Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ovo bas utice na zdravlje i gadja tamo gde treba kao da pobegnes od toga. Gadja u snove.

U sredu cele noci sanjam da igram basket ali da lopta u mom posedu postaje ona medicinarka, teska kao tuč.

Cetvtak, kao pauza. Sanjam da su investitori kojima sam dao kucu i plac pobegli iz zemlje. Jos su mi poslali i razglednicu.

Nocas vrhunac. Pocinje utakmica a u nasoj petorci Nebojsa i Sakota. Nebojsa u dzemperu i pantalonama. Sakota u sakou, kosulji sa kravatom i bermudama. Kao Angus Jang. Jos i skace na podbacivanju.

Treba ovo bataljivati lagano.

  • Like 4
  • Thanks 4
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, berti said:

U sredu cele noci sanjam da igram basket ali da lopta u mom posedu postaje ona medicinarka, teska kao tuč. = Štimbe šutira trojku za pobedu

 

Sanjam da su investitori kojima sam dao kucu i plac pobegli iz zemlje. Jos su mi poslali i razglednicu. = Strah od kraja sezone gde će ostati rupe od par miliona evra duga

 

Nebojsa u dzemperu i pantalonama. = Sećanje na direktora tvoje osnovne škole koji je na posao dolazio u pantalonama i džemperu a posle uhapšen jer je pokrao pare od sindikata što su skupili da nastavnice idu u šoping u Solun za osmi mart.

 

Sakota u sakou, kosulji sa kravatom i bermudama. Kao Angus Jang. = Žal za mladošću i propuštenim prilikama, sećanje na Makarsku i Opatiju kada si na rivi mogao da pokupiš svaku devojku

 

Jos i skace na podbacivanju. = Šakotina želja da se pokaže pred čovekom u džemperu i pantalonama, da opravda poverenje iako nakon skoka za loptu ide u Anlave po kragnu i kosmodisk.

 

Treba ovo bataljivati lagano. = Strah od poraza i nedostatak želje da se prihvati realnost, sećanje na 2011, intelektualni pogled Uroša Nikolića i Fićkovu frizuru pre alopecije

 

Besplatno tumačenje snova by NMX :classic_sleep:

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 23
Link to comment
Share on other sites

Od onog sto nije napisano..
Zbog cega smo toliko pustali igrace Albe na sutu za 3 (svi znamo da su suterska ekipa),a branili ulaz?
Kako je moguce da smo odigrali horor napade na kraju 4/4 koji zavrsavaju Gistovim sutem za 3 preko ruke i Lazicevim "pokusajem" suta (isto za 3)?

Mi smo svaki produzetak ove sezone izgubili. Indikativno je i to da je svaki (bar mislim da je svaki) na kraju zavrsavao dvocifrenim minusom.
Izgubiti obe domace utakmice je bas onako..blamantno?
Mi u Beogradu gubimo od ekipa koje maltene nemaju ambicije za top8.
Skor na domacem terenu nam je 5-6.

Svaka cast onima koji istrajavaju u nekom optimizmu. Meni je ova sezona bas mucna.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalistenika u rutini said:

 

 

Neće se Radonja vratiti kod Čovica pa taman da mu Nebojsa skroz skloni Filipa iz ekipe, obeća da mu se neće mešati u posao i obezbedi barseloniki budžet. 

 

 

To ti je klasicna srpska prica u kojoj svi gube. Niti ce covic naci boljeg trenera od radonje, niti radonja moze naci bolji klub od zvazde. Umesto da svi dobijaju, svi gube

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Za EL je kraj, ne moze ni gore ni dolje da tako kazem, dok bi abu mogli da povade povrijedjeni igraci koji se cekaju. I to sve da se po povratku Davidovca, Stratosa i MJK desi sljedece:

 

1. Gist igra iskljucivo na 5 a Stimetu redukuje minutaza jer je u odbrani krater

2. Lazicu znacajno redukuje minutaza, do te mjere da uzima minute samo kad treba da se brani neki vazan napad

3. Dobric nema sta da trazi u 12 povratkom Grka i Davidovca

 

Lorenzo, Djenka

Beron, Punter, Lazic

Stratos, Davidovac

Simanic, MJK

Kuzmic, Gist, Stimac

 

Ovo bi trebalo da bude dovoljno da se igra sa Partizanom, bez obzira na penzosa koji nas vodi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Stime je ušao u drugom poluvremenu oko 26tog minuta I nije izlazio maltene do kraja. To ne moze da izdrži centar sa atletskim predispozicijama da bude na visokom nivou, a ne Stime. 

Sakotine rotacije su kao pre 20 godina. Kuzmic igra 7 minuta i zadnja 2 je mrtav konj, pa ga posle nema, doziraj mu minute i neće da lipse.

