliva nikakvo poverenje, mogu da zamislim sta prica igracima pred utakmicu. Verovatno kao da smo mi KK Hajduk Veljko pa sada cisto malo da istrcimo sa profesionalcima. I da, izneverovao sam dok sam slusao Kuzmanovica, lik lagano priziva Filipa Covica, kaze fali tu igrac kome je 1. prirodna pozicija, sa plejmejkerskim sposonbostima. Umalo me slog nije strefio. Braco i sestre, neka nam je Bog u pomoci u ponedeljak a i u ostatku sezone, kad vec od Dragana vajde nema.

 

Covek ima gubitnicki mentalitet. Sramne su njegove izjave.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, StephenBob said:

Inace, koliko sam ja ovde preracunao Dejan Radonjic ima 23 trofeja za 15 god. Sakota 6 trofeja za 30 god. Smejurija.

Ne mora to ništa da znači, ako si proveo veći deo karijere u osrednjim timovima Grčke, male su šanse da osvojiš neki trofej.

Sezona je krenula kako ne treba, od odlaska Tomića ... svaliti sad sve na Šakotu nije fer, bez obzira na sve.

Ima još da se igra ...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

U situaciji kada protivnik ima najboljeg poentera evrolige, mudri vuk Sakota odlucuje da ce njega da cuva Dobric. :ajme:

 

Naravno, epilog je jasan, odlaze na 0:11, Larkin nam strpava tri trojke i mec je gotov.

 

Sramotno je sto taj covek uopste ne zeli da razmisli da prihvati odgovornost, da kaze da je utakmica lose spremljena i jos gore odigrana. Protiv Zalgirisa se zali sto Alba ima dan vise za odmor (oni gostovali, mi obe u Beogradu), protiv Albe konstatuje da mi nemamo igraca kalibra Sikme, protiv Efesa kaze da taj mec nama nije ni bio bitan.

 

Sto se ne pojavi neko tamo pa da ga priupita sta je nama u ovom trenutku uopste bitno, prolaz u 4 u ABA? Da li cemo igrati prvo protiv Buducnosti u PG ili protiv Partizana? Ovaj tim treba vezanih ociju i bez par pojedinaca da ode u PO ABA lige, a ne da treba da se odmaramo u EL da bi ostvarili taj epski uspeh.

 

Trenutno pod ugovorom imamo 5 igraca na pozicijama 1 i 2, cetiri krila, cetiri cetvorke i pet petica, nikad veci budzet i treba da imamo skor kao Alimpijevic? Normalan trener bi vec sada pravio plan kako da iznenadimo Valenciu i Khimki, da dobijemo Armani i PAO, ali mi cemo moliti Boga da Partizan dodje nezainteresovan u ponedeljak mi ga onako hrabro dobijemo i onda pogubimo obe u evroligi.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, K.Dot said:

Prvi put sam odgledao KZS Dragana Sakote i mogu reci da tek sada razumem zasto mi utakmice pocinjemo sa -15 do -20. Pa on covek uopste ne veruje da moze da pobedi iole jaci tim. Njemu je mega reper, gde mi pobedimo 15 razlike ali se igraci isto potrose kao veceras protiv Efesa. Drugo, veceras smo i zvanicno saznali da nama utakmice u EL nisu prioritet, to igramo vise onako turisticki. Ne znam, on meni dok ga slusam ne uliva nikakvo poverenje, mogu da zamislim sta prica igracima pred utakmicu. Verovatno kao da smo mi KK Hajduk Veljko pa sada cisto malo da istrcimo sa profesionalcima. I da, izneverovao sam dok sam slusao Kuzmanovica, lik lagano priziva Filipa Covica, kaze fali tu igrac kome je 1. prirodna pozicija, sa plejmejkerskim sposonbostima. Umalo me slog nije strefio. Braco i sestre, neka nam je Bog u pomoci u ponedeljak a i u ostatku sezone, kad vec od Dragana vajde nema.

 

U ponedeljak uveče ako izgubimo derbi Sakota:

" Nama je Aba prioritet, ali nam raspored nikako ne ide na ruku. Pre samo dva dana smo igrali težak meč u EL, a Partizan je imao 2 dana više da se odmori. Bili su sveziji, odmorniji i više su želeli pobedu, dok mi imamo problem sa povredama. Nista, idemo dalje i okrećemo se sledećoj utakmici duga je sezona ". 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Sakota kao da ima klauzulu da sto igramo gore i vise zivcira napaceni ciganski svet, to mu je zagrantovani ugovor za sledecu sezonu. Covic umesto sto mu ozovljava trecu mladost ovde i.lebom rani, bolje da mu je sredio dil sa Krkobabicima i udenuo ga tamo. Ionako lici na njih.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...