Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 minute ago, Laki Decembarski said:

Aludira se na to da nikad javnost nije obavestena o tezini povrede,i kad god su rekli da je laksa,pauziraju po par meseci...ne samo Stratos nego pricam o celokupnom nasem igrackom kadru.

Distorzija zgloba bez ostecenja ligamenata spadaju u lakse povrede, imali smo slucaj za LB gde je pauzirao samo 7 dana, ali da je evidetno da nije se jos 100 % oporavio. Davidovac je vukao povredu ledja gde je na nogama pokusavao da to izleci pa je igrajuci tako povredjen doziveo da odigra katastrofalno i da dobije salvu kritika. Poslednja njegova povreda zahteva minimum 7 do 15 dana oporavka. Kao sto vidimo jos nije spreman, a da klub izadje i kaze vraca se za 7 dana a on se ne vrati bice zasto obmanjujete javnost.

 

U teze povrede znamo sta spada a Stratosova , a vec sam pisao o tome nema nikakve veze sa sportskom povredom, i moralo je hirurski da se intervenise.

 

Evo ja sam skoro procitao da je Efes najavio da ce Vasa pauzirati samo 7 dana a koliko sam ispratio , on vec usao u trecu nedelju kako ne igra. 

 

Sijaset drugih slicnih primera tako da ni nas klub ne radi nista razlicito od drugih klubova jer povratak na teren posle povreda nije uklesano u kamenu i da mora bas taj dan da bude. 

 

Ima malo i do skrivanja informacija zbog protivnika da ne bi znali za koga da se spremaju, nesto slicno se desavalo oko Reglanda i Stratosa kada su svaki put najavljivali odlucicemo pred utakmicu da li ce igrati, a mali broj ljudi je tada znalo da su obojica zavrsili sezone. 

 

4 minutes ago, n4l1m said:

slusam?:default_coffee:

Nema sta da se slusa, to si valjda video. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Nema sta da se slusa, to si valjda video. 

video sam da je bilo bar jedno 7 igraca koja su prikazivala daleko manje od njega(a i dalje su tu), iako je dva puta imao povredu, i dobijao ne tako veliku minutazu..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Just now, pavijan2 said:

Meni je još u glavi Dangubić iz sezone 17/18.

Vraća se za 2-3 nedelje, a on se nije vratio do kraja sezone.

To pitaj Miska.

Kao i Raska za Jovica. 

9 minutes ago, n4l1m said:

video sam da je bilo bar jedno 7 igraca koja su prikazivala daleko manje od njega(a i dalje su tu), iako je dva puta imao povredu, i dobijao ne tako veliku minutazu..:default_coffee:

Kojih to 7 prikazalo manje a i dalje su tu, i da li i u tih 7 imas igraca koji imaju ogranicenje u fizickom smislu da mogu da igraju dve a posle da 8 pauziraju, pa tako u krug?

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki Decembarski said:

Ko je znao i ko je to obavestio koga da nece pre januara konkurisati za sastav?

Iz kluba se javljaju samo kad se pisu saopstenja...

Bila je prognoza da se u januaru očekuje da Perperoglu krene da igra i to nije jednom rečeno na konferencijama za štampu. Pisalo se i ovde na forumu o tome.

41 minutes ago, Laki Decembarski said:

Aludira se na to da nikad javnost nije obavestena o tezini povrede,i kad god su rekli da je laksa,pauziraju po par meseci...ne samo Stratos nego pricam o celokupnom nasem igrackom kadru.

I to se pisalo. Da mora da operiše koleno jer ima problem degenerativne prirode.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Distorzija zgloba bez ostecenja ligamenata spadaju u lakse povrede, imali smo slucaj za LB gde je pauzirao samo 7 dana, ali da je evidetno da nije se jos 100 % oporavio. Davidovac je vukao povredu ledja gde je na nogama pokusavao da to izleci pa je igrajuci tako povredjen doziveo da odigra katastrofalno i da dobije salvu kritika. Poslednja njegova povreda zahteva minimum 7 do 15 dana oporavka. Kao sto vidimo jos nije spreman, a da klub izadje i kaze vraca se za 7 dana a on se ne vrati bice zasto obmanjujete javnost.

