Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

2 minutes ago, Naša Posla said:

Zvezda ima ubedljivo najgore suđenje u Evroligi!!!

Užas od sudija!!!!

Sve im 🤬

Bravo momci!!! Sjajna utakmica!!!

Sudije, Sudije... Organizovani kriminal!!!

🤬🤬🤬🤬🤬

Ajde malo bez ovakvih komentara.Za ocekivati je bilo da Barsa ima domacinsko sudjenje protiv jedne Zvezde(koja je da se ne lazemo u Evropi mali tim u odnosu na njih).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Raduje me što još uvek ima dosta rezerve u našoj igri. Fale Stratos, DeDa, MJK i eventualno Lazić za neku odbranu. Ako se to lepo utegne, bićemo baš zajebano ekipa. I naravno glavni preduslov je da se Štimcu smanji minutaža, da igra samo dok se Kuz i Gist ne odmore.

Link to comment
Share on other sites

Bravo za momke i Sakotu, odigrali smo vrhunski mec...Dve trojke od dva vrhunska igraca u zavrsnici, zato toliko i kostaju...nismo imali ni srece sa onim Lorencovim flouterom...Sve u svemu, ovo lici na ozbiljnu EL kosarku...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Одличан меч кад човјек не може бити незадовољан и поред пораза. Опет се човјек сјети колико би било добро да Зо има достојну замјену на кецу и да не треба пљувати Гистару. Да смо овако играли претходне 2 били бисмо 7. на табели...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

 

hahahahahahaha  naravno da ne postoji sve ovo  kod nas u srbiji

čovek od 35 godina kad pogine mora da ispuni neke zakoneske uslove da bi mu žena dobila penziju al i to pod uslovom da žena nema neka primanja i opet ta penzija je u rangu od 100 evrića ili ti soc pomoć od koje možeš da kupiš kanap da se obesiš, ako polomiš kičmu, Boba dobrog da močiš da imaš kintu da podmitiš sve redom da bi mogao da dobiješ iole pristojno lečenje....


ne razumi me pogrešno, al iz tvog pisanja stičem utisak da si mlad momak, sa nekim predznanjem iz ekonomija, prava i državnih administracija, tj da učiš neke tako škole, ali da baš i nisi imao dodira sa realnošću u Srbiji mnogo baš.


ovo tvoje jeste zamišljeno tako kako jeste,  znači kazna kao kazna da se ne slupaš i ne povrediš, al tebi panduri u glavnom stoje oko kafana po gradu i cepaju te za svetla i pojas dok se voziš 30 na sat jer si krenuo tu negde nešto da završiš...  a ne stoje na otvorenom putu i to isto kažnjavaju...  al nije to tema.


tema je što EL konstantno naplaćuje kazne Crvenoj Zvezdi, a ne izbaci istu.  Prosto, što bi sekli sebi finansijsku zelenu granu, a nikako sebi a postaviš pitanje: a zašto CZV ne uradi nešto da prestane da plaća kazne  jer ovi evidentno neće prestati da naplaćuju  ili ti u prevodu na pandure: kad udješ u autoimobil veži pojas, pa ti neće ni pisati prijavu.

kontaš?

 

OK, priznajem da nisam dovoljno upućen u distopičnost života u Srbiji. Odavno sam otišao. Međutim, primjer sa pojasom je bio samo načelan i odnosio se na idealne okolnosti. Nebitno je kako stvari funkcionišu u propalim državama, bitno je kako su zamišljene. 

 

Što se tiče toga zašto Zvezda ne uradi nešto da prestane da plaća kazne, odgovoriću ti pitanjem: da li misliš da je neko kao Nebojša Čović neposoban do organizuje ozbiljno pretresanje ljudi koji ulaze u salu? Možda je Čovićevoj Zvezdi lakše da plaća kazne, nego da oduzima papke i zabranjuje ulaz u salu pljuvačima. Sklon sam da vjerujem da je tako, iz raznih razloga.

 

Ali opet se vraćam na ono što sam već rekao. Ovo jeste Zvezdin problem, ali ne može da ne bude i problem EL, bar ako ne misle da se poslije ove sezone riješe Zvezde za sva vremena. EL, da je ozbiljna organizacija, mislila bi malo dalje od zadovoljstva što je Zvezda platila još jednu kaznu. 

 

I na kraju, apsolutno ne shvatam ovaj tvoj pokušaj profajlinga mog rl lika i djela. Na forumu se valjda bavimo argumentima, a ne ad hominem konstrukcijama. Od moderatora zaista očekujem drugačiji pristup.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

 

OK, priznajem da nisam dovoljno upućen u distopičnost života u Srbiji. Odavno sam otišao. Međutim, primjer sa pojasom je bio samo načelan i odnosio se na idealne okolnosti. Nebitno je kako stvari funkcionišu u propalim državama, bitno je kako su zamišljene. 

 

Što se tiče toga zašto Zvezda ne uradi nešto da prestane da plaća kazne, odgovoriću ti pitanjem: da li misliš da je neko kao Nebojša Čović neposoban do organizuje ozbiljno pretresanje ljudi koji ulaze u salu? Možda je Čovićevoj Zvezdi lakše da plaća kazne, nego da oduzima papke i zabranjuje ulaz u salu pljuvačima. Sklon sam da vjerujem da je tako, iz raznih razloga.

 

Ali opet se vraćam na ono što sam već rekao. Ovo jeste Zvezdin problem, ali ne može da ne bude i problem EL, bar ako ne misle da se poslije ove sezone riješe Zvezde za sva vremena. EL, da je ozbiljna organizacija, mislila bi malo dalje od zadovoljstva što je Zvezda platila još jednu kaznu. 

 

I na kraju, apsolutno ne shvatam ovaj tvoj pokušaj profajlinga mog rl lika i djela. Na forumu se valjda bavimo argumentima, a ne ad hominem konstrukcijama. Od moderatora zaista očekujem drugačiji pristup.

 

E vidiš ovde se slažemo od O do p.

 

Bukvalno sa celim upisom sa posebnim osvrtom na 2. I 4. pasus, gde ti najiskrenije skidam kapu, prvo na 100% slaganju, a onda na argumentovanoj i utemeljenoj kritici koja jee na mestu i da ti se izvinim na neprimerenom kometaru s moje strane.

 

Hvala ti na tome i u buduće ću se truditi da na tome ozbiljnije poradim.

 

Pozdrav

 

S.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ja sam lično najzadivoljniji ovom partijom, ako umemo da je prenesemo dalje (sakota) 

 

U Rimu iza trijumfatora stajao je rob i šaputao mu u uho "memento mori".

 

Daj da angažujemo nekog da stoji iza Šakote i šapuće mu u uho "pozovi tajmaut".

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ja sam lično najzadovoljniji ovom partijom, ako umemo da je prenesemo dalje (sakota) 

 

Dobri smo mi vani ali problem je u BG. Igramo kuci prilicno lose, sa izuzetkom Bayerna koji je tad bio zreo za nabijanje vec nakon podbacivanja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...