Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

4 hours ago, kalistenika u rutini said:


Pa ako oni budu drugi a mi treći postoji mogućnost da furnemo i ne odemo na prvi meč u Podgoricu jer se Covic mnogo plaši guje Bokana.

 

2 minutes ago, Laki21 said:

Prvo trebamo do Bara.

 

 

Meni nije palo na pamet, al ovo su odlična zapažanja i jedva čekam da vidim ove borce za srpsku stvar ovde po forumu šta će da nam kažu kako je to Bar naprasno postao bezbedan, kako se ide u Podgoricu na plejoff utakmicu kad je tamo i dalje ministar policije  onaj frajer čiji sin će opet biti u navijačima  kao i prošle godine ...  žvi nisam da pročitam ta opravdanja, kako su sad bata Santos i ministar Djordjević oprativnim radom na terenu došli do saznanja da  bezbednost i zdravlje na radu*  neće biti ugroženi.


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Stimcem bas pocinje da smeta i bode oci. Sinoc u prvom poluvremenu Kuzmic i Odzo, za koje ne treba ni pominjati na koliko su nivoa iznad Stimca u pogledu fizicke spreme, zajedno igraju jedva 9 minuta, pri cemu je Odzo bio sasvim dobar za svoje ovosezonske standarde a mlitavi Stimac igra bez odmora do poluvremena. U drugih 20 minuta se situacija jedva promenila posto je Odzo ostao 2 minuta duze na parketu. I kad se konacno resimo od propasti cufta pojavi se neko drugo mlitavo, mleveno meso da nas zajebava.
Juce barsku stolicu da smo imali u petorci defanzivno bi vise smetala protivnickim bekovima nego VS, mozda bi se neko i sapleo ako nista drugo bar ne bi dobijali retardirane 2 + 1 poene.

Ostalo je bilo sve fino, raduje povratak Davidovca, vracanje ucinka Dobrica, koji je 2 puta bas debelo popizdeo opravdano na Berona zbog njegove sebicnosti u kontrama, koje su propale. I naravno Gist.

Koliko tek smesno sad zvuce ona pisanja po internetima trol brigade o Lorenzu i njegovoj "nista posebno" igri

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne gotivim Stimca uopste ali vi ga bas pretjeraste. Na lajvu se samo o njemu pise.

 

Jeste rupa u odbrani ali je fakat ogroman upgrade u odnosu na Oja i Jovanovica zajedno. Igra vise nego sto bi trebao jer nema ko drugi na 4 pa Gist krpi. Sad kad je tu Davidovac a valjda ce i MJK ubrzo, nadam se da ce mu i minutaza biti do 15 min max.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Mozda u zadnjih pet minuta meca, posto je jedno sigurno Gist zavrsava svaku utakmicu. Ali sa njim je spejsing u napadu veoma los. Ok, sinoc je pogadjao spolja, samo sto je to sve cesce izuzetak a ne pravilo. Pri tome je cuvao Ilica koji nije opasan van reketa sto mu je omogucilo da se stedi u odbrani. 

Ali u svakom slucaju, ono o cemu se nasiroko pisalo kao minus prelaznog roka sa tri iste cetvorke je ispeglano. Sada nam.u zavisnosti sta zelimo da igramo tu poziciju mogu da pokrivaju 4, cak i pet igraca: Borisa, MJK, Gist, Deda i Stratos. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne gotivim Stimca uopste ali vi ga bas pretjeraste. Na lajvu se samo o njemu pise.
 
Jeste rupa u odbrani ali je fakat ogroman upgrade u odnosu na Oja i Jovanovica zajedno. Igra vise nego sto bi trebao jer nema ko drugi na 4 pa Gist krpi. Sad kad je tu Davidovac a valjda ce i MJK ubrzo, nadam se da ce mu i minutaza biti do 15 min max.
Štimac ti je Filip Čović na steroidima. Narastao lik i misli da može da igra košarku. Može da se guzi ispod protivničkog koša i to je otprilike to što se njegovog košarkaškog umeća tiče. Filip barem ima ball handling I court vision.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:
2 hours ago, Sector said:
Ne gotivim Stimca uopste ali vi ga bas pretjeraste. Na lajvu se samo o njemu pise.
 
