Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Samo bih jos dodao da smo mi nekako samo u Francuskoj imali priliku da gledamo na delu zamisao sa novim igracima i starom postavom.

Gist kao petica je jako upotrebljiv u odbrani. Svaki pik je u stanju da odbrani sto je fantasticno zahvalno. E sad sa njim defanzivno je postojao problem u zastiti naseg obruca, ali to je bilo sa Moom i DB u ekipi. MJK je mnogo jaci i ocekujem da ce mnogo bolje da gradi kos, pa time i pomaze Gistu u zastiti obruca. Takodje MJK poseduje sut za tri i moci ce da rastereti i ocisti protivnicki reket sto ce umnogome da olaksa posao Gistu, ali i Stimcu. 

Meni licno je misterija Kuz. Neko je napisao da on ne moze da igra u kontinuitetu duze od 4-6 minuta i da sam trazi izmenu. Shvatam da je imao strasnu povredu, da se postavljalo pitanje zivota, a ne samo karijere, ali ipak mislim da su tri meseca dovoljna da se kondicija popravi, ako je fizionomijski i fizicki sve ok. Prosto postavljam pitanje da li je on zdravstveno uredu ili postoje neki problemi koji ga sprecavaju da povrati kondiciju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@kokodakalo

Kosarkasi se bave takvom vrstom posla gde je normalno da navijac sa tribine nekada zbog neke situacije iskaze nezadovoljstvo (zvizducima, teranja u k itd). Ovo je normalna stvar ali bukvalno u svakom klubu u svetu, sto u nba, sto po evropi...

Zamisli kada bi svaki kosarkas davao intervjue protiv svojih navijaca i terao ih iz hale jer mu se ne svidja sto mi zvizde jer ne igra u skladu sa ocekivanjima...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki Six said:

@kokodakalo

Kosarkasi se bave takvom vrstom posla gde je normalno da navijac sa tribine nekada zbog neke situacije iskaze nezadovoljstvo (zvizducima, teranja u k itd). Ovo je normalna stvar ali bukvalno u svakom klubu u svetu, sto u nba, sto po evropi...

Zamisli kada bi svaki kosarkas davao intervjue protiv svojih navijaca i terao ih iz hale jer mu se ne svidja sto mi zvizde jer ne igra u skladu sa ocekivanjima...

Slazem se samo sto je ovde rec bila o psovkama. Nisam nikad bio u prilici da dozivim da mi neko psuje familiju jer nisam pobedio, ali mogu da razumem da je jako neprijatno doziveti da ti neko psuje najmilije, a da si ti pre toga prosipao znoj. Zvizduci legitimno. Teranje legitimno. Tata kupi mi klub legitimno. J...nje svih po redu divljastvo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovde su psovke kao dobar dan, jednostavno je tako ... nema tu zle namere. Ružno jeste, i niko to ne opravdava.

To igrači treba da znaju i da ignorišu ... Štimac zna o čemu se tu radi, al se ipak oglasio da uđe u bespotrebnu priču

koja samo produbljuje problem. Njegovo je da igra košarku najbolje što zna, ni manje ni više, i za to je plaćen.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kokodakalo said:

Samo bih jos dodao da smo mi nekako samo u Francuskoj imali priliku da gledamo na delu zamisao sa novim igracima i starom postavom.

Gist kao petica je jako upotrebljiv u odbrani. Svaki pik je u stanju da odbrani sto je fantasticno zahvalno. E sad sa njim defanzivno je postojao problem u zastiti naseg obruca, ali to je bilo sa Moom i DB u ekipi. MJK je mnogo jaci i ocekujem da ce mnogo bolje da gradi kos, pa time i pomaze Gistu u zastiti obruca. Takodje MJK poseduje sut za tri i moci ce da rastereti i ocisti protivnicki reket sto ce umnogome da olaksa posao Gistu, ali i Stimcu. 

Meni licno je misterija Kuz. Neko je napisao da on ne moze da igra u kontinuitetu duze od 4-6 minuta i da sam trazi izmenu. Shvatam da je imao strasnu povredu, da se postavljalo pitanje zivota, a ne samo karijere, ali ipak mislim da su tri meseca dovoljna da se kondicija popravi, ako je fizionomijski i fizicki sve ok. Prosto postavljam pitanje da li je on zdravstveno uredu ili postoje neki problemi koji ga sprecavaju da povrati kondiciju. 

