Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Just now, Šarac said:

Tvoje je pravo da vredjas igrace, psujes im decu, familiju, rodbinu, moje je da se gnusam na takve navijace, a opet navijamo za isti klub. Na zalost.

 

Sve najbolje.

Tvoje je pravo i da se gnusas na izjave igraca koje su direktno upucene protiv navijaca, ali izgleda da se tvoja lampica za moralnu gromadu pali samo kad treba da stane na stranu igraca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

Tvoje je pravo da vredjas igrace, psujes im decu, familiju, rodbinu, moje je da se gnusam na takve navijace, a opet navijamo za isti klub. Nazalost.

 

Sve najbolje.

 

 

 

Mislim da ovde nema coveka koji podrzava psovanje necije majke, familije, dece...

 

One Stimceve reci su "Ako necete da podrzavate, nemojte da dolazite..."

 

Druze ako je neko dao pare za kartu ili sezonsku, sto nisu male pare, ima pravo da zvizdi i da tera u k koga hoce, da iskaze svoje nezadovoljstvo...

 

Opet kazem, psovanje familije, dece i to nikako ne dolazi u obzir. Poenta Stimca je nesto sasvim drugo, sto se i moze zakljuciti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Tvoje je pravo i da se gnusas na izjave igraca koje su direktno upucene protiv navijaca, ali izgleda da se tvoja lampica za moralnu gromadu pali samo kad treba da stane na stranu igraca.

Uvek na strani igraca, Ja idem zbog igraca koji igraju ovaj sport, a ne zbog navijaca koji svoje frustracije lece putem drustvenih mreza iza laznih slika i imena, i na tribinama  sakriveni u  gomili negde na tribinama. Sto stati samo na verbalnom opstenju sa igracima, sto bi rekao Manda u filmu Lepa Sela, " sine sto ne uzeh zolju da ga dokusiris". Tako je i ovde jebes vredjanje sa tribina , sta je sledece da ih prebijamo posle utakmice jer nisu dali kos ?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, propolis said:

 

Uf, uf ne može lopta Lazi nikad, a pogotovo kada se rešava utakmica. Da je bio ispod kosa na ziceru okej, ali ovako nema sanse

Izgledalo je da će Punter da rešava i jeste uvalio kosku Lorencu, ali Lorenco je morao da završi koliko god umoran bio. 

Punter kosku Lorencu, Lorenco kosku Lazi wtf??? 

To me podseca na Bogdanovo dodavanje Tepicu protiv Cedevite nakon čega je Smit dao trojku. 

 

 

 

Kosku je uvalio svima Sakota, koji je dozvolio prisustvo Lazica na terenu u poslednjem napadu,  i koji generalno dozvoljava njegovo prisustvo vise od 7-8 minuta po utakmici.Pocetak da se pritisnu protivnicki bekovi, 2-3 minuta na pocetku trece da se krene agresivno posle pauze i to je to, eventualno neki defanzivni specijal uz hokejasku izmenu. Radonja je uglavnom tako i koristio Lazica, i kod njega je Lazicevo prisustvo na terenu kad se lomi utakmica, bilo zaista retkost. Juce je Lazic bio na terenu celu 3. cetvrtinu i pocetak cetvrte, sto je nedopustivo, jer smo trecu poceli efikasno, ali ujedno nista nismo odbranili, pa je propustena prilika da se malo odlepimo i malo mirnije udjemo u zavrsnicu.

Ono sto je bolno evidentno, je da ova ekipa ne moze nikoga da dobije u EL, ako Lorenzo nije na nivou, i strasno je da je najskuplji roster u nasoj istoriji, toliko zavistan od kvaliteta igre jednog igraca. Bilo je ocigledno, da zbog problema sa povredom, on ove dve utakmice kako igra odmice, gubi na fizickim kvalitetima, pa mu samim tim i samopouzdanje opada, a ako mislimo da ce dezmekasti Stime i divlji Panter moci da donesu ozbiljne rezultate, onda smo u problemu.