 

U teze povrede znamo sta spada a Stratosova , a vec sam pisao o tome nema nikakve veze sa sportskom povredom, i moralo je hirurski da se intervenise.

 

Evo ja sam skoro procitao da je Efes najavio da ce Vasa pauzirati samo 7 dana a koliko sam ispratio , on vec usao u trecu nedelju kako ne igra. 

 

Sijaset drugih slicnih primera tako da ni nas klub ne radi nista razlicito od drugih klubova jer povratak na teren posle povreda nije uklesano u kamenu i da mora bas taj dan da bude. 

 

Pasus 1.

 

Niko pri čistoj svesti ne bi zamerio nikome da je rekao: Davidovac ima povredu leđa neće biti fit narednih mesec dana, Rekoše 7 dana za LB, al i dalje rovit jbga i nije 100%, Za Perpera se oduži, ne ide po planu jbga biće za 20-ak dana... sve su to normalne stvari ovako imamo samo prvu info od Šakote/Gavrila povredio se, videćemo, biće...  ovako familija Davidovca štuca od konstantnog pominjanja, a ti nam saopştavaš da je on povređen since Novembar. Jedno 70% ljudi ga ne bi pomenulo da je znalo ovu "sitnicu".

 

Pasus 2 isto kao pasus 1

 

 

Pasus 3

 

Nismo na temi EL nit Reprezentacija Srbije pa da diskutujemo o povredi Vase Micića ili o press objavama kluba Anadolu Efes.

 

Pasus 4

 

Opet koga briga kako ovaj/onaj klub rade. Ljudi pišu na temi kluba koji prate i koji ih interesuje, pa stoga ne vidiim razlog da pišeš o situaciji u drugim klubovima niti da praviš famu od izjave za štampu da će Pera/Mika/Žika pauzirati još neko vreme i da "nam objašnjavaš" da je najnormalnija stvar na svetu da navijači kluba čekaju na info iz kluba po nekim forumima od nekih proverenih insajdera i da je sve to kao u nekom špijunskom filmu obavijeno velom misterije.

 

 

Naravno u skladu sa ovim napisanim, ti na upis @pavijan2 Danguba ne zaigra, odgovori sa značajnih: Pitaj Miška. Kao da se @pavijan2 interesuje za pobredu nekog igrača KK Mega Bemaks, a ne da te je pitao: zašto se Dangubić nije oporavio do kraja sezone, a rekli su 15-20 dana max.

 

 

Naravno sve se ovo radi planski, neki su saučesnici iz nehata, neki su saradnici, ali sve u svrhu te čuvene press konferencije, gde će nama Čović da u stilu velikog iluzioniste da demistifikuje i oči da nam otvori kakvi su sve bočni udari bili, ko je zvao Hot Line sa službenog telefona, ko je potpisao predugovor pa nije hteo da igra do kraja sezone, ko je namerno sabotirao jer nije dobio otpust kad ga je tražio Olimpijakos...  naravno nije na odmet s vremena na vreme kad je frkica, iskoristiti proverenog insajdera koji zna kad se koji igrač vraća, da nam saopšti, da jednoatavno NEMA, NE-MA, da se nađe plej na tržištu, polomiše se u klubu, al NEMA LJUDI KAKO NE KAPIRATE, al ima jedan mali Kevin Panter, znaš kakav je mali, ubica, videćete više 2 nego 1, al nema bolje, u stvari ima, al kako niste realni, mislim ko će to da plati, odakle pare najmanji budžet u Evroligi... a onda potpišeš 3 igrača koja ti ne trebaju gde će opet da nam insajder objasni kako je zarada u stvari  (MJK duplo jeftiji od Fajea plus domaći).

Link to comment
Share on other sites

@Stoned Laki21

Preteruješ u prozivkama bez potrebe. Jeste da se više puta dešavalo da najave da će igrač pauzirati 7-10 dana pa se to oduži ali ovde nije taj slučaj, pogotovo ne u slučaju Perperoglua za kog je iz kluba najavljeno da se očekuje da krene da igra u januaru ali da će se videti kako će se stvari odvijati, što je normalno posle takve operacije.

