Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

6 hours ago, Gudura said:

Ne bih se slozio sa tim, skracene petice bez obzira na sav hustle nisu u prednosti u odnosu na cetvorku Kuzmic, Gist, Stimac i Ojo.Defanzivno mozda da, ali mislim da nasi visoki ipak mogu vise da daju, nego sto ce se primiti preko njih

- preko stimca ce se primiti svaki napad. podseticu i da on igra ubedljivo najvise minuta

- kuz igra 6-7min

- gist igra na 4

- ojo trenutno nije u rotaciji, udje ponekad kad sakota ne zna sta bi vise

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragan Mićić said:

Onda zamislite kakav je sad.

 

jedini iole ozbiljan koji se pod penzionerske dane uhvatio govana od kojih pokušava da napravi pitu, jer je očigledno da se niko nije hteo krompira vurućeg uhvatiti, a i njemu s druge strane valja angažman iz penzije...


Bilo je ili Gavrilo ili Šakota, pa onda bar zbog toga, aj da ga onako malo iskreditiramo i da mu ne tražimo svaku dlaku u jajetu, jer je nasledio od Gavrilovića tim koji je Milan Tomić selektirao, sa sve Filipom Čovićem.


Nije perfektan, nije Kari Pešić...  al nije ni Milivoj Lazić jbga.

Just now, laki pepe said:

Zmago nema veze sa Opacom. 

 

si siguran za ovo?

ozbiljno te pitam.

Zmago i Opača nisu zajedno bili u CZV neke 2005 i furali evropska zvezda projekat iz kog je nastalo šta je nastalo...? al a kraju krajeva ceo taj period je onako mučan baš  pa ne zameri ako sam sve njih u isti lonac stavio, a jedino Laleta Lučića odvadio sa strane :s_d:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

jedini iole ozbiljan koji se pod penzionerske dane uhvatio govana od kojih pokušava da napravi pitu, jer je očigledno da se niko nije hteo krompira vurućeg uhvatiti, a i njemu s druge strane valja angažman iz penzije...


Bilo je ili Gavrilo ili Šakota, pa onda bar zbog toga, aj da ga onako malo iskreditiramo i da mu ne tražimo svaku dlaku u jajetu, jer je nasledio od Gavrilovića tim koji je Milan Tomić selektirao, sa sve Filipom Čovićem.


Nije perfektan, nije Kari Pešić...  al nije ni Milivoj Lazić jbga.

 

si siguran za ovo?

ozbiljno te pitam.

Zmago i Opača nisu zajedno bili u CZV neke 2005 i furali evropska zvezda projekat iz kog je nastalo šta je nastalo...? al a kraju krajeva ceo taj period je onako mučan baš  pa ne zameri ako sam sve njih u isti lonac stavio, a jedino Laleta Lučića odvadio sa strane :s_d:

Zasto čika Lale sa strane, i on je bio deo zdruzenog zločinackog pokreta koji je unistio KKCZ

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Uti said:

Stondi Sakota je bio trener od 2005 do 2007,sada ne secam se dali je opaca bio operativac.Andjelkovic je sigurno bio u klubu.Zmago bio od 2002...

 

sećam se da je Zmago bio prvo neki kao GM/trener, pa je posle prešao da bude sportski, a Trifa valjda da bude choach, pa posle Trife Šakota, a nekako se pogodilo sa Bajevićem u FK... tako neke godine.


 

4 minutes ago, laki perkos said:

Zasto čika Lale sa strane, i on je bio deo zdruzenog zločinackog pokreta koji je unistio KKCZ

 

zato što je čika Lale doveden na kraju kad je kolač pojeden, a prsla žurka da kao bude tu  neka figura i da potpiše smrtovnicu.  čovek nije u bistvu učestvovao  ili ako jeste  ti podeli sa nama šta imaš od saznanja.

edit:  a i slab sam na njega od onog nepravednog teranja sa klupe u finalu  misli da je 1997  godina bila.

Edited by Stoned Laki21
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Knjizevnik_Laki said:

na osnovu cega ovo tvrdis...i to tako samouvereno?

