Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

1 hour ago, Laki21 said:

 

Ti si vrhunski spiner, prava Čovićeva škola, a takođe mnogo podsećaš na Vrhovnog - zamena teza na dnenvom nivou, izigravanje žrtve uz stalno kmečanje.

 

Javi se Prvorođenom, on takve kao ti uhljebljuje dok si rekao keks, još će mu i suza radosnica kanuti iz oka.

DA MI ZIVOT ZAVISI OD NJEGA RADIJE BIH UMRO. Eto toliko o tome na ciju stranu me svrstavas, i naravno ovo tvoje nije etiketiranje a moje jeste kada napisem nesto sto vama nije po volji.

 

Ostao sam ti duzan odgovor za Fayea od pre neki dan kao i za DBrowna. Ne, nije Faye sutnut zbog nekosarkaskih razloga, cak i da jeste ti ces vec reci da je to se spinuje po necijem nalogu. Zapamti mene ne moze niko da kupi, Covic, ti, bilo ko na ovom svetu, samostalan sam u svom zivotu, radim u drugoj drzavi, sa ovom drzavom imam kontakta samo sa tim sto sam ovde fizicki prisutan, samo fizicki. 

Izmedju Borise i Fayea su se odlucili da se Borisi da veca minutaza, da se umesto stranca koji izbegava ABa ligu jer ga bole kolena zbog potrosnje u El dovede domaci igrac u vidu MJK. 

Neka klub zvanicno objavi njihov status a ocekujem da ce to biti do kraja meseca, a ne sada da ovde ja pisem neke stvari koje nisu za javnost ako to vec klub nije objavio.

Sa jednim je postignut dzentelmentski sporazum sa drugim ne bas ali eto i to je cena verovanje u nekoga i davanju mu sanse kada neki drugi klub ne bi. 

 

A ja tebe ne etiketiram da radis za bilo koga drugog osim iz svoje ciste ljubavi prema Zvezdi, te bih te zamolio da me bez ikakvog dokaza o bilo kakvim sitnim benefitima ne optuzujes da radim za bilo ciji racun.

 

Hvala unapred.

 

 

Edited by Šarac
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

trenutno smo  u EL u ''Average stats'' na pozicijama:

 

16. mesto u procentu za dva poena 49,34% (Štimac 69,2%)

15. procenat šuta ukupan 46,68%

15. prosek asistencija po tekmi 15,30 (Lorenzo 4,8)

14. procenat za 3 poena 35,20% 

13. broj postignutih poena

13. procenat bacanja 75,80% (Đenka)

13. timski index (Lorenzo)

8.   skokovi u odbrani  

6.   ukupan broj skokova

6.   izgubljene lopte

6.   blokovi 2,76 prosek 

5.   skokovi u napadu

4.   broj ukradenih

3.   broj napravljenih faula (delimo poziciju sa Asvelom)

2.   mesto po broju primljenih blokada, odmah iza Bajerna.

 

 average points per game:

1. Panter (5 tekmi) 15 poena

2. Lorenzo (20 tekmi) 14,1

3. Štimac (6 tekmi) 12,2

4. Bili (20 tekmi) 11,6

5. Perper (7 tekmi) 10

 

PIR index:

1. Lorenzo 16,1

2. Štimac 15,3

3. Panter 14,2

4. Bili 10,3

5. Deda 7,9

    Laza i Filip 2,1

 

3 points %:

1. Štimac 60

2. Derik 57,1

3. Simana 51,7

4. Panter 42,9

5. Bili 42,1

6. Stratos 40

7. Dobri 35

8. Lorenzo 32,7

9. Deda 30,3

    Đenka 9,1

 

Free throws %:

1. Đenka 94,1

2. Panter 87,5

3. Bili 84,6

4. Faje 83,3

5. Kuz 81,3

    Boriša 50

 

Skokovi u odbrani: 

1. Štimac 2,3

2. Gist 1,8

3. Kuz 1,6

    Filip 0,8

    Boriša 0,8

 

Boriša u EL za 13 minuta na parketu ima 0,4 skoka u napadu i 0,8 skoka u odbrani...total 1,2....proverio sam par puta. (Filip je na totalu od 0,9)

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, laki pepe said:

Da li je bio faul u napadu Dilejnija kada je pogodio flouter pa oborio Gista?

 

Ako igrac ispusti loptu pre kontakta i da kos, nije faul u napadu. Ako promasi svira se, jer je time omeo def skok igraca kojeg je faulirao.

 

Ima malo logike, ali glupo pravilo po meni. Inace je oduvek takvo (20ak god), mislim da je samo koju godinu bilo drugacije, pa vraceno na staro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Cuo sam pricu, mozda nije tacna, da je u klub usao novi sponzor, koji je dao novac za plate novih igraca, ali pod uslovom da vepar ne bude u timu. U svakom slucaju, lepse je gledati kosarku, od trenutka kada malog nema vise na terenu.

 

sama činjenica da idu takve priče je fiju viju 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wesley Sneijder said:

Cuo sam pricu, mozda nije tacna, da je u klub usao novi sponzor, koji je dao novac za plate novih igraca, ali pod uslovom da vepar ne bude u timu. U svakom slucaju, lepse je gledati kosarku, od trenutka kada malog nema vise na terenu.

Novi sponzori je "Dugo konačište "!Lepo sam napisao da sve ostavljam Lakiju tj. Zvezdi😆 "Sve je prolazno samo je smrt siguran posao!"

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wesley Sneijder said:

Cuo sam pricu, mozda nije tacna, da je u klub usao novi sponzor, koji je dao novac za plate novih igraca, ali pod uslovom da vepar ne bude u timu. U svakom slucaju, lepse je gledati kosarku, od trenutka kada malog nema vise na terenu.

Matijevic? :classic_ninja:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wesley Sneijder said:

Cuo sam pricu, mozda nije tacna, da je u klub usao novi sponzor, koji je dao novac za plate novih igraca, ali pod uslovom da vepar ne bude u timu. U svakom slucaju, lepse je gledati kosarku, od trenutka kada malog nema vise na terenu.

 

Pričaj ko je, da potrošim platu kod njega.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tiče,kad vec mi ne mozemo do tog nivoa za osvajanje  EL da dobacimo,mislim da bi Božja pravda bila da je uzme Larkin ove sezone.

Taj dečko je fenomen,šta on trpi i kako se bori sa svojim poremecajem od malena i uspeva da ostane pre svega "čist" u glavi a onda i vrhunski sportista.

Iako organski ne podnosim Atamana,zbog Larkina,pa ajde i zbog Vase ,cu sa simpatijama ispratiti Efes ove sezone do samog kraja.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki Decembarski said:

Sto se mene tiče,kad vec mi ne mozemo do tog nivoa za osvajanje  EL da dobacimo,mislim da bi Božja pravda bila da je uzme Larkin ove sezone.

Taj dečko je fenomen,šta on trpi i kako se bori sa svojim poremecajem od malena i uspeva da ostane pre svega "čist" u glavi a onda i vrhunski sportista.

Iako organski ne podnosim Atamana,zbog Larkina,pa ajde i zbog Vase ,cu sa simpatijama ispratiti Efes ove sezone do samog kraja.

 

Nisam upucen, o cemu se radi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...