 

To što je na pavijanovo pitanje aludirao sa pitaj Miška za Dangubića ili Raškovića za Jovića je jasno, barem meni, da nije mislio bukvalno nego da su oni odgovorni što se "oporavak" odužio.

 

Nije Šarac cvećka ali nije u redu ovaj lov na veštice.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Pasus 1.

 

Niko pri čistoj svesti ne bi zamerio nikome da je rekao: Davidovac ima povredu leđa neće biti fit narednih mesec dana, Rekoše 7 dana za LB, al i dalje rovit jbga i nije 100%, Za Perpera se oduži, ne ide po planu jbga biće za 20-ak dana... sve su to normalne stvari ovako imamo samo prvu info od Šakote/Gavrila povredio se, videćemo, biće...  ovako familija Davidovca štuca od konstantnog pominjanja, a ti nam saopştavaš da je on povređen since Novembar. Jedno 70% ljudi ga ne bi pomenulo da je znalo ovu "sitnicu".

 

Pasus 2 isto kao pasus 1

 

 

Pasus 3

 

Nismo na temi EL nit Reprezentacija Srbije pa da diskutujemo o povredi Vase Micića ili o press objavama kluba Anadolu Efes.

 

Pasus 4

 

Opet koga briga kako ovaj/onaj klub rade. Ljudi pišu na temi kluba koji prate i koji ih interesuje, pa stoga ne vidiim razlog da pišeš o situaciji u drugim klubovima niti da praviš famu od izjave za štampu da će Pera/Mika/Žika pauzirati još neko vreme i da "nam objašnjavaš" da je najnormalnija stvar na svetu da navijači kluba čekaju na info iz kluba po nekim forumima od nekih proverenih insajdera i da je sve to kao u nekom špijunskom filmu obavijeno velom misterije.

 

 

Naravno u skladu sa ovim napisanim, ti na upis @pavijan2 Danguba ne zaigra, odgovori sa značajnih: Pitaj Miška. Kao da se @pavijan2 interesuje za pobredu nekog igrača KK Mega Bemaks, a ne da te je pitao: zašto se Dangubić nije oporavio do kraja sezone, a rekli su 15-20 dana max.

 

 

Naravno sve se ovo radi planski, neki su saučesnici iz nehata, neki su saradnici, ali sve u svrhu te čuvene press konferencije, gde će nama Čović da u stilu velikog iluzioniste da demistifikuje i oči da nam otvori kakvi su sve bočni udari bili, ko je zvao Hot Line sa službenog telefona, ko je potpisao predugovor pa nije hteo da igra do kraja sezone, ko je namerno sabotirao jer nije dobio otpust kad ga je tražio Olimpijakos...  naravno nije na odmet s vremena na vreme kad je frkica, iskoristiti proverenog insajdera koji zna kad se koji igrač vraća, da nam saopšti, da jednoatavno NEMA, NE-MA, da se nađe plej na tržištu, polomiše se u klubu, al NEMA LJUDI KAKO NE KAPIRATE, al ima jedan mali Kevin Panter, znaš kakav je mali, ubica, videćete više 2 nego 1, al nema bolje, u stvari ima, al kako niste realni, mislim ko će to da plati, odakle pare najmanji budžet u Evroligi... a onda potpišeš 3 igrača koja ti ne trebaju gde će opet da nam insajder objasni kako je zarada u stvari  (MJK duplo jeftiji od Fajea plus domaći).

 

Shvatio sam poentu tvog upisa, ono sto ja napisem je sa namerom da se plasira informacija kako bi se dezavuisalo dvadesetak forumasa na vox92, i da to radim iz ciste materijalne koristi.

 

Neka je tako kao sto ti kazes. Nema potrebe da ti odgovorim na bilo sta iz replike mog posta. Jednostvano nema svrhe.