Ove dve utakmice se zelja ne moze osporiti, obe smo mogli da dobijemo sa svim manjkavostima u igri i rosteru, ali u obe smo na kraju ostajali bez goriva.Malo zbog povreda koje su dosle kad najmanje treba, a mnogo vise zbog nesrecno sklopljenog rostera, gde kad Lorenzo ne dominira, sve mane tima su ogoljene na izvolte i znalci poput Aita i Sarasa takav poklon oberucke prigrle.

Mnogo cemo zaliti zbog ove dve utakmice i ove sezone u celini😣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Uvek na strani igraca, Ja idem zbog igraca koji igraju ovaj sport, a ne zbog navijaca koji svoje frustracije lece putem drustvenih mreza iza laznih slika i imena, i na tribinama  sakriveni u  gomili negde na tribinama. Sto stati samo na verbalnom opstenju sa igracima, sto bi rekao Manda u filmu Lepa Sela, " sine sto ne uzeh zolju da ga dokusiris". Tako je i ovde jebes vredjanje sa tribina , sta je sledece da ih prebijamo posle utakmice jer nisu dali kos ?

Jesi li u stanju da napises jedan post bez zamene teza? Naravno da ne podrzavam psovanje dece, familije ili bilo cega slicnog i nikad to i ne radim, ali zvizduci i poneka psovka nisu nikog ubili. I siguran sam da Stimac nije prvi put izvizdan ili mu je neko nesto opsovao, pa ko zna sta su mu sve pricali u proslom mandatu kad je odmarao Cirbesa po 30 sekundi, ali se sad okurazio da preti nekome jer je Nebojsa napravio nenormalnu atmosferu i jer nema trenera sa autoritetom. O tome se ovde radi.

  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

O džiberima koji dođu na utakmicu da se istovare na igrače, sudije, bilo koga ...

Jeste, uvijek ima takvih. 

Ali evo i na forumu racionalizacije vrijedjanja. Sta je mjera, kad se smatra opravdanim i koje vrijedjanje?

 

Izgleda da se to zatomljava pobjedama, a pali porazima. A to nije princip.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Jesi li u stanju da napises jedan post bez zamene teza? Naravno da ne podrzavam psovanje dece, familije ili bilo cega slicnog i nikad to i ne radim, ali zvizduci i poneka psovka nisu nikog ubili. I siguran sam da Stimac nije prvi put izvizdan ili mu je neko nesto opsovao, pa ko zna sta su mu sve pricali u proslom mandatu kad je odmarao Cirbesa po 30 sekundi, ali se sad okurazio da preti nekome jer je Nebojsa napravio nenormalnu atmosferu i jer nema trenera sa autoritetom. O tome se ovde radi.

Znaci Stimac je iz cista mira onako vruce glave iz svlacionice, u dresu, izmislio pricu o vredjanju njega kao igraca? I nije mislio samo  na sebe licno, jer ne vidim da je on od kako je dosao da mu bilo ko sta moze  prigovoriti  za ono sto pruza na terenu. Naravno sada ce da napise da smo brdo koseva primili preko njega, da nije odbranio sut za tri Sive. Pa i da jeste tako jel to razlog da mu se sa tri metra daljine vredja sve po spisku, njemu ili bilo kome od igraca.  

Sinoc su sudije zasute na izlazu kovanicama, nase kosarkase su docekali par "objektivnih, vernih" navijaca da saspu sve u lice svim igracima sa kratke razdaljine o porazu. 

On je na to reagovao. Smatram da on licno nije zasluzio nikakve uvrede, ni on ni bilo ko od igraca za sinoc. 

Problem je da uvek neko mora biti kriv za poraz i mnogo vise reagujemo "objektivno" kada su porazi u pitanju nego kada su pobede. Jer jebes njegov ucinak ili Punterov kod pobeda, vazno je koliko su zasrali kod poraza, sto je razlog za sve opstu pljuvacinu, Na tribinama i na slicnim mestima kao ovaj forum. 