Što se tiče Kuzmića, načuo sam da ga je mučio zglob juče, neka me Šarac ispravi ako grešim

Link to comment
Share on other sites

@kokodakalo

O psovanju familije, majke, dece sam rekao u prethodnim postovima sta sam imao... 

Ovo obracanje Stimca mi je ostavilo skroz drugaciji utisak od naslova. Zahvaljuje se ovima sto navijaju od pocetka do kraja (citaj "najvernijima") a smetaju mu ovi sto ne daju podrsku ili cak psuju majku itd... 

A za vredjanje Kalinica taj isti Stimac nije imao komentar...

Link to comment
Share on other sites

Taj Štimac nije pao sa marsa u Srbiju vec odlicno zna da je psovka kod Srba uobicajeni recnik , ne mora valjda da rizikujem kaznu ovde i da navodim kakve se sve psovke kod nas cujelu svaki dan pocev od saobracaja, u trgovini, na poslu a na utakmicama se psovalo i pevalo ruzno mnogim igracima. Da li to rade protivnički navijači ili navijaci kluba za koji igraš nije toliko ni bitno. Nije tom Štimcu zasmetalo juče psovanje Zvezdana Terzica skoro celu utakmicu ali jako mu smeta sto neki razočarani kosarkaski fanatik nakon poraza uputi koju ruznu reč. Ja gledam decenijama kosarku u Pioniru i sad Areni i siguran sam da je svaki igrač Zvezde dobio i psovke i uvrede makar nam bio i najveci ljubimac. To je gospodine Štimac deo tvoje profesije za koju uzimas prilicno lepe novce i nemoj da pametujes nego trening pojacaj kako bi manje gubio.

Edited by laki perkos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2020 at 11:16 PM, Pavaroti said:

Mimo ovih izolacija sto igramo non stop, mi od dolaska Sakote nemamo krstene akcije. Lici mi na Dzila iz EL Buducnosti. 

 

Panter uzme 4 zadnja suta preko ruke na kraju HT, udju tri i to je igra. Bez zelje da razigra nekog igraca i doda loptu. Srecom pa ima rotaciju da miksa pa ce nekog valjda krenuti nekad.

 

Djenka 2/2 dobro probija i asistira i onda nista a onda ga cuva defanzivni minus Hermanson a on ga nije napao u bonusu. 

 

Nismo spustali loptu u reket kad je bonus. Gist 0skokova. Simanic zaboravljen na klupi.

 

Game plan je, Boze pomozi..nemam ja poverenja u njega sekund.

Meni je ovo najveca misterija. Naravno, mislim samo na jucerasnji mec.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1 od 8000 Lakija said:

Što se tiče Kuzmića, načuo sam da ga je mučio zglob juče, neka me Šarac ispravi ako grešim

Kod Kuzmica je pored zgloba, problem i snaga, njemu niko nije davao nikakve sanse da ce se vratiti na teren ove sezone, jednostavno ne moze vise od 5 do 6 minuta da izdrzi u kontinuitetu, cesto i sam zatrazi izmenu. Druga je stvar sto ga ne koristi Sakota u drugim periodima osim na pocetku prvog i drugog poluvremena. On kada izadje tokom 3/4 ne znam sto se ne uputi ka svlacionici na tusiranje, ocigledno da ga vise nece vracati u igru jer je odigrao svojih 15 minuta uspesno ili ne ocigledno nije bitno. 