Jeste rupa u odbrani ali je fakat ogroman upgrade u odnosu na Oja i Jovanovica zajedno. Igra vise nego sto bi trebao jer nema ko drugi na 4 pa Gist krpi. Sad kad je tu Davidovac a valjda ce i MJK ubrzo, nadam se da ce mu i minutaza biti do 15 min max.

Štimac ti je Filip Čović na steroidima. Narastao lik i misli da može da igra košarku. Može da se guzi ispod protivničkog koša i to je otprilike to što se njegovog košarkaškog umeća tiče. Filip barem ima ball handling I court vision.

I to sto se guzi ispod protivnickog mu ide od ruke bolje nego svim nasim centrima ako pogledas statistiku?

Link to comment
Share on other sites

I to sto se guzi ispod protivnickog mu ide od ruke bolje nego svim nasim centrima ako pogledas statistiku?
Ništa onda, daj jedan dvogodišnji ugovor za Štimeta našeg uguzivača. Sa ovakvom statistikom teško ćemo da ga zadržimo na kraju sezone. Uzeće ga Željko opet da popuni broj na treningu.
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, K.Dot said:
2 hours ago, Sector said:
Ne gotivim Stimca uopste ali vi ga bas pretjeraste. Na lajvu se samo o njemu pise.
 
Jeste rupa u odbrani ali je fakat ogroman upgrade u odnosu na Oja i Jovanovica zajedno. Igra vise nego sto bi trebao jer nema ko drugi na 4 pa Gist krpi. Sad kad je tu Davidovac a valjda ce i MJK ubrzo, nadam se da ce mu i minutaza biti do 15 min max.

Štimac ti je Filip Čović na steroidima. Narastao lik i misli da može da igra košarku. Može da se guzi ispod protivničkog koša i to je otprilike to što se njegovog košarkaškog umeća tiče. Filip barem ima ball handling I court vision.

 

Samo sto Stime nekad i naguzi, dok je mali vazda naguzen. :default_coffee:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:
16 minutes ago, Predragdjape said:
I to sto se guzi ispod protivnickog mu ide od ruke bolje nego svim nasim centrima ako pogledas statistiku?

Ništa onda, daj jedan dvogodišnji ugovor za Štimeta našeg uguzivača. Sa ovakvom statistikom teško ćemo da ga zadržimo na kraju sezone. Uzeće ga Željko opet da popuni broj na treningu.

Ma jok, moze i neka druga EL ekipa kao treceg centra. Taman. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Laki John Terry said:

 

Mene to zapravo najvise i nervira, sto smo ispali naivni toliko lako. Navukli su nas toliko lako da to prostno nije za verovati.

 

Kao da Covic ne ume dalje od nosa da vidi. 

 

 

daj neku malo opširniju analizu upisa:   ko je odradio/navukao koga i kuda je NČ slep i zbog čega?


 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Stoned Laki21 said:

 

 

 

Meni nije palo na pamet, al ovo su odlična zapažanja i jedva čekam da vidim ove borce za srpsku stvar ovde po forumu šta će da nam kažu kako je to Bar naprasno postao bezbedan, kako se ide u Podgoricu na plejoff utakmicu kad je tamo i dalje ministar policije  onaj frajer čiji sin će opet biti u navijačima  kao i prošle godine ...  žvi nisam da pročitam ta opravdanja, kako su sad bata Santos i ministar Djordjević oprativnim radom na terenu došli do saznanja da  bezbednost i zdravlje na radu*  neće biti ugroženi.


 

Na stranu Coviceva glupiranja i sve oko toga, ali to nisu iste stvari. Nije isto igrati u Splitu i igrati u Puli. Jbg, zamisli neki klub sa Kosova i napaljenom Pioniru ili hali u Pirotu.

Ako nesto neko hoce da organizuje, lakse ce to uraditi u Podgorici nego u Baru. Ponavljam, ne insinuiram da bi se nesto desilo, vec samo kazem da prilicno zavisi od mesta gde se igra.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:
1 hour ago, Predragdjape said:
I to sto se guzi ispod protivnickog mu ide od ruke bolje nego svim nasim centrima ako pogledas statistiku?