Ne razumem zašto je teško rotirati Kuzmic i Stimca na 5 minuta? 

Zašto Beron igra početak drugog poluvremena I posle ne ulazi 15 minuta? Ohladi se masina, a ne čovek. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Ovo bas utice na zdravlje i gadja tamo gde treba kao da pobegnes od toga. Gadja u snove.

U sredu cele noci sanjam da igram basket ali da lopta u mom posedu postaje ona medicinarka, teska kao tuč.

Cetvtak, kao pauza. Sanjam da su investitori kojima sam dao kucu i plac pobegli iz zemlje. Jos su mi poslali i razglednicu.

Nocas vrhunac. Pocinje utakmica a u nasoj petorci Nebojsa i Sakota. Nebojsa u dzemperu i pantalonama. Sakota u sakou, kosulji sa kravatom i bermudama. Kao Angus Jang. Jos i skace na podbacivanju.

Treba ovo bataljivati lagano.

Brate pusti sve,zdravlje na prvom mestu.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, berti said:

Ovo bas utice na zdravlje i gadja tamo gde treba kao da pobegnes od toga. Gadja u snove.

U sredu cele noci sanjam da igram basket ali da lopta u mom posedu postaje ona medicinarka, teska kao tuč.

Cetvtak, kao pauza. Sanjam da su investitori kojima sam dao kucu i plac pobegli iz zemlje. Jos su mi poslali i razglednicu.

Nocas vrhunac. Pocinje utakmica a u nasoj petorci Nebojsa i Sakota. Nebojsa u dzemperu i pantalonama. Sakota u sakou, kosulji sa kravatom i bermudama. Kao Angus Jang. Jos i skace na podbacivanju.

Treba ovo bataljivati lagano.

Јави када на терену буде 5 а на клупи 7 Филипа, а све то води овај са џемпером и панталонама х4 (1 главни и 3 помоћна) а преЦедник све то посматра из првог реда опет овај са џемпером и панталонама. Имаш ти још простора у сновима док не баталиш.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, propolis said:

Kakav los potez Lorenca na kraju regularnog, umesto da krene na kos on daje lopti Lazi na 3 sek do kraja. 

 

Pogledaj jos jednom tu situaciju, Lazic je bio sam kao duh na 45, Lorenzo imao svog igraca pod dresom, i on je ostao bez energije plus dva tri prodora je usrao sto promasajima sto bananom pod kosem, Punter uvalio kosku i bio na toj strani on i njegov odbrambeni igrac.

Lazi je imao jos 3.4 sek, sam kao duh, da je odmah sutnuo mozda bi i pogodio, nego je krenuo u fintu suta i onda se jedne noge na isteku napada sutnuo airball. 

 

Ako je vec Punter hteo da bude heroj, trebao je cekati poslednji sekund napada i opaliti hero ball preko ruke, pogodio je dva takva suta u prvom sa 8 metara a ne sto je krenuo u jagode pa se predomislio i uvalio kosku LB.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ma nije tu ništa kriv Lorenzo, nego Punter koji ne poštuje hijerarhiju nego on uzima opet da završava i kad se naravno zaglavio baca loptu Lorenzu na pola terena, Lorenzov pas Lazicu je tu najbolje rešenje. Kad su Lorenzo i Punter u igri zajedno, Punter mora da bude second option. Matori je jako brzo dao preveliku slobodu Punteru, koju ovaj ne zaslužuje.  

Edited by dulematic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Je l' je Stimac i Fenerovima navijacima porucio da se takvo ponasanje nece tolerisati nakon poraza kod kuce od Zalgirisa, Valensije, Zenita? Ili su tamo posle blamantnih poraza navijaci ubacivali plisane jednoroge na teren?

Edited by Del Piero
  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Je l' je Stimac i Fenerovima navijacima porucio da se takvo ponasanje nece tolerisati nakon poraza kod kuce od Zalgirisa, Valensije, Zenita? Ili su tamo posle blamantnih poraza navijaci ubacivali plisane jednoroge na teren?

A jesu li Fenerovi navijaci prozivali Zeljka i ostale igrace za blamiranje u El sa onakvim rosterom? 

Ima li negde zapis da su vredjani igraci pa da reaguje, ja koliko sam video Zeljko dobio i baner da imao i sve poraze do kraja on ostaje trener. 

Njima hala i dalje puna a i dalje su van playoff zone, mi smo ispali jel tako? Odlicno, ne pratimo vise, idemo da se okrenemo teranju Zvezdana Terzica, to je sada aktuelno,jebes kosarku i Stimca i ostale, pre 7 dana se ovde vec vadila karta za Keln i gledalo koga da izbegnemo od top 4 ekipa, dva poraza, teraj sve od prvog do poslenjeg. Nista novo. 