 

 

Napisah vec u delu posta koji nisi citirao. Zato sto igra Zvezde izgleda daleko smislenije i organizovanije nego ono sto smo gledali pod Tomicem. Pricam o ovoj sezoni, naravno, prosle godine je bio drugi roster.

 

A sto se tice ovog "samouvereno" ne znam kako se to vidi na osnovu citanja obicnih slova na ekranu, ali nije u pitanju neka samouverenost (predpostavljam da si mislio na odredjenu bezobraznu samouverenost, sto englezi kazu cocky), vec je to samo moje misljenje.

 

Ali svejedno, poenta upisa je bila "cemu panika?". Partizan nije nikakav bauk. Naravno, nije ni onaj od prosle sezone, sad su dosta cvrsci, ali ofanzivno su vrlo limitiran tim. Oni ce gledati da svedu utakmicu na oko 150 poena kombinovano. Cak i manje. Ako damo 80 poena i vise, to je pobeda.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

sećam se da je Zmago bio prvo neki kao GM/trener, pa je posle prešao da bude sportski, a Trifa valjda da bude choach, pa posle Trife Šakota, a nekako se pogodilo sa Bajevićem u FK... tako neke godine.


 

 

zato što je čika Lale doveden na kraju kad je kolač pojeden, a prsla žurka da kao bude tu  neka figura i da potpiše smrtovnicu.  čovek nije u bistvu učestvovao  ili ako jeste  ti podeli sa nama šta imaš od saznanja.

edit:  a i slab sam na njega od onog nepravednog teranja sa klupe u finalu  misli da je 1997  godina bila.

Nema ja sta da delim posto nisam istrazni sudija ali ko god je bio u klubu u vreme najgore pljacke makar je precutno bio saučesnik u svemu tome. Čika Lale je svesno ili ne dozvolio da ga mangupi koriste kao lutku dok otimaju sve sto je bilo vredno. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki perkos said:

Nema ja sta da delim posto nisam istrazni sudija ali ko god je bio u klubu u vreme najgore pljacke makar je precutno bio saučesnik u svemu tome. Čika Lale je svesno ili ne dozvolio da ga mangupi koriste kao lutku dok otimaju sve sto je bilo vredno. 

 

zanimljivo je da ispaljuješ ovakve strelice prema Laletu lučiću, a nisam siguran da sam te primetio na fudbalskom topiku kad se pomene Miojević Vladan u istom kotekstu.  ako sam izgrešio my bad i nadam se da ćeš preći preko toga.


Znači:  Lale je doveden, kao Duda ivković onomad u reprezentaciju ili Šakota sad da bude trener, jer nije imao ko drugi.  Kad je lale bio predsednik kluba, koliko se sećam, klalo se sa zadrom za ispadanje iz lige, a igrali Kovač, Tadijin Brat + Tadija i neka raspad ekipa, Neša više bio u Surčinu  nego li na malom kalemegdanu. 

Kao što napisah, lale je došao/doveden da bude predsednik nečemu što je bilo završeno, tj mrtvo, on da sprovede parastos i eutanaziju.  niti je imalo šta da se pljačka niti je imalo para za životarenje, jer su vesić opača i ekipa već napravili pustoš u klubu i nametnuli Nebojšu kao jedini izlaz, lale je došao na založen grb košarkaškog kluba i to ja poštujem.  Za razliku od fubalskog pregaoca koji je imao para ko šaše i pravio se mutav na razne Simiće Žandere...  Lale da je imao Simića, Žandera i Povredjenog Rodića... plus Gobelju specijalca, sredina tbele laganica 😉

Link to comment
Share on other sites

ako se u komparaciji Tomića i Šakote stavi na kantar iskustvo provedeno na poziciji trenera...komparacija je suvišna.

ako merimo gistro lični utisak prikazanog kod nas...meni je Tomić nešto kao noviji Seat Ibiza benzinac od 1.2 sa turbinom...

nije neka prilika, ne uteruje strah ali kad nabije preko 5K, ume fino da ošiša...i bude tu zabavno.

a Šakota je Fiat Stilo jtd karavan...ima tu konjaže, prešo Boba oca, ne košta puno...ali kad zabaguje...i top dijagnostike su u rebusu.

