Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Pored toliko lelemuda od visokih igraca ti dajes mozda jedinom coveku koji je izgarao 100% velika sramota.Samo me zanima da li onaj Gist ima imalo obraza kada pogleda neku svoju utakmicu u poslednje vreme najveci promasaj ove sezone uz americku verziju Branka Lazica koji samo sto je ljubimac navijaca inace bi dobio nogobulj u roku od odmah.Steta za top 8 imali smo lepu sansu

Edited by Mile1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sami smo krivi, daj Bože da pogubimo sve do kraja dokle god nam završnicu igraju Štimac, Gist i Lazić, naravno u Panter koji će da usporuči svoje, ali će zato ekipa da se ohladi i niko neće loptu da pipne. Inače ko kaže da je Panter dobar i najbolji večeras, verovatno košarku prati samo kroz prizmu datih poena. Matoro govno najveći krivac, Štimac nijedan pik nije odbranio i ne vadi ga, Gist na 4 ničemu ne služi, šta tek reći za batlera. Žao mi je Kuzmića, Dobrića i SImanića, šteta što se ovako klub odnosi prema njima. Još je poltrončina našla minute za Odža i Jovanovića. Rotacije već se unapred zna, posle par utakmica se nazire šema koju koristimo. Baš bedno, ispali smo iz EL, nadam se u ABA ligi što gore da odigramo, sezona je završena za mene.

Edited by Boaće
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemamo ni glavu ni rep. Ne igra se kosarka sa 15 igraca u rotaciji i sa 4 centra na klupi. Mora podhitno da dodje do nekih zahvaljivanja, cisto radi hemije i atmosfere u ekipi. Ja ne verujem da ikom moze prijatno i kul da bude da radi sa toliko igraca na treningu, od kojih svaki sem Jovanovica zahteva kakvu takvu minutazu. 

 

Sakota nema pojma. Covek mehanicki pravi izmene, nema osecaj, citavu 4/4 nista ne menja. U zadnjih 5 minuta ne mozemo vola da ubodemo, on nista ne pokusava, nama i dalje Panter i Lorenco igraju iso basket i to je to. 

 

Ne obecava ovo. Prosto, ovako ne izgleda pobednicka ekipa i ekipa koja ce da se zategne kad dodje do klanja za trofeja. Utisak mi je da smo kod Tomica dosta pouzdanije izgledali, a ni tad nije bilo sve sjajno i bajno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Aito na kraju izdominirao, izbacio nas iz reketa sa nekom kombo zonom, nismo mogli prismrditi unutra. Odličan trener, pravi majstor. Hristodulu dokazano đubre, a nadam se da će Lazić otići na kraju sezone. Dosta više ove zajebancije. Šakota stavio 5 petica u 12 i jednu četvorku, a Faye bleji. Tačno bi sa njim bar jednu od ove dvije uzeli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Podigla me iz pepela i malo mi snage dala

Pa me opet bez milosti u pepeo zakopala

 

Djenka bez ucinka u napadu ove sezone

Gist teski promasaj, nema vise ni atletiku, ni skok, plus vola ne moze da ubode

 

Ovaj mec su podbacili i nosici na kraju ali generalno su nas unistili igraci od kojih smo dosta ocekivali

 

Nemamo sigurne poene pod kosem, imamo dva defanzivna beka i nemamo zamenu za Zoa

Edited by vepar
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim da stisne petlju kada se lomi protiv groblja ili đetića? Bojim se da nema sanse nikakve za to i da nas ceka tezak period.

Sakota je ipak trener u odnosu na Gavru, ali nema kvalitet.  Dobili smo par utakmica na "svezinu" a sada stvari dolaze na svoje.

Link to comment
Share on other sites

izblamirao se Sakota veceras, ubio nas zajedno sa retardiranim Gistom

 

ne smeju se zaboraviti Punterove bravure sa drkanjem lopte od 20 sekundi i uvaljivanjem koski u 2 kljucna napada na kraju 4/4, pa ono je za streljanje jebem ti saturn

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

izblamirao se Sakota veceras, ubio nas zajedno sa retardiranim Gistom

 

ne smeju se zaboraviti Punterove bravure sa drkanjem lopte od 20 sekundi i uvaljivanjem koski u 2 kljucna napada na kraju 4/4, pa ono je za streljanje jebem ti saturn

 

 

 

Jes tacno, al da ne bi onog njegovog ludila kad su krenuli da se odvajaju, mi bi tekmu izgubili jos na kraju 3/4. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...