Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Ja do kraja sezone gledam rekreativno...iscedili su me ko limun, nemam vise ni snage ni zivaca, ovaj tim je kosarkaska verzija saune, gde odes da se rekreiras i ocistis od svakodnevnih sranja, podignu ti temperaturu na +50 i ti taman krenes ka nirvani (top 8), a onda te katapultiraju u sneg, pa srcka ako pretekne, pretekla je. Izlazim iz hale i jedva vucem noge, osecam se iscrpljeno ko da sam ja igrao, i imam flesbekove i traume, od nocne more gde batler resava napad za pobedu, Stimara brani pick, Gist ispusta loptu nakon konacno odbranjenog napada i sutira trojku iz coska, Panter pegla loptu 22 sec, Baron trlja patike 10 sec pre kraja, Djenka razmislja da sutne na kos, ali odlaze za kraj sezone, Dobric spusta loptu na parket i masi otvorenu trojku, Kuzma trazi drugu bocu sa kiseonikom u 6. minutu utakmice, Lorenzo 7. put izvrce zglob, Simana gleda poslednju cetvrtinu Gistove bravure na ekranu iznad terena, dok mu se Starac Sako nakon dremnute trece i pola cetvrte cetvrtine unosi u facu i zasipa pogrdnim recima i slajmarom, a Faye sedi pored terena i cacka crno ispod nokata, preteklo od poslednje zetve u Senegalu.I sve to dok Luk Sikma Ajnstajn izvodi jednacinu drugog zakona teorije relativiteta -Vepar×Magistar na 2/ Starac Sako= k.rac u sake dragi Zvezdasi.

Mator sam ja za ovoliko sranje....

Edited by Gudura
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Moguce je da cemo zveknuti sada nekog od favorita, ali je jasno da od konstantnosti nema nista. Tako je to kad tim zavisi od Stimca i Pantera. Nervira me sto imamo matoru ekipu, koja umesto da se dize kroz EL kao kod Radonje, deluje sve iscrpljenije.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Kankkunen said:

Za ovo bi mu dao otkaz istog sekunda ...:ajme:

Covek je samo bio realan. Simanic me je razocarao, verovao sam da moze ove godine da explodira, ali on ni za pedalj ne prosiruje svoj repertoar u napadu. Ono sto je igrao pre tri godine igra i danas. Gist nije cetvorka i ne preti kao takav. To protivnicima ostavlja veliki prostor za suzavanje u reketu i na taj nacin otezava igru Lorenzu i  Punteru. E sad sta je mogao drugo, pa realno nista. Da da minute na cetri Stimcu, Jovanovicu, Kuzu ili Odju. Prosto nismo imali srece da su u isto vreme povredjeni i MJK i Stratos i DeDa. I Mo i Brown i Simanic su dobili dovoljno prilike da je iskoriste ove godine i treba biti realan nije je iskoristio ni jedan.

Link to comment
Share on other sites

Mrcina je igrala 25 minuta.

 

BTW..

 

2 hours ago, Krava kaze mu said:

Negde tamo iza klupe sedi Mo Faye

 

Da kleknu svi redom na čelu sa Čovarom i Šakotom, popuše mu i zamole ga da se vrati u tim.

Edited by Laki21
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Иначе да смо добили ове 2 лаганије кући осамили бисмо се на 7.позицији иза Панатинаикоса који би имао побједу више. Да не причам о још неким пропуштеним шансама.

Окрени обрни знамо одавно да нам треба озбиљан тренер и озбиљан плеј и да ростер изгледа баш моћан. Међутим, краљ сујете са све својих 50 година искуства у кошарци се одлучио на бућкуриш па не би чудило да пред одлучујуће мечеве доведе још једног центра. И све то у години рекордног буџета, лудило...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mile-r said:

 

 

Evo ga, govance No2


Kako se samo nepogrešivo ređaju

 

Što veće sranje od igrača, to veći čuvar vatre.

 

Mrcino usrana, pomeri debelu guzicu, da te dva puta ne pretrče na istu foru, pokušaj da odbraniš neki pik, govedo nesposobno.

  • Like 8
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Top 8, ende.

 

Ova 2 poraza su skandalcina.

 

Jednostavno ne postoje izgovori.

Morala je jedna da se dobije.

 

Kompetitivnost u sezoni je zavrsena ovim. Aba vise niko ne zna da li ista donosi, a kls...

 

Inace, Panter je doneo pobedu u Fra, ali ce mnogo vise odneti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Laki21 said:

 

Evo ga, govance No2


Kako se samo nepogrešivo ređaju

 

Što veće sranje od igrača, to veći čuvar vatre.