 

od Šakote nisam očekivao bar te dečije bolesti koje se i mogu videti kod trenera sa manje iskustva:

kasne tajm-auti, pune nas preko iste rupe od igrača u seriji bez reakcije klupe, unapred zacrtane rotacije (navedeno nema veze sa činjenicom da nije selektovao ovaj tim)...a mi upravo to gledamo od trenera sa 35 godina iskustva koji je kao pomoćni trener Žocu bio na Olimpijadi, Evropskom...

i kao pomoćni uzeo Svetsko 1990 sa Jugoslavijom...pride prvenstvo i kup Grčke i Ligu šampiona.

 

gde njega sa Tomićem...

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ova rasprava Trinchi vs. Sakota je vise za ABA ligu.

 

Imamo vazan mec za manje od 18 sati. Hoce li igrati Micic? Oni sigurno postaju sve "deblji i deblji" sa svakom pobedom i sve je manje razloga da zapinju u sledecem mecu. Mi im nismo neki izazov i mogli bi da to iskoristimo i probamo da ih dobijemo.

 

Problem cemo imati na 4, oni tu imaju Singletona koji moze surovo da nas kaznjava. Larkin ce svoje ubaciti, ali ako ostali podbace - mozemo uvesti mec u svoj ritam.

Link to comment
Share on other sites

Moerman i Singlton su Realu iz igre zbirno dali ukupno 5 poena...Simon 2...Balbaj 5. Biće dobro da to ponove.

Plajsa da zaustavimo...uglavnom ubaci sve što stigne do njega i Vasilije da ne utripuje da mora nakoknaditi propušteno.

 

a Larkin ko Larkin...jebeni stelt igrač.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

zanimljivo je da ispaljuješ ovakve strelice prema Laletu lučiću, a nisam siguran da sam te primetio na fudbalskom topiku kad se pomene Miojević Vladan u istom kotekstu.  ako sam izgrešio my bad i nadam se da ćeš preći preko toga.


Znači:  Lale je doveden, kao Duda ivković onomad u reprezentaciju ili Šakota sad da bude trener, jer nije imao ko drugi.  Kad je lale bio predsednik kluba, koliko se sećam, klalo se sa zadrom za ispadanje iz lige, a igrali Kovač, Tadijin Brat + Tadija i neka raspad ekipa, Neša više bio u Surčinu  nego li na malom kalemegdanu. 

Kao što napisah, lale je došao/doveden da bude predsednik nečemu što je bilo završeno, tj mrtvo, on da sprovede parastos i eutanaziju.  niti je imalo šta da se pljačka niti je imalo para za životarenje, jer su vesić opača i ekipa već napravili pustoš u klubu i nametnuli Nebojšu kao jedini izlaz, lale je došao na založen grb košarkaškog kluba i to ja poštujem.  Za razliku od fubalskog pregaoca koji je imao para ko šaše i pravio se mutav na razne Simiće Žandere...  Lale da je imao Simića, Žandera i Povredjenog Rodića... plus Gobelju specijalca, sredina tbele laganica 😉

Ako nisi siguran sta sam sve pisao na fudbalakoj temi izvoli listaj pa ćeš sam sebe demantovati. Mada su ti ova poređenja prilično glupa,  mene kao jednog običnog navijača zanima prvenstveno rezultat kluba za koji navijam i dok je rezultat dobar ne zanima me da li klub vodi Vesić, Čovič, Al zajeb, Liu ming, Abramovič ili Doguš. Ali kad rezultata nema smeta mi i čika Lale. Da sam trezven i racionalan ne bih ni navijao za Zvezdu.😃

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Garcia je sasvim ok. U cuvenoj utakmici protiv Oly je dosudio loptu za nas kada ga je Javor "preglasao" gledanjem snimka. I tu u danima kada se gledanje snimka vrlo retko koristilo. I da, Javor je bio u pravu.
 
Paternica ne mirisem nikako, ali je bolji od ovog treceg za kojeg nemam neko misljenje, iako sam prema svim tim silnim poljacima i cesima u EL vrlo sumnjicav. Nadju uvek nacina da nas zajebu, a da je to vidljivo iz aviona.

Nevezano za ovaj tvoj post, zanima me jesam li ja jedini koji uinijev upis na temu sudija (#ovna) protumačio kao ciničan? :)
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...