Oni koji zele ce meni verovati, a oni koji ne zele nemam nameru da ih ubedjujem u bilo sta suprotno. 

 

Ja u nekim potezima kluba pokusavam da nadjem nesto pozitivno u njihovim odlukama i pokusam da izrazim svoje misljenje u vezi toga, eto dotakao si se potpisa tri igraca sa kojim se ti ne slazes. Znaci ako iznesem misljenje koje je suprotnom tvom ja sam bot i sendvicar a ti se cuvar KKCZ od mene jer je eto Faye otisao a dosao MJK, dosao Panter , otisli Nenadic i sklonjen Filip, dosao Stimac , sklonjeni DB i OJO. 

Bravo. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex 4 Laki said:

@Stoned Laki21

Preteruješ u prozivkama bez potrebe. Jeste da se više puta dešavalo da najave da će igrač pauzirati 7-10 dana pa se to oduži ali ovde nije taj slučaj, pogotovo ne u slučaju Perperoglua za kog je iz kluba najavljeno da se očekuje da krene da igra u januaru ali da će se videti kako će se stvari odvijati, što je normalno posle takve operacije.

 

To što je na pavijanovo pitanje aludirao sa pitaj Miška za Dangubića ili Raškovića za Jovića je jasno, barem meni, da nije mislio bukvalno nego da su oni odgovorni što se "oporavak" odužio.

 

Nije Šarac cvećka ali nije u redu ovaj lov na veštice.

 

to ti je moderator a nema sopstveno misljenje, video da ljudi poprckuju @Šarac pa veli ajde i ja malo da mu objasnim neke stvari kad vec prolazim ovuda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

 

Shvatio sam poentu tvog upisa, ono sto ja napisem je sa namerom da se plasira informacija kako bi se dezavuisalo dvadesetak forumasa na vox92, i da to radim iz ciste materijalne koristi.

 

Neka je tako kao sto ti kazes. Nema potrebe da ti odgovorim na bilo sta iz replike mog posta. Jednostvano nema svrhe.

Oni koji zele ce meni verovati, a oni koji ne zele nemam nameru da ih ubedjujem u bilo sta suprotno. 

 

Ja u nekim potezima kluba pokusavam da nadjem nesto pozitivno u njihovim odlukama i pokusam da izrazim svoje misljenje u vezi toga, eto dotakao si se potpisa tri igraca sa kojim se ti ne slazes. Znaci ako iznesem misljenje koje je suprotnom tvom ja sam bot i sendvicar a ti se cuvar KKCZ od mene jer je eto Faye otisao a dosao MJK, dosao Panter , otisli Nenadic i sklonjen Filip, dosao Stimac , sklonjeni DB i OJO. 

Bravo. 

 

 

 

 

 

 

Da,samo jedna stvar je problem.

Drugi su dosli a ovi jos nisu otisli.

Jos ih placamo.

A ne igraju.

Jel to normalno?

Da li nas najmanji budzet u EL moze da izdrzi da placamo toliko igraca koji ne igraju?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki Decembarski said:

Da,samo jedna stvar je problem.

Drugi su dosli a ovi jos nisu otisli.

Jos ih placamo.

A ne igraju.

Jel to normalno?

Da li nas najmanji budzet u EL moze da izdrzi da placamo toliko igraca koji ne igraju?

Juce sam najavio da ce uskoro i to biti zvanicno objavljeno kako, koliko i dokle. 

Placali smo i Mekela a igrao za Makabi, placali Jankovica a igrao za komsije.

Jel mogu da igraju svi pod ugovorima, pa ne mogu. Zato se resavas tih koji nemaju vise mesta u timu zbog odluka strucnog staba/igraca/kluba , koliko ce to da te kosta, to se podvlaci na kraju. Da li si dobio ili izgubio tom odlukom, na kraju se svodi racun.