 

Mrcino usrana, pomeri debelu guzicu, da te dva puta ne pretrče na istu foru, pokušaj da odbraniš neki pik, govedo nesposobno.

 

Debeli prepisivao od Batlera.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vepar said:

 

Ovo je mogao da bude lagan ulazak da fosil nije izbacio Fajea iz tima, a ostavio raspalog Gista

 

I ovo forsiranje amatera Dobrica... Jovanovica da ne komentarisem, decko zalutao u kosarku mada od njega se nista i ne ocekuje

 

Djenka nikad gori

 

Sakota zaspao poslednje dve utakmice i direktan krivac

 

Ali i dalje imamo otvoren put, realno niko nije nepovediv, samo ovaj tim nema muda

 

Ne, mnogi su se ponadali da je ovo lagani ulazak u 8 jer smo dobili neke meceve, a tim je bio postavljen zbrda zdola, samo su nasi protivnici odigrali katastrofalno.

 

Meni je bila muka da posle Asvela citam kako je Punter Durent, kako je Stimac razbio jer je domaci igrac i bori se za razliku od nekih, kako je Sakota sjajno preokrenuo mec. Nista od toga nije zavisilo od nas, ljudi su se izblamirali, prosuli 21 razlike, nama da se to desilo protiv bilo koga svakako ne bi pricali o protivnickoj ekipi i treneru nego bismo se ponasali kao da je dosao smak sveta.

 

Menjao bih dve takve pobede za jednu protiv Valencije, to je bila pobeda nad protivnikom koji je prikazao kvalitetnu igru i nije se raspao do samog kraja.

 

U ovom formatu EL uvek ce biti bar 5 meceva gde ce nam biti olaksano jer protivnik ne zna gde bije i zato je neuspeh sto smo samo na 9-11. Ljudi, sta je Alimpije trebalo da kaze? Imao je jednog pleja, jednog beka (drugi bek mu bio Dobric), na krilu mu bili Dangubic i Lazic, na 4 nije imao Gista nego mlohavog Bjelicu, jedan igrac od 35 godina mu je predstavljao jedinog EL igraca u timu, ostalo su cinili Jankovic, Jovanovic, Lessort i Bjelica, ti igraci bi kod nas bili na tribinama.

Mi smo startovali sa Gistom, Kuzmicem, Ojom, Derrickom, Fayeom i Simanicem, uz Perperogloua koji je mogao da se spusti, to je Real Madrid za ono sto je imao muceni Alimpije u svojoj sezoni.

Nemojte mi pricati kako sad treba da nam je cilj da dobijemo Cibonu, pa FMP, pa Krku, pa Cedevitu kuci, ovaj tim je pravljen da bi se borio za TOP 8.

Pogledajte Zalgiris, samo 5 igraca na pozicijama 1, 2 i 3, Zvezda i Partizan kad ostanu na 6 igraca zale se kako je mala rotacija. I posle pricamo o budzetima i kako smo ubedljivo najsiromasiji, da mozda necemo Hayesa, Landalea, Riversa koga smo sutnuli?

Neuspeh ce biti ova sezona ako zavrsimo na nekom 12. ili 13. mestu, da se ne lazemo. A Sakota neka prica da nemamo Sikmu. :classic_blink:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Laki21 said:

 

Evo ga, govance No2


Kako se samo nepogrešivo ređaju

 

Što veće sranje od igrača, to veći čuvar vatre.

 

Mrcino usrana, pomeri debelu guzicu, da te dva puta ne pretrče na istu foru, pokušaj da odbraniš neki pik, govedo nesposobno.

 

Потпуно тачно али код овог послодавца. Тако да не чуди што је један Лазић неприкосновени капитен.

Код неког другог у систему са оваквим наступима не би смјели да писну а не да пријете навијачима...

Link to comment
Share on other sites

Nebojsa Covic je iskljucivi krivac za sve.

 

Mozemo mi da pricamo sad o ucinku igraca, ali i vrapci na grani znaju sta je trebalo uciniti pre 3, 4 meseca.

 

Neverovatno je sta sujeta i ego rade.

A ja sam budala sto sam se ponadao.

Edited by Vamos Laki
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Od sigurice sa Lorenzom za poslednji napad, dosli smo do toga da dajemo loptu Panteru koji je tek dosao u tim. Jeste ubo protiv Asvela i povadio sta je zasrao, ali dajte najboljem igracu da resava. Uvek. Pokazao je da moze vise puta. Gde je jebeno poverenje? 