Link to comment
Share on other sites

Protiv sam psovanja porodice i sa tim ce svako normalan da se saglasi. Nije da pravdam psovace ali u afektu kad skoci adrenalin, svako od nas ce svasta reci. Da parafraziram  Bibliju, ko nikad nije opsovao nekom mater ili blizu familiju, nek baci prvi kamen. Ponavljam, protiv sam pominjanja familije, ali mi je pun ovih kurcevitih igraca, koji prete publici. Mator sam ali ne toliko i nisam fizicki yapusten. Da nema zakonskih sankcija, rado bih mu psovao sve po spisku pa da vidim dali ce da preskoci ogradu. Otrso bih ga ko slinu. Budi faca pa uskoci u publiku ko Kantona nekad. Nego dobro zna da je to nemoguce pa se kurci. Sta je trebao Gurovic da radi nekad ili Novica sada. Gurovicu su i pred stan dolazili. Trebo je da uzme utoku i da zaredja redom? Sta smo sve skandirali Vujosevicu? Ponavljam i treci put, protiv sam takvih tvari. Navijaci Barse su Figa gadjali svinjskom glavom. Dok sam pre nekih 30tak godina bio redovan na severu, najgore skandiranje je bilo teraj govna napolje. Stimac samo doliva ulje na vatru. Kapiten i on bi da biju publiku. Pa bato ako ne mozes da istrpis, a nisi pao s Marsa, znas kako je, na zalost, u zemlji Srbiji, sto si dolazio. A za lovu koju primas, trpeo bih svakakve uvrede, sti bo onaj u Kenguru reko, za te pare dao bih da me j..e cela Arena. Mandrila je bilo i bice uvek, niko nam nije kriv sto zivimo u ovakvoj drzavi gde sam veliki vodja priznaje da ne moze da izadje na kraj sa navijacima. Tako bi preporucio Stimcu i kapitenu da lepo odu da igraju u Ceskoj, Slovackoj ili Svajcarskoj. Gurovic i Novica su igracine u odnosu na ovaj dvojac pa su, kako tako istrpeli uvrede i na taj nacin pokazali da su kud i kamo veci ljudi od rulje koja ih vredja. Nedavno je i Lucic kada su ga pitali kako je podneo uvrede navijaca odgovorio da je naviko i da je sa tim rasto. Zalosno je sto je tako ali tako je kako je, pa dok ne postanemo normalna drzava i narod, ne treba jos provocirati huligane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lazić i danas sanja uniformu Legije stranaca ali i dobro pamti dan kada je uz prvi ozbiljan ugovor ostao jedini kandidat za čin kapitena...

 

...a Štimac je samo glup.

 

Nakon duge reprezentativne karijere i 16 profesionalnih ugovora sa klubovima iz Litvanije, Letonije, Češke, Nemačke, Španije i Turske vraća se treći put u Zvezdu da pomogne Laziću oko hendlanja razmaženih navijača koji pcuju. Vladimire...isporuči to što umeš i ne sviraj q-rcu.

 

A to da naši košarkaši pokazuju želju i prolivaju znoj...iskreno i drugima se dešava i nije strašno toliko.

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Wingwalker said:

Nakon duge reprezentativne karijere i 16 profesionalnih ugovora sa klubovima iz Litvanije, Letonije, Češke, Nemačke, Španije i Turske vraća se treći put u Zvezdu da pomogne Laziću oko hendlanja razmaženih navijača koji pcuju. Vladimire...isporuči to što umeš i ne sviraj q-rcu.

 

Резултат слика за confused travolta gif"

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SunZero said:

 

ne znam bas zasto si ga postavio ali ovaj klip je antidepresiv sa trenutnim delovanjem, 100-ti put ga gledam i uvek je kao prvi put

Ako ti je to antidepresiv, ovo bi trebalo da je jos bolje. Pogotovo tamo od 0.22 kad pocinje juicy tit deo. Preporucujem i 1.05 deo.

Stavio bih u spojler, al ne znam kako.

 

Edited by Cavani
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/18/2020 at 3:14 PM, Laki21 said:

 

Fora je što su se mnogo osilili i dozvoljavaju sebi da dele pravdu kao da je klub lično njihov. Govnjivom krmetu (proklet bio dan kada se vratio) samo da poručim da bi bilo bolje da višak energije koju iserava po društvenim mrežama i u izjavama novinama iskoristi pri (nepostojećem) građenju koša, odbrani pika i skoku. Kad se preko njega ne bude primalo dva puta više koševa od onoga što da, kad ne budu morali svi da pomažu na njemu pa onda budu krakti kad nam uvale milion trojki, o onda debela mrcina može da se javi i da izjavu za dnevnik. Do tada bolje da nabije glavu u dupe, jer tu joj je trenutno mesto.

 

 

 

kako nepostoječem. Ja nikad ljepši box out nisam video od onga što je on odradio na Gistu

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Preteruje Mile kad proziva Gista da se ne trudi i da nece da se trudi, jer zaista nije tako, ali je u pravu da je sklanjanjem Filipa postao mozda i najslabija tacka. Mislim, mrtva trka izmedju Stimca i njega ali ovaj bar ima taj magnet kojim na neki nacin privlaci lopte, a i uspeva nesto da napravi igrom sa posta. Kod Gista je problem, od starta sezone, defanzivni skok, tuzno je koliko ga rivali preskacu i razvaljuju, posebno u odlucujucim trenucima utakmice. Kao sto rekoh, hoce Dzejms, ima zelju i profesionalac je, ali je isto tako i fizicki osakacen. Ti problemi sa ledjima ga unistavaju, fizicki nije ni 30-40% onog igraca, pa za pola ove sezone popio je vise blokada nego za celu dosadasnju karijeru...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...