Da li klub sa najmanjim budzetom moze i neke skuplje igrace da placa od onoga sto pruzaju na terenu, a niko da postavi pitanje, koliko nama donosi LB i koliko vrede njegove igre, tj da li ga placamo adekvatno onome sto on realno vredi? Uostalom, njegovu cenu cemo saznati vec u junu /julu. 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta je problem u odsustvu Fajea. Covek je stvarno goreo po terenu i to niko ne spori, ali jako malo je donosio ove godine, gotovo nista. Pokusalo se sa Borisom i pokusava jos uvek. On je u sustini jedini prospekt kod nas. Ostali igraci ili nisu mladi ili nisu taj kalibar. Prostor mu se morao dati. A ostati sa Borisom i Moom je samoubistvo. Dva gotovo preslikana igraca. U napadu se oslanjaju iskljucivo na sut za tri u odbrani slabi u zastiti obruca i skoku. Prilicno dobri blokeri iz drugog plana. Ali njih dvojica u tandemu su jedna te ista dimenzija i ne pruzaju sirinu za takticke zamisli. Po meni je izbor bio Mo ili Borisa. Izabrali su Borisu i ja ne mogu sad tu nesta mnogo da prigovorim na izboru, mogu samo da prigovorim Borisi jer sam ocekivao da ovo bude njegova godina. Po meni Borisa svoj ofanzivni repertoar za sve ove godine nije unapredio ni za pedalj, a to nije do kluba.

E sad ne vidim ni da je Mo nesta tu ostecen. On samo ne igra,a plata ce mu uredno legati. On je covek od 34, africke, godine i tesko da smo mu mi sad neki izlog iz kog bi mgao da ubode neki mastan ugovor dogodine. Po meni Mo je ispostovan letos kada je nagradjen novim ugovorom za sve ono sto je prosle godine uradio. I ne samo Mo, vec svi ostali igraci su ove godine ispostovani. Ni jedan igrac ne moze reci da mu nije pruzena sansa, ali bas ni jedan.

Ove godine je samo Filip greska i daj boze da ne bude skupa, a ostale stvari su logicne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex 4 Laki said:

@Stoned Laki21

Preteruješ u prozivkama bez potrebe. Jeste da se više puta dešavalo da najave da će igrač pauzirati 7-10 dana pa se to oduži ali ovde nije taj slučaj, pogotovo ne u slučaju Perperoglua za kog je iz kluba najavljeno da se očekuje da krene da igra u januaru ali da će se videti kako će se stvari odvijati, što je normalno posle takve operacije.

 

To što je na pavijanovo pitanje aludirao sa pitaj Miška za Dangubića ili Raškovića za Jovića je jasno, barem meni, da nije mislio bukvalno nego da su oni odgovorni što se "oporavak" odužio.

 

Nije Šarac cvećka ali nije u redu ovaj lov na veštice.

 

Super što ste se javili i ti i @SunZero i uključili u diskusiju, sa namerom da mi skrenete pažnjuvda se moje pisanje može tumačiti i drugačije od tona u kom je napisan i hvala vam na tome. Takođe ovim putem pozivam i druge da se jave da razjasnimo nesorazume ako isti postoje.

 

@Šarac dobija poseban upis.

 

@Knipex 4 Laki

 

Iako je tvoj upis suštinski tačan, kontekst je promašen. Ti se fokusiraš na jedan primer, a ne fokusiraš se na suštinu i kontekst mog pisanja.

 

Razumeo sam ja šta je pavijannu odgovoreno, kao što sam i pavijanov odgovor: Ne javlja mi se Miško, pošalji mi broj...

 

Ja ne pričam o pojedinačnom slučaju Perperoglua koji je operisan u Novembru i šta već, ja pišem o pojavi koja se ciklično iz godine u godinu ponavlja, gde se po forumima i portalima, jer drugih mesta gde se zaljubljenici u košarku okupljaju nema, šire vesti iz insajderskih krugova, a ne iz press službe zvaničnim kanalima kluba. O ne baš gomili, ali većem broju likova koji znaju stanje u klubu i dele sa nama ovde, a i po drugim forumima, uz naravno neki narativ da jebi ga šta ćeš u ovakvim uslovima dobro je da...  stvara se permanentno stanje propasti gde eto nadljudskim naporima držimo nos iznad vode, pa onda serija "domaćim izdajnicima i stranim plaćenicima" i našoj herojskoj borbi protiv istih koja kulminira na kraju sezone (ove godine će biti više komada izgleda) famoznom pressicom gde nam budu potvrđena pisanja insajdera i gde se crta meta na čelu nekom Radonji, Lakiju, Bokanu, Crno-Beloj hobotnici, koja je insajderski pripremana cele godine po forumima,.... sve belosvetska zavera protiv kk CZV, a niko da kaže: jbga greška je bila Milivoj Lazić, trudićemo se da ne ponovimo...