 

Horor od poslednjeg napada u regularnom delu smo odigrali. Bukvalno Sakoti da se nalupaju samari. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iskreno nisam ni imao snage da pisem posle meca, osecao sam se kao kad nam je Printezis dao onaj cuveni kos, ili kad se Jovke okliznuo u Moskvi zadnji napad. Jako, jako tezak poraz, ne mogu da se opasuljim... Boli mnogo jer sam ubedjen da smo se oprostili od TOP8. Nazalost je tako. Toliko nade, toliko ulaganja ove godine, bombe u prelaznom roku, pa nakon toga totalni kanal na pocetku sezone, onda ove cetiri pobede u nizu i vracanje ponovo u zivot iz mrtvih, ali opet cemo izgleda da izvisimo... Pitam se dokle vise?! Dokle?

 

Dobro sam proucio raspored ovih dana i pravio realne kalkulacije, imali smo sve na dlanu ali smo prosuli.  Da ne pricam da su nam sve utakmice protivnika isle na ruku. Jednostavno smo morali da iskoristimo ove dve utakmice kuci i udjemo sa 11-9 u narednih 9 jako teskih utakmica, gde bi verovatno 6 izgubili a 3 dobili, tu bi bili na skoru 14-15, i mogli bi do kraja da izvucemo taj skor 50-50% uz malo laksi raspored i prodjemo. Poslednjih 5 utakmica su Armani, Olimpijakos, Zenit, Bajern, Valensija. Tu verujem da bi imali skor makar 3-2, sto bi u konacnom bio skor 17-17. Ali sad smo usrali motku bukvalno, skor nam je 9-11, dve pobede smo u minusu a ide taj paklen raspored, ucicemo u skor 12-17 i to je kraj. Ovo je prosto moralo da se dobije, da ostavimo i srce i dusu na terenu, a ne da se mi sad vadimo protiv Barse, Fenera, Reala, Makabija, to nam nece proci. Ima da nas sibaju po 20-30 razlike ovako umorne.

 

Jako sam ljut zbog Sakotinih jaj*rskih izjava, bukvalno je pre ova dva meca upisao poraze, samo je nesto kukao i prenemagao se. Kaze umorni smo, pa druze i drugi igraju utakmice, mi se ponasamo kao da samo mi igramo utakmice a drugo spavaju. Kakav je to trener koji igracima ubija tako samopouzdanje i veru u tim? Sad kad smo vec 90% izvisili za TOP8 zelim mu sve poraze do kraja i da sto pre dobije otkaz da ga moje oci ne vide. Radonjica vratiti hitno ako zelimo bilo kakvu buducnost, jer sa starkeljom buducnosti nema.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

Nismo mi uopste izvisili za top 8, ali nije to uopste ni tema. Imamo mi vrlo solidne izglede, ali dzaba sve kad se vidi da ekipa ne moze da raste i da je potpuno nepredvidiva. Jednostavno se vidi limit i cak i da budemo 8. igracemo rekreativno sa Efesom ili nekim špancima. 

 

Mučna sezona je pravi izraz za ono što cemo gledati do juna. I da dobijemo sad u Barseloni isti utisak bi ostao. To je najgore od svega. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vredni mrav said:

Nismo mi uopste izvisili za top 8, ali nije to uopste ni tema. Imamo mi vrlo solidne izglede, ali dzaba sve kad se vidi da ekipa ne moze da raste i da je potpuno nepredvidiva. Jednostavno se vidi limit i cak i da budemo 8. igracemo rekreativno sa Efesom ili nekim špancima. 

 

Mučna sezona je pravi izraz za ono što cemo gledati do juna. I da dobijemo sad u Barseloni isti utisak bi ostao. To je najgore od svega. 

 

Pregledaj jos jednom raspored dobro pa ces ukapirati zasto nemamo vise sanse za TOP8.

Link to comment
Share on other sites

Inace, sto se tice Sakote, nikad ga nisam gotivio. A da ne pominjem da je za 30god karijere uzeo samo 6 trofeja, od toga valjda 4 kupa. Potpuno nebitan lik. Kad ode u penziju nece se niko ni secati da je postojao. A ne zna se ko je arogantniji, da li on ili bivsi trener Tomic. Neverovatna osionost se vidi u njima dok govore, uvek na konferencijama kulja neko nepostovanje prema novinarima. Ne znam cemu to zaista? Znam da novinari nisu cvecke, ali zar ne moze da se odgovori na pitanje sa malo manje sujete?

Link to comment
Share on other sites

Sto me sve ovo oko nas podseca na repretentaciju i Saleta na svetskom prvenstvu. Gomilanje centara, guranje ocigledne petice na poziciju 4,  manjak cetvorki i plejeva, davanje organizacije igre igracu koji nije organizator, igraci za koje je ocigledno da nemaju mesta u ekipi... Jos tu idu i bahati predsednici saveza, tj kluba...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...