Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Quote

Crveno-beli neće moći da racunaju na Dejana Davidovca, Marka Jagodića Kuridžu, Filipa Čovića i Stratosa Perperoglua.

U sastavu u katalonskom delu Španije neće biti ni kapitena crveno-belih, Branka Lazića, koga je "slomio" virus.

 

Pa kad koristi Avast, koji je bušan na sve strane. Mi nemamo ni 12 igrača na raspolaganju. 

Link to comment
Share on other sites

Idite na blejanje u cetvrt El Born, meni licno najgotivniji kraj u Barsi.Nastavlja se na Gotik cetvrt.Gomila sjajnih tapas barova, pivnica i wine barova, opustena atmosfera.
Ja cu na leto da se podsetim[emoji41]
Nista bez gotik i el born.

Ne znam, ali ja verujem u nesto pozitivno cim nema Lazica i Filipa u timu

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

http://kkcrvenazvezda.rs/2020/01/22/kk-crvena-zvezda-nova-kazna-evrolige/

 

Quote

To su i minimalne moguće kazne za ovakve vrste (ponovljenih)  teških prekršaja (najveća predviđena novčana kazna je 280 hiljada evra), pošto bi u slučaju ponavljanja istog prekršaja, svaka naredna kazna bila duplirana. Klub uz to može biti dodatno kažnjen oduzimanjem bodova, igranjem pred praznim tribinama, pa čak i privremenom suspenzijom iz takmičenja!

Sva lica koja su izvršila ove prekršaje, bacali predmete i pljuvali sudije tokom utakmice sa Albom su identifikovani, privedeni, i procesuirana u skladu sa zakonom Republike Srbije.

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo za ekipu koja je pored tunela sacekala Stimca, a pre toga su malo izvredjali i gadjali sudije. To su sto se kaze borci za pravdu i bolju KKCZ jer svojim postupcima pomazu klubu.

38000 eur je Djordi bogatiji od naseg kluba. Jednu premiju za pobedu  mozemo da otpisemo na kraju godine kada bude isplata. Daj Boze da nesto i primimo od EL na kraju sezone, blizu smo 100.000 eur kazni za ovu sezonu.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

E, fala bogu emoji16.png prosli put kad smo igrali u barseloni wifi u busu je bio samo za turisticke informacije. Poboljsali su se, napreduju

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 

 

Мали оф, Шпанија је једна од најразвијенијих европских земаља када је у питању оптичка приступна мрежа и то у варијанти FTTH (влакно до куће). Једноставно због туризма одлучили да је та врста развоја национални интерес, па се чак широм земље на предивним старим фасадама зграда могу видјети оптичке спојнице и снопови каблова. Тако да онда не чуди и за WiFi. Такође земље које лоше стоје са оптиком су на изненађење многих су најразвијенији, Британија и Њемачка вјероватно јер имају алергију од копања а поготово вјешање каблова за фасаде:ss:

 

Што се тиче утакмице очекујем притисак на нас код преноса лопте јер то није никаква наука поготово Карију, изморити Лоренца поготово ће тражити шансу када то буду радили Пантер и Ђенка. Јбг нисмо уписали Жалгирис и Албу а морали смо да бисмо имали реалне шансе та ТОП8, овако можемо само да се надамо да ће Фочо да диже играче који реално сада дају мање него што могу.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bekrinjo said:

Faje je trenutno u Patri ali ne znam je li privatno otišao ili će se zaigrati tamo po 3 put...

 

edit

 

prijatelj iz Grče mi poslao fotku

 

 

mo.jpg

 

 

@bekrinjo se vazda (ili samo) javi kad ima exkluzivu. Bilo slika, bilo podatak.

Ozbiljne fascikle ima, kao Covic.. hm...

:Hail:

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...