Ne mogu da okacim tabelu posecenosti, ne dozvoljava, ali mi smo zvanicno treci klub po proseku navijaca u El. TRECI. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Pogledaj jos jednom tu situaciju, Lazic je bio sam kao duh na 45, Lorenzo imao svog igraca pod dresom, i on je ostao bez energije plus dva tri prodora je usrao sto promasajima sto bananom pod kosem, Punter uvalio kosku i bio na toj strani on i njegov odbrambeni igrac.

Lazi je imao jos 3.4 sek, sam kao duh, da je odmah sutnuo mozda bi i pogodio, nego je krenuo u fintu suta i onda se jedne noge na isteku napada sutnuo airball. 

 

Ako je vec Punter hteo da bude heroj, trebao je cekati poslednji sekund napada i opaliti hero ball preko ruke, pogodio je dva takva suta u prvom sa 8 metara a ne sto je krenuo u jagode pa se predomislio i uvalio kosku LB.

 

 

Uf, uf ne može lopta Lazi nikad, a pogotovo kada se rešava utakmica. Da je bio ispod kosa na ziceru okej, ali ovako nema sanse

Izgledalo je da će Punter da rešava i jeste uvalio kosku Lorencu, ali Lorenco je morao da završi koliko god umoran bio. 

Punter kosku Lorencu, Lorenco kosku Lazi wtf??? 

To me podseca na Bogdanovo dodavanje Tepicu protiv Cedevite nakon čega je Smit dao trojku. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Šarac said:

Ne mogu da okacim tabelu posecenosti, ne dozvoljava, ali mi smo zvanicno treci klub po proseku navijaca u El. TRECI. 

Nači, :Hail: za navijače ... to što malo psuju, ništa novo, ni od juče.

Izjava Štimca je glupava i nepotrebna.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

A jesu li Fenerovi navijaci prozivali Zeljka i ostale igrace za blamiranje u El sa onakvim rosterom? 

Ima li negde zapis da su vredjani igraci pa da reaguje, ja koliko sam video Zeljko dobio i baner da imao i sve poraze do kraja on ostaje trener. 

Njima hala i dalje puna a i dalje su van playoff zone, mi smo ispali jel tako? Odlicno, ne pratimo vise, idemo da se okrenemo teranju Zvezdana Terzica, to je sada aktuelno,jebes kosarku i Stimca i ostale, pre 7 dana se ovde vec vadila karta za Keln i gledalo koga da izbegnemo od top 4 ekipa, dva poraza, teraj sve od prvog do poslenjeg. Nista novo. 

Ne mogu da okacim tabelu posecenosti, ne dozvoljava, ali mi smo zvanicno treci klub po proseku navijaca u El. TRECI. 

Kakav zapis ti meni trazis burazeru, pa ako je neko slican nama po mentalitetu onda su to Turci, mislis li da su im aplaudirali dok su gubili od timova sa dna Evrolige? 

Ova izjava Stimca nema veze sa njegovom igrom, vec sa time da su poremecene granice dozvoljenog, cak i za nase uslove. Prvo predsednik preti navijacima, onda i kapiten, a sad je i Stimac to jedva docekao, da se uvuce Delijama u bulju i pokaze kao veliki Zvezdas koji ne da nikome da napada njegov klub. Nek se tera sa svojom vrecom sala, to mogu da ti kazem sad, mogao sam da ti kazem i posle Asvela, a reci cu ti i ako resi petu utakmicu aba lige trojkom sa pola terena.

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, NMX said:

Резултат слика за pensioners fight gif"

 

Penzioner Šakota napada u poslednjem napadu penzionera Aita...jbg.

 

Uf nemoj da vredjas Aita koji je genijalac u tim u godinama. Njegova ekipa igra najatraktivniju kosarku sa igračima za koje pola ljudi sa ovog pdf nikad nije čulo. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Del Piero said:

Kakav zapis ti meni trazis burazeru, pa ako je neko slican nama po mentalitetu onda su to Turci, mislis li da su im aplaudirali dok su gubili od timova sa dna Evrolige? 

Ova izjava Stimca nema veze sa njegovom igrom, vec sa time da su poremecene granice dozvoljenog, cak i za nase uslove. Prvo predsednik preti navijacima, onda i kapiten, a sad je i Stimac to jedva docekao, da se uvuce Delijama u bulju i pokaze kao veliki Zvezdas koji ne da nikome da napada njegov klub. Nek se tera sa svojom vrecom sala, to mogu da ti kazem sad, mogao sam da ti kazem i posle Asvela, a reci cu ti i ako resi petu utakmicu aba lige trojkom sa pola terena.

Tvoje je pravo da vredjas igrace, psujes im decu, familiju, rodbinu, moje je da se gnusam na takve navijace, a opet navijamo za isti klub. Nazalost.

 

Sve najbolje.

 

 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...