 

Ja ne znam sto sam se uopste i danas uklucio u bilo kakvu raspravu jer nema svrhe, niti ja mogu da promenim misljenje vecine ovde da igrace bez obzira na njihova imena prestanu da ih vredjaju na osnovu fizickog izgleda  a da pri tom nemamo pojma kakva su to izvajana tela i lepotani sa druge strane koji mogu takav objektivni sud da iznesu. 

 

Ali je apsurd da ja ovde budem anatemisan sto se bunim protiv vredjanja igraca a da se  daje sveopsta podrska drugima koji su predvodnici najgorih uvreda, pa makar to bile i virtuelne uvrede. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, StephenBob said:

 

Pregledaj jos jednom raspored dobro pa ces ukapirati zasto nemamo vise sanse za TOP8.

 

Potpuno nebitno, svakako niko nije ocekivao poraze na domacem terenu, a pobedu u Milanu recimo. Nama pobede protiv Armanija, Himkija i Valensije vrede duplo.

 

Ima tu mnogo faktora koje ne mozemo predvideti. Kako ce favoriti igrati do kraja, kako ce Oly i Bajern igrati protiv nas utakmice koje im mozda nista nece znaciti itd... 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Znaci Stimac je iz cista mira onako vruce glave iz svlacionice, u dresu, izmislio pricu o vredjanju njega kao igraca? I nije mislio samo  na sebe licno, jer ne vidim da je on od kako je dosao da mu bilo ko sta moze  prigovoriti  za ono sto pruza na terenu. Naravno sada ce da napise da smo brdo koseva primili preko njega, da nije odbranio sut za tri Sive. Pa i da jeste tako jel to razlog da mu se sa tri metra daljine vredja sve po spisku, njemu ili bilo kome od igraca.  

Sinoc su sudije zasute na izlazu kovanicama, nase kosarkase su docekali par "objektivnih, vernih" navijaca da saspu sve u lice svim igracima sa kratke razdaljine o porazu. 

On je na to reagovao. Smatram da on licno nije zasluzio nikakve uvrede, ni on ni bilo ko od igraca za sinoc. 

Problem je da uvek neko mora biti kriv za poraz i mnogo vise reagujemo "objektivno" kada su porazi u pitanju nego kada su pobede. Jer jebes njegov ucinak ili Punterov kod pobeda, vazno je koliko su zasrali kod poraza, sto je razlog za sve opstu pljuvacinu, Na tribinama i na slicnim mestima kao ovaj forum. 

 

Ja ne znam sto sam se uopste i danas uklucio u bilo kakvu raspravu jer nema svrhe, niti ja mogu da promenim misljenje vecine ovde da igrace bez obzira na njihova imena prestanu da ih vredjaju na osnovu fizickog izgleda  a da pri tom nemamo pojma kakva su to izvajana tela i lepotani sa druge strane koji mogu takav objektivni sud da iznesu. 

 

Ali je apsurd da ja ovde budem anatemisan sto se bunim protiv vredjanja igraca a da se  daje sveopsta podrska drugima koji su predvodnici najgorih uvreda, pa makar to bile i virtuelne uvrede. 

Ti polazis od pogresne pretpostavke, a to je da ja pisem ovo ili ono zato sto smo mi izgubili. Ne, mene nije briga sta smo uradili, za ovu ekipu ne navijam vise jer su mi se usrali u sezonu, a posledice su i dalje tu iako Filipa nema vise, tako da je kod mene ravna linija. 

Stimac nije nista izmislio, ne znam odakle ti ideja da to mislim, ali njegov celokupni nastup i izjava su jako losi i ne mozes ih pravdati sa time da ga je neko psovao sa tri metra razdaljine jer njegove reci vrede nesto, za razliku od tih likova koji ga psuju. To kako je on igrao nije bitno, uvek ce se naci neko da zvizdi i da vredja, ali ona njegova reakcija posle utakmica je cista posledica Covicevog ludila i nista drugo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Nači, :Hail: za navijače ... to što malo psuju, ništa novo, ni od juče.

Izjava Štimca je glupava i nepotrebna.

