Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

15 minutes ago, uini said:

 

zvezdin prosek u broju poena u el ove sezone je 74.95

https://www.euroleague.net/main/statistics?mode=Leaders&entity=Clubs&seasonmode=Single&seasoncode=E2019&cat=Score&agg=PerGame

 

drugim rečima, objedinio si mnoge negativne pojave i strpao ih na jedno mesto i nekakvom neuspešnom verbalnom gimnastikom uspeo da pokažeš tačno šta osim da te nervira kada se neko kritički odnosi prema izvesnim aspektima zvezdinog delovanja?

 

fala bogu da se na takve postove skreće pažnja, da se brišu i sankcionišu.

Naravno i treba da se brisu moji postovi a da se ostave postovi veprina, svinjce masno, lemur, i ostali epiteti prema igracima. 

Slazem se da se svaki moj upis obrise ako smeta tananim citaocima ovog foruma kada im se dirne u vokabular opstenja sa nasim igracima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Naravno i treba da se brisu moji postovi a da se ostave postovi veprina, svinjce masno, lemur, i ostali epiteti prema igracima. 

Slazem se da se svaki moj upis obrise ako smeta tananim citaocima ovog foruma kada im se dirne u vokabular opstenja sa nasim igracima. 

 

mislim da ne razumeš: ti generalizuješ i stavljaš pod istu kapu nekoga ko je gađao predmetima sudije, nekoga ko je nezadovoljan prisustvom filipa i nekoga ko je bio nezadovoljan radonjićem. vrlo je moguće da je osoba koja gađa sudiju upaljačem takođe nezadovoljna pomenutim aspektima ali je netačno a možda i zlonamerno objedinjavati te pojave.

 

kao da tebe i mene neko nazove osobama koje su obožavale arkana zato što navijaju za zvezdu (banalan primer, jel'te)

  • Like 12
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Šarac said:

Naravno i treba da se brisu moji postovi

 

koji perfidno pozivaju na nasilje prema iskrenim navijačima Crvene zvezde koji idu emocijom na svaku utakmicu, a pravi se teren, popularno u košarci: LIVADA gazdi Čoviću  i da sva sranja kao i do sada istovari po nekome drugome...ko ze naravno ne zove Filip, a preziva Čović

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U rangu sa njegovim kucanjem preko Oriole bili su mi driblinzi Zoa u poslednjem napadu trece cetvrtine. Krece od naseg kosa, Hanga pokusava da mu izbije loptu, ovaj udara nekoliko brutalnih promena koje Hanga i ne vidi i na kraju sa jos jednom fenomenalnom promenom izbacuje Hangu na liniji za tri poena i stvara sebi poziciju za sut. Steta sto nije pogodio.

Strasnu kontrolu lopte ima Zo, jednu od najboljih koje sam video.

Edited by Del Piero
  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

@uini

 

Ma ne, to sam replicirao @Stoned Laki21, pa kucao tebi odgovor, a onda se merdzovalo.

 

Pitah te za prosjek jer ne znam sta si htio reci. Ako je prosjek recimo 77-78, da li je on zadovoljavajuci i da li je onda plej problem. Mislim, moze biti problem pleja i ako dajemo 90, samo sam ja stekao utisak sta znam da smo ove tri utakmice izgubili iz nekih drugih razloga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, laki pepe said:

Ko su iskreni navijaci Zvezde?

Jbg, ribas ga za generalizaciju, a onda dijelis navijace na iskrene i valjda neiskrene. Sad, kako razvrstavas volio bih da znam.

 

Iskren je neki Laki21  frajer koji svoje slobodno vreme, svoju iskrenu emociju troši bez neke zadnje namere bez želje za nekom koristi, tu je jer voli i boli ga kad vidi da se NJEGOV klub pati zbog dvojice neodgovornih pojedinaca i spreman je da stavi glavu za KK CZV iako drugi nisu  i da se suprostavi javno jednom Nebojši Čoviću koji vuče klub u propast i vuče pogrešne poteze.

iskren navijač je onaj frajer koji je o svom trošku istakao transparent Tata kupi mi klub isto tako stavljajući glavu u torbu, iskreni su svi oni koji klubu igračima i drugim navijačima žele dobro, ne pakuju im batine, ne ubacuju predmete u teren i ponašaju se odgovorno, iskren je svako ko ne brani propast od FC u sastavu to je ona ekipa koju je čović prozvao za lažne navijače i pozvao iskrene ljubitelje i navijače Crvene Zvezde da se sa istima obračunaju  e to je ta ekipa  iskrenih, sa koju će nam se na kraju sezone otvoriti oči od strane Nebojše i biti nam rečeno da su za neuspehe krivi oni koji su   taksativno ovo što @Šarac piše.  Videti pod: Dejan Radonjić i Mobilan telefon. :s_d:

 

 

Neiskreni su:  ona ekipa najvernijih koja daje sebi za pravo da se naljuti na klub zbog Kikanovića ili Omića, koji jure lakija po tribini i slikaju telefone, neiskreni su ovi insajderi lažni koji nameštaju izlaznu strategiju Nebojši  i koji sve to rade iz nekog sitnog ćara.


inače ne ribam ga za generalizaciju, nego ga ribam za nameštanje batina  i perfidno pozivanje na ovaj čovićev upis: da se pravi navijači  obračunaju sa ovim Lakijima koji su koštali klub do sada koliko tačno hiljada eura

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laki pepe said:

 

 

Pitah te za prosjek jer ne znam sta si htio reci. Ako je prosjek recimo 77-78, da li je on zadovoljavajuci i da li je onda plej problem. Mislim, moze biti problem pleja i ako dajemo 90, samo sam ja stekao utisak sta znam da smo ove tri utakmice izgubili iz nekih drugih razloga.

