Jump to content

KK Crvena Zvezda 19/20 - "Sa Jadrana Köln se vidi"


Mairosu

Recommended Posts

Trenutno rešenje je neodrživo. Zvezda je ili kriva ili nije kriva. Ako je kriva onda 20-0, bod manje i novčana kazna, ako nije onda treba da se odigra nova. Nema trećeg. Ova kompromisna rešenja su nit smrdi nit miriše. Ja lično mislim da klub KK Crvena Zvezda nije kriv, a nije ni KK Budućnost. Ovo su neke političke igrarije. Sport ne treba da strada zbog toga.

 

Doduše, sada kada bi se odredio novi termin, atmosfera bi bila verovatno još ljuća, ali je boj na sportskom terenu ipak najbolje rešenje.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Jesi čuo ti za Šredingerovu mačku?

 

 

Jesam, ali jebiga... ovo mu dođe kao da se pravi primirje između dve budale da ne seru previše. Pravno gledano po novom objašnjenju nema osnova da se Zvezda kazni, zar ne?

 

A sad ćeš videti da se ni Bokan neće žaliti. Dogovorilia se goveda da zavađuju narod i lade jaja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki John Terry said:

 

Jel su zbog ove scene digli dreku u medijima, ono kao Seron Stoun?

 

Covece, sad me podseti... pa nista strasno. Doduse bas trebas da budes baksuz da te kamera uhvati ali to se desava redovno na tribinama.

 poor man's Sharon Stone 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Laki John Terry said:

 

 

Jesam, ali jebiga... ovo mu dođe kao da se pravi primirje između dve budale da ne seru previše. Pravno gledano po novom objašnjenju nema osnova da se Zvezda kazni, zar ne?

 

A sad ćeš videti da se ni Bokan neće žaliti. Dogovorilia se goveda da zavađuju narod i lade jaja.

samo je pitanje ko su? dal ovi iz klubova ili oni gore iznad ... :classic_smile: al, dođe mu na isto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Užasno će faliti Davidovac sutra. Bez Fajea i uz stondiranog Borišu, to će baš biti veliki mismeč na četvorci.

 

Mora se ući u meč maksimalno ozbiljno i držati agresija svih 40 minuta. Protivnik je kao pit bul, jednostavno ni u jednom momentu ne odustaje.

Sve stoji ...podigli su formu, al baš (kao i Fener) ... da ne tražimo opravdanja u povredama, ovo - ono ... jbg. šta bude - biće.

Cenim da će biti neizvesno do kraja, na krv i nož ... :classic_smile:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

Svaka neozbiljnost i lako ćemo će nam se obiti o glavu. Njih jebe jedino nedostatak kvaliteta, sistem kao sistem radi ko sat.

Ne znam čemu ovo ? momci igraju koliko znaju i mogu ... i šta sad?

Utakmica je živa stvar, sve je otvoreno i moguće ... da ne trčimo pred rudu.

Edited by Kankkunen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sutra je mnogo bitan mec. Ako to dobijemo, bicemo rastereceniji u petak.

Zalgiris je mozda i najcvrsca ekipa u EL.

 

Dosta ce zavisiti i od kriterijuma koji ce uspostavititi ova 3 diletanta.

 

Falice DeDa, narocito jer je uhvatio formu od kad je Sakota dosao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vamos Laki said:

 

Dosta ce zavisiti i od kriterijuma koji ce uspostavititi ova 3 diletanta.

 

 

s'obzirom da mi igramo kod kuće, verovatno je činjenica da su sudije diletanti veći problem žalgirisu ili tripijem?

 

edit ako si ozbiljna ekipa, bolje da ti diletanti sude doma a profesionalci u gostima

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Videli smo da u duelima sa agresivnom spoljnom linijom Beron uspeva da napravi šutersku seriju tek u drugom poluvremenu.

Asvel je sam sebe istrošio do maksimuma onim ludačkim presingom u prve dve četvrtine i onda su napunjeni u trećoj i bez njegovog učinka.