 

Fora je što su se mnogo osilili i dozvoljavaju sebi da dele pravdu kao da je klub lično njihov. Govnjivom krmetu (proklet bio dan kada se vratio) samo da poručim da bi bilo bolje da višak energije koju iserava po društvenim mrežama i u izjavama novinama iskoristi pri (nepostojećem) građenju koša, odbrani pika i skoku. Kad se preko njega ne bude primalo dva puta više koševa od onoga što da, kad ne budu morali svi da pomažu na njemu pa onda budu krakti kad nam uvale milion trojki, o onda debela mrcina može da se javi i da izjavu za dnevnik. Do tada bolje da nabije glavu u dupe, jer tu joj je trenutno mesto.

 

45 minutes ago, Del Piero said:

Tvoje je pravo i da se gnusas na izjave igraca koje su direktno upucene protiv navijaca, ali izgleda da se tvoja lampica za moralnu gromadu pali samo kad treba da stane na stranu igraca Nebojše Čovića.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvek na strani igraca, Ja idem zbog igraca koji igraju ovaj sport, a ne zbog navijaca koji svoje frustracije lece putem drustvenih mreza iza laznih slika i imena, i na tribinama  sakriveni u  gomili negde na tribinama. Sto stati samo na verbalnom opstenju sa igracima, sto bi rekao Manda u filmu Lepa Sela, " sine sto ne uzeh zolju da ga dokusiris". Tako je i ovde jebes vredjanje sa tribina , sta je sledece da ih prebijamo posle utakmice jer nisu dali kos ?
 
 
Kako glup rezon, pazi ne smeš da zviždiš igračima nakon poraza zato što su nežne dušice. Pa ne igraju oni rekreativno košarku kod nas nakon posla nego su dobro plaćeni za to. Da neće možda da se naljute. Ja da npr primam pare a igram ovako kao Lazić ili Štimac ja bih preventivno i pre utakmice molio ljude da mi zvižde, da se ne nakupi posle tekme sve odjednom.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

postoje treneri i igrači koji istrpe zvizduke i uvrede( bile opravdane ili ne) ali nazalost postoje i igraci i treneri kojima eto to smeta pa su resili da zaprete( bas bih voleo da debrljuca ako moze preskoči ogradu) navijačima. Gospodo igrači (filip,lazic,štimac) vi mora da shvatite da navijači ne dolaze da gledaju vas lično nego klub za koji navijaju. Kad izgubite uvek ćete biti krivi ako to ne mozete da istrpite idite igrajte za FMP, Dinamik, Megu. Tamo nema ni podrske ali ni pritiska navijača, igranje u Zvezdi nikad nije bilo lako i nije za plačipičke.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stimac nema sta da komentarise, nego lepo sledeci put da odigra jos jace i bolje i nadoknadi nesto losiju partiju. Tako rade pravi sampioni. Kao sto te nekad navijaci nagrade aplauzom za dobru partiju, tako nekada i kritikuju zvizducima. Mada, ja licno nikada ne bih zvizdao ekipi koja se trudi, makar izgubila 10 u nizu, a delovalo mi je da je igracima juce bas stalo do pobede. Malo lose rotacije i postavka igre trenera, malo i srece na strani Albe, malo sudije i nazalost najneprijatniji poraz za mene ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, je l' ono Stimac lane beše ćutao kao pička kad su Kalinica vređali oni sektaši delije? 

 

Tad nije ima komentar, ali sad nije mogao da ocuti. 

 

Nije on mlohav samo fizički nego je i mentalno hendikepiran. 

 

Govno smrdljivo uvlakačko. 

Edited by kalistenika u rutini
  • Like 9
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Šarac

 

Aj zamoli Čovaru kada se vidite da angažuje i Samardžiskog, Petra Popovića i Peru Antića. Dvojica od petorice najomraženijih likova koji su ikada igrali u klubu su tu, red je da se kompletira petorka. Usput, nema veze što su svi centri, kako vidimo od višak glava ne boli.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...