 

ja ne bih gledao ove tri tekme đuture. barca je jedan od favorita za titulu, mislim da bismo sa onakvom igrom od sinoć (teoretski, jerbo takva igra mora imati uslova da se razvije) dobili albu a verovatno i žalgiris

 

u tom smislu, nemamo problema sa plejmejkerom več sa kontinuitetom. između ostalog i zato što nemamo kontinuitet u postavama na terenu, ulogama određenih igrača i ko zna čega sve

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

U rangu sa njegovim kucanjem preko Oriole bili su mi driblinzi Zoa u poslednjem napadu trece cetvrtine. Krece od naseg kosa, Hanga pokusava da mu izbije lopte, ovaj udara nekoliko brutalnih promena koji Hanga i ne vidi i na kraju sa jos jednom fenomenalnom promenom izbacuje Hangu na liniji za tri poena i stvara sebi poziciju za sut. Steta sto nije pogodio.

Strasnu kontrolu lopte ima Zo, jednu od najboljih koje sam video.

 

Dok sa druge strane Panter, ne deluje mi da lako pravi dobru poziciju za sebe a puno puta sam cuo i procitao da je tip igraca koji vrlo lako kreira za sebe...

Uglavnom su to teski sutevi...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Šarac said:

Naravno i treba da se brisu moji postovi a da se ostave postovi veprina, svinjce masno, lemur, i ostali epiteti prema igracima. 

Slazem se da se svaki moj upis obrise ako smeta tananim citaocima ovog foruma kada im se dirne u vokabular opstenja sa nasim igracima. 

 

Ti si vrhunski spiner, prava Čovićeva škola, a takođe mnogo podsećaš na Vrhovnog - zamena teza na dnenvom nivou, izigravanje žrtve uz stalno kmečanje.

 

Javi se Prvorođenom, on takve kao ti uhljebljuje dok si rekao keks, još će mu i suza radosnica kanuti iz oka.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, laki pepe said:

@Stoned Laki21

Jbg, ja vidim veliku razliku u tome kada napises za nekoga imenom i prezimenom da je posten i kad lupis ofrlje iskreni su koji rade ovo/ono. Ali ne moramo da idemo u dubiozu, osjecam da necemo nista dobiti.

 

Ovo sto se tice @Šarac , nisam to ispratio najbolje, ne bih tu da se mijesam. 

 

 

ja stvarno ne poznajem 8k ljudi koji dolaze na utakmice KK CZV,  možda ako ih znam lično 10 po utakmici  tako da ne očekuj mene da imenom i preuzimem kažem PERA MIKA ŽIKA i još njih 7000k imena ( u zagradi brojevi ličnih karata, sa linkom do kopije iste) su pravi, a Laza, Maza, Taza i još njih 1000 ( u zagradi brojevi ličnih karata, sa linkom do kopije iste) nisu. 

Nego ću ti onako primerom navesti kao u upisu gore:

Laki je pravi jer je spreman da se pokrlja sa Nebojšom Čoviča oko nečega što ima strogo emotivnu vrednost


Ovi koji su ribani i koji perfidno lakiju nameštaju batine i nazivaju ga zlikovcem izmedju redova su lažni  i tu su samo dok imaju neku vajdu i korist.  U čemu se ogleda ta korist ne znam, al znam da ovo što pišu nije iskrena emocija nego klasično nameštanje.

Edited by Stoned Laki21
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Ti si vrhunski spiner, prava Čovićeva škola, a takođe mnogo podsećaš na Vrhovnog - zamena teza na dnenvom nivou, izigravanje žrtve uz stalno kmečanje.

 

Javi se Prvorođenom, on takve kao ti uhljebljuje dok si rekao keks, još će mu i suza radosnica kanuti iz oka.

 

  Ovo može ovako ?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, laki pepe said:

Da li je bio faul u napadu Dilejnija kada je pogodio flouter pa oborio Gista? Nakon toga se odmah svira nama faul u napadu zbog kretanja Stimca u bloku.

 

Delaney: Moze da se odsudi, ali i ne mora. U svakom slucaju bi bio priznat kos za Barcu.

 

Stimac: Moze da se odsudi, ali i ne mora.... Ako cemo pravo, veci kontakt je svakako bila akcija Delaney/Gist nego ovo "češanje" Stimca...

 

Upravo o tome govorim kad se radi o Poljaku. Bilo je takvih primera jos vise. Druga dvojica su bili manje-vise korektni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...