Beron nije tada ništa ubacio ali su rodili mečku da ga markiraju. Ozbiljnu kilometražu bije Bili na svakoj tekmi od prvog dana kod nas jer je fizički uvek na radnoj temperaturi...a šut koliko mu dozvole...retko je to do naše uigrane akcije sa duplim blokom. 

Njega je za razliku od Lorenza ipak lakše skautirati i odrediti adekvatnog čuvara jer je dovoljno da je jednako brz a snažniji.  Naravno manji benefit dobijamo ako mu je za petama Lazić look like igrač...čije izgaranje u odbrani ne utiče na efektivu u napadu. 

 

Panter bi možda upravo zato bio racionalnije rešenje za petorku koja počinje meč jer može u napadu brzinom odgovoriti na njihov hasl i da ih optereti faulovima i što ranije izbaci iz bonusa. Nema šut za tri ali je u odbrani ipak zaebaniji od Berona. Protivnici rizikuju presečen pas upravo kada probaju da ubrzaju protok lopte jer je lagan, agilan i prilično dobro čita govor tela. Primetio sam da markiranjem ume da zbuni igrača koji ubacuje loptu u igru iz auta pa često bacaju neke rizične parabole. Duplo je korisniji kako je smanjio broj uzetih šuteva za tri a izolacije uglavnom završava prodorom. 

 

Od Žalgirisa bi me najmanje začudilo da se odvoje 5-6 razlike i da tu prednost zadrže do završnice...

...gde će opet kao i mnogo puta ove sezone upravo tada biti kratki za klasu.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kankkunen said:

Ne znam čemu ovo ? momci igraju koliko znaju i mogu ... i šta sad?

Utakmica je živa stvar, sve je otvoreno i moguće ... da ne trčimo pred rudu.

 

Jbga, plašim se opuštenog ulaska u meč, kao protiv Asvela. Šaras je (za mene) trenutno najbolji trener u Evropi, ume da motiviše tim do tačke fanatičnosti, odličan sistem je postavio, savršen skauting radi. Sasvim sigurno ćemo opet imati pritisak na bekove kao u Francuskoj odmah od starta, pa bih bio jako sretan da se ne ponovi ono što nas je tada snašlo, što se tiče našeg snalaženja na takvu vrstu igre kao i našeg odgovora na to.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

s'obzirom da mi igramo kod kuće, verovatno je činjenica da su sudije diletanti veći problem žalgirisu ili tripijem?

 

edit ako si ozbiljna ekipa, bolje da ti diletanti sude doma a profesionalci u gostima

Ako si Real, boli te q... :lol_2: jbg. nisi baš upoznat sa dešavanjima u EL ... ima tu svega i svačega.

Niko se ne bi bunio da je Luigi La Monica :Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

s'obzirom da mi igramo kod kuće, verovatno je činjenica da su sudije diletanti veći problem žalgirisu ili tripijem?

 

edit ako si ozbiljna ekipa, bolje da ti diletanti sude doma a profesionalci u gostima

Nije veci problem Zalgirisu, pogledati mec Czv-Baskonia.

Ja sam optimista, smatram da imamo vise poena u rukama, i ako budemo igrali difens na pristojnom nivou, dobijamo 10ak razlike.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Laki21 said:

 

Jbga, plašim se opuštenog ulaska u meč, kao protiv Asvela. Šaras je (za mene) trenutno najbolji trener u Evropi, ume da motiviše tim do tačke fanatičnosti, odličan sistem je postavio, savršen skauting radi. Sasvim sigurno ćemo opet imati pritisak na bekove kao u Francuskoj odmah od starta, pa bih bio jako sretan da se ne ponovi ono što nas je tada snašlo, što se tiče našeg snalaženja na takvu vrstu igre kao i našeg odgovora na to.

Ma sve OK, igrao si basket i znaš da ne može uvek da se pobedi ... 1001 razlog.

Opet kažem, sve je to nepredvidivo ... naravno, o želji za pobedom i energiji ne treba da pričamo, igrači više žele pobedu od nas.

Nekad to nije dovoljno, za krajnji rezultat je potreban kvalitet ... džaba krvava kolena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...