Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Alba ne zna gde bije. Imali su +9 razlike i samo 1 poen su dali u poslednjih 4 minuta. Publika odvratna, negoduje na svaku sudijsku odluku, bez obzira dal je ona pozitivna ili negativna.

Uvek je lep osecaj kad Olimpijakos izgubi, tako da se nadam da ce ALBA nekako da izdrzi, mada su pali dosta.

Edited by StephenBob
Link to comment
Share on other sites

Koji cirkus je ova Alba, znaci imali su 77:86 na 5 minuta do kraja i samo su stali, svaki napad prave neobjasnjive greske kao da su deca.

Sreca pa je Spanulis omasio trojku na 86-87 (13 sekundi do kraja) i onda napravio nesportski faul i sam pobedio svoju ekipu.

Alba kuci izgubila 19 razliek od Olimpijakosa, a sad su dobili. Ne smemo da ih potcenimo nikako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fener bukvalno na pobedu ili dve od osmog mesta. Ko je mislio da ce oni biti zakucani za dno taj se zestoko presao. Bice oni u najboljoj formi na kraju i procice na F4.

I mi i Fener smo bili u totalnom raspadu do skoro, zakucani za dno tabele. A sad mi imamo skor 9-9 a oni pobedu manje.

Bilo bi izuzetno lepo da sutra Zenit kuci iznenadi Baskoniju. Ne bi voleo da se Baskonija priblizi nama jer sa njima imamo negativan skor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da nam za top 8 moze biti dovoljno 9 pobeda, uz neki pozitivan medjusobni susret. 

Ovo je nas raspored do kraja.

at Asvel 10.01.  +++++

vs Zalgiris 15.01.

vs Alba 17.01.

at Barcelona 23.01.

vs Efes 31.01.

vs Panathinaikos 05.02.

At Khimki 07.02.

vs CSKA 21.02.

at Baskonia 27.02.

at Fenerbahce 04.03.

vs Maccabi 06.03.

at Real 12.03.

vs Armani 20.03.

at Oly 24.03.

vs Zenit 27.03. 

at Bayern 03.04.

at Valencia 09.04.

 

Ovih 6 boldovanih, ako hocemo u Top 8 prosto moraju biti pobede. Jos tri pobede treba traziti pre svega kod kuce protiv Pao i Makabija i u gostima Baskoniji , Valensiji, Himkiju i Oly-ju. S tim da kao domacini mozemo napasti sve 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ulazimo lagano... cenim negde 5-7 mesto na kraju

 

Mozemo sigurno i da iznenadimo u gostima ali moraju se dobiti dve sledece pod obavezno

 

Lepo nam se poklapaju rezultati, jeste da skoro cela liga konkurise za prvih osam ali bolje i tako nego da su se svi odlepili iznad nas

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vepar said:

Ma ulazimo lagano... cenim negde 5-7 mesto na kraju

 

Mozemo sigurno i da iznenadimo u gostima ali moraju se dobiti dve sledece pod obavezno

 

Lepo nam se poklapaju rezultati, jeste da skoro cela liga konkurise za prvih osam ali bolje i tako nego da su se svi odlepili iznad nas

 

5. mesto? Znaci iznad CSKA, Maccabija ili Barcelone? A u isto vreme bijemo sve ABA ligase, jer nam niko nista ne moze?

 

Bez uvrede, ali ako ista ne volim to su ovakvi upisi. Spustiti se na zemlju i mec po mec, a ABA ligu lagano privesti kraju i dogegati se do 4. mesta jer nam nista ne znaci da li smo 3. ili 4. Naravno, ko ocekuje da mozemo da dobijemo u evroligi tezak mec, pa da lagano dobijemo Cedevitu ili Partizan taj zaista ne poznaje kosarku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, StephenBob said:

Nema nista od 5-6 mesta jer ulazimo u paklen raspored nakon ove dve utakmice. Bice dobro da budemo 7-8. Samo da ne budemo opet na poziciji 9.

Mozda sam ja lud ali mi se nekako cini da bi nam Efes bio bombona protivnik za F4. Cenim da ce se raspasti tada mada sada igraju brutalno. Nekako protiv Barse i Reala mislim da nema sanse da napravimo brejk, ipak su to institucije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Trpac said:

Mozda sam ja lud ali mi se nekako cini da bi nam Efes bio bombona protivnik za F4. Cenim da ce se raspasti tada mada sada igraju brutalno. Nekako protiv Barse i Reala mislim da nema sanse da napravimo brejk, ipak su to institucije.

 

Imam isto misljenje. najbolje bi bilo da idemo na Efes. Nema sanse da ce oni zadrzati ovaj nivo do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

Molim bez baksuziranja i razmatranja koju poziciju u EL zauzeti, na kog protivnika da se ide... Nismo još ni u ABA obezbedili plejof, a kamoli 8. mesto u EL.

Starca Šaku sam već krenuo da obožavam:
"Marko Jagodić Kuridža sigurno neće biti u sastavu, za Davidovca bi bilo dobro da ga ne stavimo u ekipu, da bi se pripremio za sledeću utakmicu, a Lorenco bi trebalo da igra. Povređen je, juče smo ga poštedeli, ali se nadam da je danas bolje. Što se tiče Filipa, on je odavno u problemu i bolje je da mu ostane više vremena."

 

Baš mi žao za DavidOvca, isto tako i za Fajea, među mojim omiljenim igračima i mislim da bi sutra mnogo značili. Što se tiče ovog boldovanog, istina - on je oduvek u problemu, a za ovaj drugi deo rečenice se nadam da neće biti "obrnuta istina", kao ona izjava za tog istog Filipa da je najbolji plej.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izjava Sakote o povredama igraca.

Deo o Filipu :lol_2:

 

Марко Јагодић Куриџа сигурно неће бити у саставу, за Давидовца би било добро да га не ставимо у екипу, да би се припремио за следећу утакмицу, а Лоренцо би требало да игра. Повређен је, јуче смо га поштедели, али се надам да је данас боље. Што се тиче Филипа, он је одавно у проблему и боље је да му остане више времена.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, StephenBob said:

https://www.youtube.com/watch?v=0_nS0asY1Ps

 

 

 

Provalite u pozadini Lazica i Filipa Covica. Likovi se ne odvajaju jedan od drugog. Kao da su sijamski blizanci.

I posle se cuudite zasto ovaj skace za njega. Oni su klan bukvalno.

 

Provalite sut naseg najboljeg pleja na 0:21 - 0:22. Lopta nije ni dodirnula obruc. :classic_cool:

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...