 

 

E kad sam prešao preko kontesta, sad da se pozabavimo formom, formalno dođe neki no name lik, na forum i da vidiš ima neki info iz kluba, dobar, al konstantno uz agendu pro uprava, tj. da baš banalizujem 1/1 kad dođe Vredni Mrav i krene da nam priča bajke o AV uz povremenu kritiku tipa: al dobar siroma, pa ga vrte ovi mangupi oko njega i povremeno podsećanje na situaciju za vereme onih prethodih, da je zemlja bila pred bakrotom (setite se 2011). Naravno da bi kredibilitet bio verodostojan tako i informacije moraju biti specifične i retke, tipa nešto oko povreda, neki transfer i sve naravno uz neki pro-uprava pacifizam tipa jbga šta ćeš jes da nam treba plej, al dobar je Štimac, fali nam igra leđima i poeni iz reketa, biće to sve dobro... videćete...

 

 

Cilj:

 

Sprečavanje eskalacije nezadovoljstva kod Lakih Pojedinaca koji žive na relaciji BG - ZG koje se ogleda u video klipovima i generalnim nezadovoljstvom po internet platformama, a eskaliralo transparentom i zviždanjem u hali, a za posledicu imalo povredu primicača izzviždanog

A drugi održavanje ovog ni na nebu ni na zemlji stanja gde se suštinski sve zna, al se formalno ne zna ništa, da se ne za ko sve pije, al da sve bude plaćeno na kraju, da gospodske sezone pod Dejanom Radonjićem (ili Milojevićem u FK) budu izuzetak, a ne pravilo...

 

Sad deo oko eskalacije i džihadističkog nastupa, @SunZero da se uključi u ovaj deo.

 

 

Par strana iza pokušano je da se ubacivanje kovanica + pljuvanje sudija i kazna koju je EL odrapila KK CZV sa sve navodima koliko je stotina hiljada eura kazni plaćeno, sa "verbalnim deliktom" Lakih Pojedinaca, ili suptilno podmetanje da sam rekao da ima materijalnu korist iz svog pisanja, a sve u cilju diskreditacije sagovornika. I dalje bi se pravio slep na levo oko, al prepunila se septička jama i otuda ovakav nastup džihadistički prema "samo jednom forumašu koji podeli s nama informacije do kojih dođe" il kako bi konstrukcija već.

 

Oduži se upis, pa da zbrzam na kraju i da pozovem na PM bilo koga ko ima pitanja, podpitanja, jer ubih temu ovim upisom. U suštini sam razočaran ovom danas-sutra politikom koju praktikuju KK i FK bez žeelje za promenom, a mi ostali, bez kojih postojanje njihovo je apsurdno i ne bi imali svrhu, na to sve biramo da ostanemo nemi jer eto šta ćeš.

 

Hvala @Laki_Majak @Laki21 onom frajeru s transparentom, prvoborcu @Tamburinjo i svim ostalim koji su mi ulili veru da ovde ima još uvek LJudi, spremnih na neki vid borbe, za razliku od gomile naroda koji će samo reći: šta ćeš ne može tu nişta da se uradi.

 

S

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno ne znam šta je sporno.. Mo bi meni uvek igrao ali novi trener ima svoju viziju, ne uklapa mu se i to je to. Dobio je i novi trener slobodu sa tri igrača da napravi doselekciju i šta on misli da promeni. Tri igrača nije malo a imao je i veliku bazu starosedelaca da probere. Kako je to uradio videćemo tamo u maju.

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...