Ništa onda, daj jedan dvogodišnji doživotni ugovor za Štimeta našeg uguzivača. Sa ovakvom statistikom teško ćemo da ga zadržimo na kraju sezone. Uzeće ga Željko opet da popuni broj na treningu.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

 

daj neku malo opširniju analizu upisa:   ko je odradio/navukao koga i kuda je NČ slep i zbog čega?


 

 

Pa ispali smo budale zar ne?

 

Jel neko stvarno mislio da su igraci KK Crvena Zvezda fizicki ugrozeni?

 

Trebalo je otici i pri prvom incidentu napustiti halu.

 

U pitanju je najobicnija politicka igrarija dva diktatora u kojoj je Zvezda poduvala kitu. Najprostije objasnjenje. Da nije bilo toga, bili bismo u igri za prvo mesto. Ispali smo naivni. Navukli su nas, ne znam ko tacno, ali kad sagledas situaciju, jedina ostecena strana smo mi.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Na stranu Coviceva glupiranja i sve oko toga, ali to nisu iste stvari. Nije isto igrati u Splitu i igrati u Puli. Jbg, zamisli neki klub sa Kosova i napaljenom Pioniru ili hali u Pirotu.

Ako nesto neko hoce da organizuje, lakse ce to uraditi u Podgorici nego u Baru. Ponavljam, ne insinuiram da bi se nesto desilo, vec samo kazem da prilicno zavisi od mesta gde se igra.

 

 

nemoj pogrešno da me shvatiš, ali Split-pula  tri dana jahanja,  PG-BA pola sata vozom, kao i u suštini sve u CG i za razliku od CRO  gde postoji neki politički plralizam u CG ne postoji jer u Puli su na vlasti neka vrsta socijalista  koji nemaju veze sa ničim političkim u CRO.

Znači Pula mu dodje druga država u odnosu na Split  što ti kažeš,  ali moja premisa se odnosi na to da su Podgorica i Bar manje više isto, isti ljudi isti mentalitet,  pa čak im je DPS na čelu grada...  taj isti DPS koji je kod nas generator svega antisrBskog jelte.

Znači ako će da milo pravi sranja  isto mu se vata bilo u PG, bilo u pola sata udaljenom Baru  jer jebi ga "vlasnik" je oba grada.

10 minutes ago, Laki John Terry said:

Jel neko stvarno mislio da su igraci KK Crvena Zvezda fizicki ugrozeni?

 

vrati se na temu tih dana pa proceni sam,  veruj mi iznenadićeš se za sve pare,  ono u fazonu bukvalno:  CZV 2 : liverpul 0  taj rang iznenadjenja :lala2:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:
4 hours ago, Sector said:
Ne gotivim Stimca uopste ali vi ga bas pretjeraste. Na lajvu se samo o njemu pise.
 
Jeste rupa u odbrani ali je fakat ogroman upgrade u odnosu na Oja i Jovanovica zajedno. Igra vise nego sto bi trebao jer nema ko drugi na 4 pa Gist krpi. Sad kad je tu Davidovac a valjda ce i MJK ubrzo, nadam se da ce mu i minutaza biti do 15 min max.

Štimac ti je Filip Čović na steroidima. Narastao lik i misli da može da igra košarku. Može da se guzi ispod protivničkog koša i to je otprilike to što se njegovog košarkaškog umeća tiče. Filip barem ima ball handling I court vision.

Stimac i Filip Covic ne mogu nikako da se porede. Stimac je kosarkas, doduse los, koji je svoj hleb posteno zaradjivao varajuci klubove statistikom po pecalbi,

dok je drugi tatina cufta i rekreativac.

Filip je bio nevidjen kancer za ekipu kojeg je bolelo uvo da se skloni sve dok pritisak nije postao preveliki, a sada prima kes sedeci kuci sa zenom.

Stimac je skrenuo levo kod Albukerkija oponasajuci Laziceve izjave, ali mi je prihvatljiviji u svakom slucaju od malog debelog.

Dok je igrao Filip bukvalno me je bolelo uvo za rezultate koliko me je nervirao, sada mi Stimac samo povremeno digne pritisak svojim bravurama, nista nepodnosljivo.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...